Esileht Pereelu ja suhted Pika ja õnneliku kooselu võti? RE: Pika ja õnneliku kooselu võti?

Postitas:
Kägu

RE: Pika ja õnneliku kooselu võti?

Meie oleme koos olnud 10 aastat. Oleme abielus ja ootame oma neljandat last. Ma võin käsi südamel öelda, et armastan oma meest väga. Ta on minu jaoks kõik ja ma ei vaja kedagi teist. Tean ka, et tema armastab mind kuna ta seda mulle vähemalt korra päevas ütleb nii, et ka mõtleb.

Tuleb teineteist hinnata, mõista ja aidata. Kooselu ei ole vaid saamine. See on ka andmine. Seksiga on küll nii, et minul endal oli nüüd juba üle aasta tagasi probleeme hingeliselt. Tundsin suurt väsimust kõigest, mis minu ümber. Ma ei soovinud sellel ajal ka seksi. See kestis üks viis kuud. Ikka vahel väga harva mõnikord seda juhtus. Tundsin end nii katki olevat. Nutsin palju lihtsalt niisama. Sellel ajal oli mul kõrval suurepärane abikaasa kellele ma sain rääkida kõigest mida ma tundsin ja ta mõistis mind ja austas. Minu meelest peab saama oma kaaslasega rääkida kõigist oma rõõmudest, muredest, hirmudest… See ei tohiks kuidagi olla hukkamõistmist väärt teise inimese poolt.
Sinu kaaslane peab olema ka su kõige parem sõber, keda sa saad kõiges usaldada. Ma usaldan oma meest 100%. Selle usalduse hoidmine on aga tema teha. Siiani on ta sellega suurepäraselt hakkama saanud.
Loomulikult peavad olema inimestel samad vaated elule ja asjadet peaks ühtmoodi aru saama. Otsustes tuleb teha kompreomisse ja ei tohi teise üle tomineerida. Tuleb julgeda oma soove välja öelda.
Suurepäarane ja ülivajalik on minu meelest huumor. Seda meil jagub piisavalt. See on asi milleta mina elus hakkama ei saa ja millise omaduseta mees mulle kindlasti ei sobiks.

Mina arvan ka, et hea suhe ei ole punnimine. See kuidagi jookseb ise. Olen ka nõus, et eks ikka saab vahel häält tõstetud või tühja asja pärast vaieldud aga sellel tuleb tavaliselt kiirelt lõpp. Aga austus ja viisakus teise inimese vastu peab säilima.
Laste kasvatamisel ja kodu hoidmisel peavad mõlemad andma oma panuse.

Tore on oma mehe kaissu pugeda, teda kallistada või lihtsalt puudutada!

Ja nii edasi ja nii edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt