Esileht Koolilaps Usupropaganda üldhariduskoolis RE: Usupropaganda üldhariduskoolis

Postitas:
Kägu

RE: Usupropaganda üldhariduskoolis

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jagati Uut Testamenti.
Minu mure aga on selles, et ma ei ole agnost nagu Jaagular, vaid ateist.
Noh, ma tunnen, et ma ei ole mingi hüsteeriliselt võitlev ateist, kuid mul on oma kindel seisukoht selles asjas ja et minu seisukohast on justkui mööda vaadatud ilma minu käest küsimata. Ma tunnen, et see religioosne kirjandus on vägisi mu lapse kaudu minu koju toodud ja kahtlen, kas see on lõpuni korrektne käitumine kooli poolt. Ma saaksin aru, kui tänaval, suvaliselt – aga riiklikus üldhariduskoolis, kui selles kooli vastavat valikainet üldse pole? Direktor tõi põhjenduseks, et \”koolides on selline valikaine\”. No aga meie koolis ei ole ja meie pere ei ole ju seda valinud?[/tsitaat]

No korralda siis suurejooneline põletamine. Küsi kooli käest ka luba ja tee kooli ette suur lõke ning pane oma Uus Testament põlema ja selgita oma lapsele, et see on ülimalt ohtlik ja halb raamat, millele teie kodus ei tohi millimeetritki ruumi eraldada ja mida kunagi ei tohiks sirvidagi… tee kõne, mis sa asjast arvad. Ajaloos nagu eeskujusid on, kuidas raamatuid tsenseerida nii kiriku kui kiriku vastaste liinis:)
Ise olen arvanud, et tänapäeval on sõnavabadus ja vabadus lugeda kas sopakirjandust või väärtkirjandust või piiblit või koraani ja vabadus neid ka levitada.

0
0
Please wait...