Esileht Väikelaps Suurem laps lasteaeda või mitte? RE: Suurem laps lasteaeda või mitte?

Postitas:

Mina viiksin sinu asemel aeda. Mul omal poiss 3,5 aastane ja ei taha ka üldse minna. Samas teeme me puhkepäevi lapsele, nt reedeti kodus (ise kodune ja võimalik selline toimetamine). Sest ilmselgelt on näha, et laps väsib sellest lasteaia möllust ikka teiseks pooleks nädalaks ikka hirmsasti ära.
Selle kohta, et laps aeda minna ei taha (meil see igapäevane teema) arvan ma, et on tal seal kokkuvõttes ikkagi super olla: mängivad, käivad õues, söögid õigetel kellaaegadel+ tunnid (liikumine, muusika, õpetlikud). Samamoodi on ka meie lapsel läinud kõne palju palju paremaks.
Ja enamasti kui lapsele järgi lähen siis laps väga rõõmus ja ei taha koju tulla 😀 kuigi hommikul jääb kurvalt, sageli ka nuttes maha ja ise tulen sealt kohutavalt raske südamega ära.

4-aastane laps kodune… ise seda imelikuks ei pea. Aga minu arvamus siiski selline: et vii ikka laps lasteaeda. Küll elab sellesse rütmi uuesti sisse ja talle hakkab seal jälle meeldima.
Arvata on, et siis su oma lapsed ka paremini läbi saavad (kuigi kirjutad, et mängivad koos ilusasti ja saavad läbi) aga ühel hetkel tüdinevad teineteisest ja hakkavad ikka kiskuma.
Lugupidamisega Suve

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.