Esileht Väikelaps Septembrilaps lasteaeda – seletage palun lollile RE: Septembrilaps lasteaeda – seletage palun lollile

Postitas:

Algataja on valesti aru saanud. Saan aru, et laps on sündinud sept 2010? St, et ta on järjekorras koos lastega, kes on sündinud okt 2009-sept 2010. Enamus enne sept sündinud lapsi on muidugi enne sinu last järjekorda pandud ja sinu lapsest seega ees. Rühmad moodustatakse selle järgi, kes järjekorras eespool. 2a on kohti tavaliselt vist u 600 (võin eksida, ma ei tööta lasteaiajärjekorraga ise). Sinu laps kuuluks sel aastal siiski 2-3a rühma, mitte 3-4a.

Sinu lapsest paar nädalat nooremad lapsed, st sündinud okt-nov 2010 on järjekorras koos lastega, kes on sündinud okt 2010 kuni sept 2011. Nemad saavad endale 1-2a kohad. Jah, neid 1a kohti on väga vähe ja üldse mitte igas lasteaias. Aga neid on, u sada-paarsada vist.

Jah, ka minu meelest on väga ebaõiglane, et minu lapse 2a saades (ta augustis sündinud) temast paar kuud noorematel lastel kohad kenasti olemas olid ja meile ei pakutud mindagi. Aga mis teha, nii on praegu kord. Seda on püütud kohtusse kaevata või kuidagi muuta, aga siiani minuteada ebaõnnestunult. Peamine probleem on kohtade vähesus, mitte järjekorra skeem. Kui kohti oleks lahedalt, siis poleks väga vahet, mis järjekorras neid antakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.