Esileht Beebi ja mitmikud Riietehäda. Anda ära või müüa sõbrannale? RE: Riietehäda. Anda ära või müüa sõbrannale?

Postitas:

Mina neti kaudu müüa ei viitsiks, kui siis ainult suuremaid ja kallimaid asju või kogu ports korraga! Ilusate beebiriiete eest on reaalne saada 1 euro tk, aga sellise hinna juures on \”odavam\” need ära anda, muidu pildista, lae üles, reklaami, räägi läbi, broneeri, pea arvet, jookse postkontori vahet, vaidle postitasu pärast ja kas pildil ikka oli värv õige jne. Huhh, jube ju :)!

Ise viisin just oma laste esimese 6 kuu (väga korralikud) riided komkasse. Panin hästi mõistlikud hinnad ja paljud neist on juba läinud nagu soojad saiad, kui valdav enamik ära müüakse, saan kogu portsu eest oma 200 eurot. Minu jaoks on see päris suur raha, mida lihtsalt \”ära anda\”. Kui arvestada, kui palju minu aega see kokku hoab, siis super diil :). Need asjad, mis üle jäävad, annan ema-lapse turvakodusse, ühe kaupa ise müüma ei hakka mingil juhul.

Teine variant on minna müüma näiteks kuhugi kirbukale (nt Dzinglis tuleval nädalavahetusel jälle tulemas).

Sinu asemel teeksin ise nii, et ütleksin sõbrannale, et plaanin siiski ajsad ära müüa, tema võib esimesena valida, mida osta soovib. Need, mida tema ei soovi, viid komkasse ja need, mida seal ära ei müüda, võid tõesti talle niisama anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.