Esileht Koolilaps Täid – lootusetu võitlus? RE: Täid – lootusetu võitlus?

Postitas:

Täi pidavat tulema/jääma mures inimesele … Ega enne lahti ei saanudki kui loobusin täidega mässamast (olin teinud kõike võimalikku ja võimatut) …
Ma polnud elu sees täisid näinud, kui koolilaps need koju tõi … Väiksem sai kohe lahti (2 täid, 2 tingu); koolilaps pärast kahte tõrjet – s.o. 2 nädalat – u.20 täid ja tinge ka oli; kuid minu endaga oli raske – 1,5 kuud läks enne kui lahti sain (kuigi neid oli vähe, siis lahti neist ei saanud). Aitäh mehele, kes iga õhtu neid ükshaaval otsis …
Sain teada, et osadele inimestele lihtsalt ei mõju need rohud (või on täid nende suhtes immuunseks muutunud) … Sain soovituse petroolium segada mingi asjaga, kuid ma ei mäleta, mis see oli …
Olgu öeldud, et keegi ei leidnud lapsel peas täisid, kuigi ta kaebas, et sügeleb … Näitamas käis ta mulle, mehele, õpetajale, kooli arstile/õele … ja veel 2 korda … Panime lõpuks tavalist toiduõli pähe ja nii me nad leidsimegi ja jõudu tööle … Mingi täikammiga kammimine meid kedagi ei aidanud!!! Täikammiga kammides ei saanud me välja ühtegi täid (mitte kellelgi)?!

Kõige olulisem on mitte stressata (see kellel on täid) ja nagu ma aru sain üleliia mitte koristada – puhka!!

Edu ja kannatust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.