Esileht Koolilaps Pranglimine, kuidas aidata laps parematele tulemustele! RE: Pranglimine, kuidas aidata laps parematele tulemustele!

Mateõpetaja jaoks on ilmselt tema töö nii tähtis, et peab seda oskust ülivajalikuks. Iga laps on mõnes asjas tubli ja see ei pea ilmtingimata pranglimine olema. Peamine, et annate endast parima ja sellest täiesti piisab. Nõustun eelpool kõnelejatega, et laps areneb kõige paremini just siis kui tal on endal õpihuvi. Liigne pushimine teeb vaid kahju. Lapsed ei ole mingi liinitoode, kes kõikides valdkondades ühtmoodi tugevad on.

Lohutuseks võin öelda, et ma ise näiteks olen medaliga kooli lõpetanud, aga arvutan siiamaani näppudel. Hoopis vajalikumaks on osutunud loogiline mõtlemine ja oskus kasutada materjale.