Esileht Imetamine palun nõu!/hea zy, sooviks ka sinu arvamust RE: palun nõu!/hea zy, sooviks ka sinu arvamust

Postitas:

Julgen väga nõu anda, kuna imetan ise hetkel oma neljandat last (kes küll praeguseks juba 1 a ja 8 kuune!).
Kindlasti pole vaja muretseda, see on täiesti normaalne, et aeg ajalt tahavad tissilapsed tihedamini süüa. On ka selliseid päevi ja öid, mil on tunne, et nad elavad vaid tissi otsas. Loomulikult ehmatab see kõik ära ja esimene mõte on, et laps on näljas. Tegelikult reguleerib laps niimoodi piima kogust ja see on ainuõige viis seda teha. Laps kasvab ju järjest suuremaks ja vajabki rohkem piima. Kõige suurem viga oleks praegu lisatoitu anda, juhul muidugi, kui soovid rinnaga toita last edasi. Tavaliselt kestab see piimatekitamise periood isegi nädalaid või rohkem. Kindlasti pole muretsemiseks põhjust siis, kui laps võtab kaalus juurde. Siis on kõik kõige paremas korras, andke lapsele tissi nii tihti, kui ta soovib, seda kiiremini see lisapiim tekib. See võib olla väsitav ja tüütu, aga õige pea saabub see öö,kui ta magab paremini.
Muidugi on ka tõde see, et iga laps on väga erinev. Mu praegune pesamuna näiteks sööb siiani öösel ka, ju ta tahab lihtsalt mõnuleda ja emme lähedust. Olen sellega harjunud ja ei kurda. Ja üldse on ta kogu aeg olnud selline laps, kes tahab tihti süüa. Ju siis on imemisvajadus suur!
Lõhed ja magamata ööd väsitavad väga, aga ise märkasin veel seda, et kui ma koos lapsega päeval magasin nii, et laps oli tissi otsas, siis tuli piim mis mühises. Kasu kahekordne – ise sain puhata, beebil oli mõnus ja piima oli ka ohtralt.
Ära unusta ise vett või taimeteed juua, see kindlasti kõige alus.
Tegelikult on see perekooli emapiimatarkuse veerg väga õpetlik, seal ka see piimatekkimise jutt kirjas ilmselt, kas oled lugenud?
Põhjusi, miks ta nii tihti imeb, võib olla veel. Lapse vanus juba sealmaal, et äkki varsti hambad tulemas? Siis ka hullumaja mõnda aega… aga aitab jälle tissipiim!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.