Esileht Beebi ja mitmikud palun ideid- nõu! ise tehtud söök beebile. RE: palun ideid- nõu! ise tehtud söök beebile.

Postitas:

Õhtuks võib olla juurviljapüree lihata või puder (hommikust erinev) või puuviljapüree. Minu meelest on jogruti (jm piimatoodete) jaoks veel vara. Varsti (vist oli 8k, vaata üle) võib munakollast ka anda ja nt õhtusele püreele või pudrule lisada.

Puuviljapüreed teen õunast-banaanist nt. Siis teen veel magusat püreed nt kõrvits+banaan või kõrvits+õun või kõrvits+banaan+mustikas. Õunast olen ka ahjuõuna teinud.

Õhtuks olen teinud nt kõrvits+porgand või suvikõrvits+porgand või neist kahest ühele veel õuna lisaks.

Mul esimene laps ka liha ei tahtnud. Konkreetselt jättis püree järgi, kui see oli lihaga \”solgitud\” (keedetud ja püreeritud liha, ükski sort ei sobinud). Eks ma muidugi pakkusin ikka lihaga, kui mitte iga päev, siis paari päeva tagant. Ei tea, kas ei osanud teha või milles asi. Aga liha ei söö pliks siiani eriti hea meelega (4a), natuke ikka näkitseb vahel. Hgb on korras olnud siiani alati. Pisina sõi natuke kala, kui see polnud püree sees ja lasin näpu vahel mölistada sellega. Nüüd seda ka ei söö enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.