Esileht Väikelaps Suurem laps lasteaeda või mitte? RE: Suurem laps lasteaeda või mitte?

Postitas:

Minult siis ilmselt enamiku perekoolilugejate arvamustele täpselt vastupidine arvamus 🙂

Ma ilmselt jätaks lapse südametunnistusepiinadeta koduseks. Miks mitte? 4a ju alles ja kui hetkel on olukord, et tal pole tarvis seal käia, siis ma haaraks sellest kinni ja veedaks ise oma lapsega aega. 2 venda saavad ka koos mängides tugevamalt vendadeks kasvada. Mul endal ka 4a tütar ja kui ta sooviks (ei soovi) ning ma saaks (hetkel ei saa), jätaks ta kohe koduseks.

Mina ei leia, et lasteaed oleks mingi hullult paha koht, kus lapsi piinatakse. Päris paljud 4a lähevad sinna hea meelega. Samas ei leia ma ka seda, et lasteaed oleks mingi võluvits, mis lapse elus vältimatu.

Ega su laps ilmselt koolini ikkagi kodus olla ei saa. Hiljemalt 1.5a pärast peab jälle minema, kui vend 3a saab ja sa ise tööle tagasi (?). Võimalik, et nt kuu-paari pärast tahab ise lasteaeda minna. Kas tal seal sõpru pole, ma ise keelama küll ei hakkaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.