Esileht Koolilaps Pranglimine, kuidas aidata laps parematele tulemustele! RE: Pranglimine, kuidas aidata laps parematele tulemustele!

zy

RE: Pranglimine, kuidas aidata laps parematele tulemustele!

Sama siin.
Seda enam, et mul on võrdlus vanema lapsega, kes omal ajal sai rahulikult areneda, huvi kooli vastu säilis ja tulemused olid lõpuks palju paremad.
Nüüd nooremat drillitakse koolis nii, et ma üldse imestan, et ta sealt salaja teistpidi veel jalga pole lasknud pärast minu minemasõitmist. Etteütlused juba esimese klassi teisel poolaastal (ise polnud veel kirjatehnikagagi ühelepoole jõudnud), raamistamine (\”ei tohi teha rohkem, osata rohkem ega vastata asju, mida ei ole õpetaja rääkinud\”) ja üldse arusaamatud meetodid.
Mul ei ole lõpuks muud üle jäänud kui õpihuvi ja meeleolu säilimiseks last lohutada stiilis \”sul on veel kaks aastat jäänud selle õpetajaga\”. Kohutav!

Ühesõnaga – paremad tulemused tulevad huvist asja vastu, rahulikult seedimisest, mitte kuivast sundimisest ja harjutamisest.