Esileht Pereelu ja suhted väga valus teema RE: väga valus teema

RE: väga valus teema

Ei kahetse, tegin abordi, kui olin väga noor, 18aastane ja õppisin keskooli 12. klassis. Õnneks kolm kuud enne rasestumist sain 18.aastaseks ja vanemate nõusolekut ei olnud vaja. Nad ei saanud teada minu esimesest rasedusest. Tean ainult mina, et jäin 18aastaselt rasedaks, isegi minu abikaasa ei ole kursis sellega, see on minu ainuke saladus.
See oli õige otsus, sest see noormees oli ilma hariduseta, pettur, oli võlgades. Kahjuks sain teada kõike seda pärast lahkuminekut, olin enne pime \”armastusest\”. Lisaks mina läksin õppima edasi kõrgkooli.
Nüüd olen kaksikute ema ja saime lapsed ivf-i abil, kolm aastat proovisime ja mul ei õnnestunud rasestuda, kuid otsesest põhjust ei leitud ka. Mina arvan, et abort võiks olla põhjuseks. Kuid isegi siis, kui loomulik rasedus ei tulnud ma siiski ei kahetsenud, et nooruses tegin abordi.
Täna olen õnnelik.