Esileht Kodunurk Uus ahi RE: Uus ahi

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Pole vist päris õige koht korralikku töömeest otsida.Oma arust ehitame kõik siin kirjadega uhke ahju aga teistele kukub ikka sitasti välja.
Ma küll selliste pottseppade ahjusid ei tahaks osta,kes soovitavad mul hea tõmbe jaoks aknaid lahti hoida ja tube tuulutada samal ajal kui kütan.Jätab ikka karmilt nõukaaegse suhtumise.Eriti veel,kui üks mees kuulutab,et kui on üüriline siis teeme ikka sitema,et ei kulutaks palju aga käiks kah ja, kui on omanik siis suurema papi eest tuleb ikka parem värk.
Vaata ikka ehitusfoorumitest ja korralikest esindustest -firmadest,kellel tööle garantii ja korralikud kontaktid ja värgid.Nende Perekooli meeste käest saadud kauba pead pärast ise veel uuesti ringi tegema.[/tsitaat]

Siin pole koht vaidlemiseks, aga proovi pudelist õhku välja imeda, kas õnnestub? Sarnane asi tekib kui korsten peab läbi ahju tõmbama õhku ruumist kus õhu juurdevool puudub või on minimaalne.

Õige pottsepa otsimine ja leidmine käib ikka inimeste ehk rahulolevate klientide kaudu. Foorumisse oma kontaktandmete üles riputamisega saab igaüks hakkama.
Kui aga võtad pottsepa firma kaudu, siis arvesta, et ei maksa mitte ainult töömehele vaid ka firmale selle töömehe vahendamise eest. Aga eks igaüks tee oma valikud ise.

PS. Mina annan oma töödele ka garantii!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.