Esileht Tööelu, raha ja seadused. Peale koondamist töötukassase ? Küsimus kohalikule või Zensusele ? RE: Peale koondamist töötukassase ? Küsimus kohalikule või Zensusele ?

Postitas:
kohalik

RE: Peale koondamist töötukassase ? Küsimus kohalikule või Zensusele ?

Vabandust, tõesti 180p e 6k, mitte 9k TÖÖTUTOETUSE saamiseks
aga
teemaalgataja I kirjast ei selgunud, et tal on üldse laps, ammugi alla 3a ja ta oli lhp-l: seega ei osanud arvestada lapse kasvatamisega, mis on võrdsustatud töötamisega töötutoetuse puhul

arvasin, et kui ta on vähe töötanud(alla 12k) saab TÖÖTUTOETUST,
kui rohkem, siis TÖÖTUSKINDLUSTUSHÜVITIST( töötuna arvelevõtmisele eelnenud 36 kuu jooksul vähemalt 12 kuud töötuskindlustusstaa¸i).

Teemaalgataja-
sa lõpetasid ise lhp enne lapse 3a saamist? Miks?
Kas kõik sinu töökohaga sama ametinimetusega kohad olid koondatud või olid ainus selle ametinimetusega(alla 3a lapse vanemal on eelisõigus tööle jääda, st teda EI SAA KOONDADA, kui on olemas mõnigi tema ametikoht)?

Millal koondati?
Arvesta seda, et sellest hetkest lapsega kodusolemise kuud enam välja ei jää st jooksevad 0kuud ja pead olema hoolas, et Töötukassasse jõuda enne kui neid 24 täis, muidugi kui sul on õigus töötuskindlustushüvitisele. Töötutoetust võid saada ka siis, kui pöördud hiljem…siis juba väikelapse kasvatamise alusel.

0
0
Please wait...