Esileht Väikelaps õrnahingelise lapse toetamine? RE: õrnahingelise lapse toetamine?

Postitas:

[small]tat2 kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul on sama probleem, poiss 4,5 aastane. Ma ei tea tegelikult, mida teha. Ta on ise kõik lapsed ära tõrjunud, sest ta kardab et äkki teevad talle haiget. Teised poisid võivadki natuke ägedamalt mängida, tõugata jne, aga minu laps ei suuda sellega harjuda. Muidu on ta väga seltskondlik ja vajab suhtlemist. Iga kord kui ma lasteaeda lähen järgi, istub ta raamaturiiuli juures ja vaatab üksi raamatuid.
Ma avastasin, et lasteaias on see laps \”popp\”, kes toob kaasa mingit mänguasja, mida siis teistele näitab ja annab mängida. Siis tahavad kõik mängida selle lapsega. Olgugi, et see pole väga aus, hakkasin oma lapsele kaasa andma mänguasju. Siis teised tahtsid temaga mängida, kuid minu oma jällegi ei võtnud vedu ja ütleb, et tegelikult ei taha mänguasju kaasa võtta. Ühesõnaga, asi on temas mitte teistes.
Teemaalgataja, mis sa arvad, äkki küsiksime hoopis sinamina foorumist nõu? Seal on psühholoogid, kes vastavad, äkki on neil mingi nipp?[/tsitaat]

Kui selles foorumis nõu küsite, siis äkki panete siia ka selle lingi (sama teemaga) üles. Ise pole kahjuks sellisest foorumist kuulnudki. Viskaks ka pilgu peale, äkki tõesti mõni hea soovitus või nipp lapse aitamiseks.
Ette tänades
Suve

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.