Esileht Koolilaps Usupropaganda üldhariduskoolis RE: Usupropaganda üldhariduskoolis

Jaagular

RE: Usupropaganda üldhariduskoolis

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida arvate, soovin kuulda teiste lastevanemate arvamusi, kelle lapsed käivad põhikoolis.
Kas kooli ruumides kristliku kirjanduse jagamine vahetunnil avalikult kõikidele mööduvatele õpilastele (mitte usundiõpetuse lisaaine tundides), mis toimub kooli direktori teadmisel ja heakskiidul, on OK? Selline teema tekkis meie peres jõulude ajal. Tegemist põhikooli 5.-7. klassi lastega.[/tsitaat]

Mind isiklikult ei häiriks. Kuigi pean, et agnostikuks, ei jookse absoluutselt ükski teadmine (ka usu kohta) ühelgi lapsel mööda külge alla. Lapsega võikski vahelduseks ka usuteemadel juttu puhuda, mitte hüsteeriliselt kätega vehkima kukkuda.
Inimene ikka kardab seda, millest ta muhvigi ei jaga:)
Kui oled ikkka karm usuvastane, siis ütlen sulle sõbramehe poolest, et ka vaenlast tuleb tunda.