Esileht Pereelu ja suhted Pika ja õnneliku kooselu võti? RE: Pika ja õnneliku kooselu võti?

Postitas:

Leian samuti, et õige inimesega on kerge koos elada, kui aga punnitamiseks läheb, siis on pole selle õigega veel kokku juhtutud. Olen esimesest abikaasast lahutatud, praeguse abikaasaga 10 aastat abielu, 2 väikest last – mulle tundub, et mida aasta edasi, seda paremaks meil läheb. Meie suur armastus esimesest silmapilgust on siiani kestma jäänud. Oleme mõlemad tugevad natuurid, kuid tülitsenud pole kunagi, kumbki ei aja oma jonni, aksepteerime teineteist just sellistena nagu oleme. Meil on lihtsalt hea koos olla. Keegi ei taha \”pükse\” oma jalga, tahame koos teha ja otsustada ja vastutada. Kindlasti tulevad kasuks ühised huvid, sarnane suhtumine raha väärtusesse ning uneaega. Naljakoht, aga ka horoskoobis on omajagu tõtt sees. Huvitaval kombel peab abikaasa mind praegu palju seksikamaks kui 10 aastat tagasi ning vaatamata kahele väiksele lapsele (noorem vaid poolteisene) on meie voodielu aastatega vaid paremaks läinud. Abikaasa on väga autonoomne, osavõtlik ja kohusetundlik, võrdväärne partner, mitte kolmas laps majas. Me ei kammitse teineteist, meil on vahest harva ka eraldi käimisi, aga mitte salajasi. Teisele hingamisruumi andmine on oluline, kuid seda ei tohi võtta kui vabaduse andmist ning seda ei tohi kurjasti ära kasutada. Ma ei ole klammerdunud oma abikaasa külge, ma ei püüa olla keegi, kes ma pole lihtsalt selleks, et teisele inimesele meeldida. Neid manipulaatoried olen näinud küll ja õnneks on jätkunud kainet meelt nad kõik tuldud teed tagasi saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.