Esileht Koolilaps Usupropaganda üldhariduskoolis RE: Usupropaganda üldhariduskoolis

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jagati Uut Testamenti.
Minu mure aga on selles, et ma ei ole agnost nagu Jaagular, vaid ateist.
Noh, ma tunnen, et ma ei ole mingi hüsteeriliselt võitlev ateist, kuid mul on oma kindel seisukoht selles asjas ja et minu seisukohast on justkui mööda vaadatud ilma minu käest küsimata. Ma tunnen, et see religioosne kirjandus on vägisi mu lapse kaudu minu koju toodud ja kahtlen, kas see on lõpuni korrektne käitumine kooli poolt. Ma saaksin aru, kui tänaval, suvaliselt – aga riiklikus üldhariduskoolis, kui selles kooli vastavat valikainet üldse pole? Direktor tõi põhjenduseks, et \”koolides on selline valikaine\”. No aga meie koolis ei ole ja meie pere ei ole ju seda valinud?[/tsitaat]
No mulle tundud sa küll üsna hüsteeriline olevat. Mis siis selle ühe raamatu kojutoomisest juhtus või mida sa kardad, et juhtub? Õpeta siis oma lapsi, et võõraste käest midagi vastu võtta ei tohi, olgu siis koolis või kusagil mujal. Või sa ei suuda sulle sobimatut kirjandust enam majast välja saada või milles õigupoolest su probleem on?

Sellistest asjadest probleeme tekitavad lapsevanemad on minu silmis erakordselt ebakindlad ja ilmselt pole neil oma laste silmis kübetki autoriteeti ega vastastikust usaldust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.