Esileht Beebi ja mitmikud Riietehäda. Anda ära või müüa sõbrannale? RE: Riietehäda. Anda ära või müüa sõbrannale?

Postitas:

Mul on sõbrannadega nii olnud, et nad ise ütlevad, kas müüvad või annavad niisama. Kui niisama annavad, siis osad on öelnud ka, et tahavad pärast tagasi.

Nii et ütle otse, et müüd ja palju kogu kraami eest korraga tahad. Minu meelest on see loomulik, et kui oled uutena ostnud, siis pigem müüd, mitte ei anna niisama. Kui asjad on uued ja ühe lapse kantud, siis võib vabalt ju küsida ka euro tükist. Väga hea hind ju, arvestades seda ka, et sõbranna ei pea siis ise foorumitest tuhnima ja müügikuulutusi passima, et häid pakkumisi leida. Saab kõik korraga ja mõistliku hinnaga. Sina aga saad selle raha eest midagi oma lastele jälle osta.

Või müü netis kotitäis korraga, niimoodi ostetakse mu meelest ikka, kui hind on mõistlik. Stardipakett poisile pealkirjaks ja siis ei pea kõiki ka eraldi pildistama, rühmitad kuidagi, nt bodid ühele pildile, püksid teisele. Ise olen kahel korral niimoodi kotitäiega ostnud, hind on siis olnud ühel korral 25 eurot kahe kotitäie beebiriiete eest ja teisel korral natuke suurema lapse riided olid 20 eurot suur kotitäis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.