Esileht Koolilaps Usupropaganda üldhariduskoolis RE: Usupropaganda üldhariduskoolis

Minu valitud ajal ja minu valitud vormis edastan lapsele loomulikult teadmisi nii kristluse erinevatest vormidest, kohalikust maausundist, nii natuke, kui ma tean ka budismist, hinduismist, islamist. Aga see on MINU ja mitte kellegi teise valik.

Piibel (ilmumisaasta 186x Põhja Eestis) on meil ka kodus olemas ning vana testamenti pean kohati väga harivaks lugemisvaraks, lisaväärtusena saab ka vanemat kirja uurida ja harjutada (topelt s ja muud huvitavad vormid, mis tänaseks keelest kadunud on). Ja ka laps on vana testamenti uurinud, sest just sealt tuleb palju ainestikku seiklusjuttudesse.

Pelgalt uue testamendi jagamine on minu jaoks automaatselt suunitlusega ja populistlik ning selliseid asju koolis EI TOHI jagada. Mina tõmbaks küsimuse koolijuhtkonnale üles.