Esileht Beebi ja mitmikud Suvekaksikud 2012 RE: Suvekaksikud 2012

Postitas:

Sisile kalli-kalli! Minu hirm GTT tegemisel oli just see, et kui tuleb see glükoosiports sama targalt tagasi, siis on kogu ürituse kasutegur 0.

Mis nad nüüd teevad? Kas pead teise katse tegema?

Oma vankriotsingutest kirjutan ka paar sõna. Mul ei olnud kindlat firmanõuet. Aga olid nõuded, et
– kõrvuti istuvad lapsed, samas mitte väga lai – 80cm, et ustest mahuks
– suured rattad
– no ja eraldi reguleeritavad seljatoed jms on vist niikuinii norm juba, aga seda vaatasin ka
– seisukord muidugi selline, et käru veel kannatakse kasutada
– asukoht selline, et saaksin ise järgi minna
– hind-hind-hind – mulle oli oluline mitte üle 200 euri kärule kulutada, parem kuni 150.

Vot see viimane tundus algul võimatu missioonina, aga õnnestus siiski 🙂

Hakkasin otsima juba siis kui kv oli tehtud. Ja oma üllatuseks leidsin juba mõne nädalaga sobiva. Käru kättesaamisega läks aega (minust ja müüjast mitteolenevatel põhjustel), aga kätte ma selle lõpuks sain ja nüüd ootab titasid.

Minul seis selline, et 35+ ja loodan väga, et pean veel u 3n vastu. Seda peamiselt selleks, et titad oleks kenasti ajalised (kuigi arsti sõnul poleks ka praegu sünnitades \”midagi hullu\”). No ja lisaks jääb siia perioodi veel suurema lapse mitu-mitu üritust, kus mul oleks titad kõhus tunduvalt lihtsam, kui titad väljas. Õnneks ettevalmistuste osas on asjad tunduvalt paremad kui n 2n tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.