Esileht Ilu ja tervis ülemiste silmalaugude op RE: ülemiste silmalaugude op

Postitas:

Minul nüüdseks möödas 2,5 kuud. Armid on endiselt väga nähtavad, ehk sellepärast,et lõikus oli silmanurgast ikka päris palju välja.
Minu lõikus oli üldnarkoosis, ma ei teagi miks, kirurg ise soovitas, et minu puhul peaks üldnakoosi kasutama. Olin kohe nõus, sest olin nii palju enne lugenud, mis tunne see on ,kui oled üleval ja kõike tunned :)ma vist ei oleks küll suutnud seal rahulikult lamada.
Kui kaua op kestis,ei tea, igatahes mitte kaua , ärkasin hullu peavaluga , soovitati edasi magada, aga mida sa magad, kui pea nii valutab 🙂 Manustati mulle siis kanüüli kaudu valuvaigistit ja juba paari minuti pärast hakkas parem. Vedelesin veel paar tundi kliinikus ja läksin koju. Järgmine hommik peeglisse vaadata oli ikka jube. Ülejärgmise päeva hommikul pidin plaastrid ise pealt ära võtma ( ei olnud üldse valus ) ühe silma sisenurgast oli plaaster juba selleks ajaks täita lahti ( hiljem avastasin,et niit oli õmblusest ära tulnud 🙂 Paari päeva pärast võeti niidid välja (ka ei olnud üldse valus, pigem natuke kõdi) Sain kiita,et mu nägu näeb erakordselt hea välja,et olen väga hästi puhanud . Tegelikult tõusin juba opijärgsel hommikul kell 07 ja saatsin lapsed kooli ja tegutsesin kodus nagu tavaliselt.Enda arvates ma väga kena küll välja ei näinud , silmalaud olid ikka väga paistes ja tumedad kaks nädalat. 1,5 nädalat käisin väljas ainult päikseprillidega. Ka vihmaga 🙂 Kuni ühel päeval sai inimeste vahtimisest kõrini, niikuinii kõik mõtlesid, eh, sai mehe käest tappa. Viskasin päikseprillid nurka,et las näevad siis parem kõik milles asi, ei peaks selja taga itsitama 🙂
Kuu aega pärast kontolli minnes oli ühe silma sisenurgas ikka õmbluse kohad väga tugevalt näha ja paistes, ei tahtnud lausa uskuda,et see ilma sekkumiseta tagasi tõmbab. Nüüdseks on 2,5 kuud möödas ja silmanurk peaaegu ilus,usun, et nagu kirurg lubas, on mul 6 kuu pärast kõik korras. Aga armid on päris tugevalt näha ( kasutan ka korrapäraselt silikoonkreemi) Armid on nii tugevad,et jumstuskreemiga katta ei saa,jääb kohe kriips näha. Päris pikalt silmanurgast ikka välja ka. Aga ma usun, et aeg parandab kõik haavad 🙂 Olen oma otsusega väga rahul, olen 30-ndates aastates,aga mu silmad olid ikka väga koledad enne. Osalt teeb oma töö pärilikkus ja eks ka minu 10-aastane suitsetamine ole oma töö teinud. Mina soovitan küll see op ette võtta,mul on nüüd nii ilusad silmad ja iga päevaga ilusamaks muutuvad 🙂 Pole saanud 20 aastat laugusi värvida ja sellest, et mul nii ilusad ripsmed on, ei olnud ma ka enne teadlik .
Kes tahab, võib julgelt küsida, võin veel ükskikasjalikumalt seletada 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 22:18; 18.01 22:25; 19.01 10:10;
To report this post you need to login first.