Esileht Koolilaps Pranglimine, kuidas aidata laps parematele tulemustele! RE: Pranglimine, kuidas aidata laps parematele tulemustele!

Lapsel oli päevikusse kirjutatud, et iga päev tuleb 15min. pranglida. Sellele on eelnenud mitmed meilid vanematele, et harjutage ja aidake vajadusel- võistlused tulekul. Täna pidid lapsed koolis käe tõstma, kas harjutatud ja kes kui mitu korda teinud. Meie õpetajale on jah tulemus tohutult tähtis ja eriti oluline on olla paralleelidest parem. Kas on ikka õige niimoodi pushida, pärast saadetakse siis nimekiri tulemustega laiali. Kiidetakse tublimaid ja moraalitsetakse kehvemate kallal. Mul oma lapsest nii kahju, tal see tunnustamise vajadus nii suur. Tulemustelt on ta tubli keskmine aga samas väga tubli sportlane. Tema võitusid ja saavutusi spordis ei kajastata kusagil. Harjutame nüüd tõesti igal õhtul. Õppime vastuseid mehhaaniliselt pähe jne. Aga om tulemustega jääb ta siiski oma klassis esikümne lõppu. Ja sealt kõrgemale punnitada kuidagi ei õnnestu. Olen juba ette löödud kui need tulemused teatavaks tehakse.See on ju jälle andekamate võimalus.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 22:37; 13.01 22:51;