Esileht Kodunurk Uus ahi RE: Uus ahi

Postitas:
Kägu

RE: Uus ahi

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Teemaalgataja ei ela üürikorteris, teemaalgataja omab korterit, mida välja üürib ja tahab seal ahjuga midagi ette võtta.

Kas pottahjul ja tellisahjul on siis tõesti suur vahe?
Ennevanasti on selles korteris olnud imeilus tumeroheliste glasuurpottidega ahi, mis enne seda, kui mina korteri endale sain, oli see tellisahjuga asendatud.[/tsitaat]

Eespool oli kellelgi link pandud.Seal näed ära ju ,mis välimus on glasuurpotiga ahjul ja telliskivi ahjul.Kui ei suuda eristada siis mine kuhugi kaminate või ahjude valmist. tegelevasse ettevõttesse,kus sulle siis puust ette tehakse,millised minigusgused on.Paistab,et sul täitsa kohe tume maa selle koha pealt.
Kui endal ei ole plaanis seal kunagi elama hakata siis oleks odavaim viis sina mingi telliskivi ahi lasta laduda ja oleneb siis hinnast kes palju mida pakub ,kas teed puhta vuugiga valitud tellistest ahju või lased selle plekikäraka püsti panna.Eks Väliselt käib see plekkahi ka ja kui on hea meister hoiab mitmeid päevi sooja.
Sellest sa muidugi ei kirjuta kellegile ,et mis korrus on ja mis seisukorras kandetalad võivad olla.Pärast ehitavad sulle sellise ahju ,mis nagu lift ühel päeval all korrusel peatub ja ülesse enam ei sõida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt