Esileht Koolilaps Usupropaganda üldhariduskoolis RE: Usupropaganda üldhariduskoolis

[small]nyah nyah kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tainast ei visata ka toorelt sööjate ette, vaid kypsetataxe hoolikalt jälgides sobival temperatuuril. Nyyd said, vabandust, tainad kätte päris palju vägivalda põhjustanud raamatu, kusjuures neid ei toeta selle lahtimõtestamisel isegi mitte usundiõpetuse tund. Mis nurga all see kellelegi neist pähe kukub, sõltub laste endi taiplikkusest, suhtest vanemate/sugulastega & omakorda vanemate/sugulaste selgitusvõimest.

Usundiõpetus, vähemalt ideaalis, esitab tasakaalustatult usundilugu kogu maailmas, võib-olla teatava rõhuga kristlusel, sest sellest välja kasvanud kultuuris me paraku elame. Noh, et inimesel kasvõi Taaveti või Salome maininise juures päris ‘mää?’ ei olex. Aga niisama koolis Uut Testamenti jagada? Ma kaebax Haridusministeeriumi! & ma olen kristlane![/tsitaat]Et kohe nii hullusti arvad mõnele Jumala Sõna mõjuvat?Anna kannatust!