Esileht Beebi ja mitmikud Suvekaksikud 2012 RE: Suvekaksikud 2012

Postitas:

Minuga pole ka keegi sünnitamisest otseselt juttu teinud. Ainult nii palju, et peale 31+.. Uh-d ütles nii arst kui ämmakas, et nii tore, nii tore, saad ise sünnitada. Põnnid peaseisus 🙂

Visiidil 34+.. küsisin ise oma ämmakalt, et mismoodi see kaksikute sünnitamine üldse välja näeb. (olen ise lugenud viimasel ajal, et see juhtub sageli igasugu juhtmete all ja palju rahvast toas ja veidi ju ikka surgitakse ka – sest palju oleks vist loota, et mõlemad beebid ühel ajal avaldavad soovi hakata välja tulema. 🙂 )

Ja siis mu ämmakas vastas kuldse \”tera\”: \”Kõik selgub sünnituse käigus!\” 😀 Loogiline ju.

Mul üldse sattunud nii arst kui ämmakas sellised megarahulikud. Vahel ajab lausa marru. Neil pole millegiga muret. Ainult minu \”väike\” pea suriseb otsas suurest mõtlemisest 🙂 Aga eks nad ole ka kõike elus näinud.

Hetkel olen siiski olukorraga rahul. Uurivad ju. Nädala jooksul ootavad juba kolmandat korda mind koos uriiniprooviga enda juurde 🙂

Kui fiina kirjutas, et tal mingit tunnet ei ole, siis mul on küll igasugu sümptomid, et sünnitus läheneb. Osa võivad olla muidugi oma peaga juurde mõeldud 🙂 Alates pühapäevast on mul kõht lahti ja iiveldab. No seee võib ju ka miski viirus olla. Siis alakõhus tuikab tihti – n.ö. päevadevalu. UH-s arst ütles, et ühe põnni pea on väga sügaval vaagnas. Eks tema liigutamine ka tekitab seal seda tuikamist. On olnud viimastel päevadel nii valulikke kui valutuid toonuseid. Ühesõnaga kõik märgid näitavad, et varsti lähen sünnitama. No lähima kuu jooksul kindlasti 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.