Esileht Koolilaps Reinik vs Kesklinna Kool RE: Reinik vs Kesklinna Kool

Postitas:

Mulle tundub, et tegelikult liiguvad negatiivsed kommentaarid suust suhu edasi, olles alguse saanud ehk ainult paari rahulolematu lapsevanema poolt. Võin julgelt kinnitada, et esimesed 4 klassi on lapse jaoks määrava tähtsusega mitte kool, vaid õpetaja. Minu laps käib MRK-s. Ja alguses oli ka täielik ebaõnn õpetajaga. Asi päädis õpetaja lahkumisega koolist ning meie uus õpetaja on maailma parim. Kooli juhtkonnale, eriti algklasside õppealajuhatajale olime väga tänulikud selle eest, et pead ei peidetud liiva alla, vaid tegutseti laste heaolu nimel. Samas pean MRK suureks miinuseks aastakümneid samal kohal töötanud direktorit, kes pole minu arvates suutnud kooli kaasajastada (koduleht väga kehv, meililistide puudumine jms). Kooli sanitaarne heakord jätab soovida, WC-d on ikka veel remontimata. Samuti on täna tobe see, et 3.ndad klassid õpivad hoopis täiskasvanute gümnaasiumi hoones. Kuna linna eelarvest eraldati raha MRK remondiks, siis loodan, et viimati nimetatud probleemid saavad siiski leevendatud ja ka Täiskasvanute gümnaasiumi hoone saadakse omale, mis lahendaks ruumi probleemid.
Samas on minul kujunenud arvamus, et õppetase on MRK-s tugev. Sellise järelduse võib teha ka kasvõi gümnaasiumi osa (mis nüüd on Poska Gümnaasium) väga kõrgetest tulemustest riigi arvestuses. Nii et mina ei tormaks perekoolis levivate hinnangute põhjal kohe muid koole otsima. Pigem käi koolis, suhtle sealsete õpetajate ja õppealajuhatajaga. MRK miinuseks on see, et tegemist on suure kooliga, igal aastal alustab 4 paralleeli. Samas on aga klassid väikesed (max 24 last). Ma ütleks, et see on igatahes parem, kui Tallinna eliitkoolide 33 lapselised klassid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.