Esileht Pereelu ja suhted väga valus teema RE: väga valus teema

Postitas:

Kummaline..viimasel ajal nagu perekooli teemaalgatajad mõtleksid minuga samu asju ja teevad teema enne kui ise jõuan teha.
Ma ei ole ise aborti teinud, kuid ühel päeval ma mõtlesin nendele naistele kes seda teinud olen. Ise olen selles suhtes neutraalselt meelestatud, et iial ei tea mis elu toob ja ma ei saa olla 100% selle vastu või selle poolt…On olukordi kus on seda vaja.jah ka normaalsetel ja täie mõistuse juures olevatel inimestel on õigus seda teha, sest nemad oskavadki kõige paremini hinnata oma hetke seisu ja sellele vastavalt adekvaatseid otsuseid teha:)
Ma ise just mõtlesin ükspäev, et kas need naised on aastaid hiljem mõelnud et \”nüüd oleks meie poiss/tüdruk 2 aastane\”….või nt igal nö oletataval sünnikuupäeval või siis abordikuupäeval küünla süüdanud ja leinanud…Ma ei mõelnud seda paha pärast, nagu ma neid süüdistaks..ei süüdista, see on igaühe enda valik..Lihtsalt tulid sellised mõtted…

Kunagi üks mu tuttav kes arvas et tema tüdrukul oli olnud iseeneslik abort(kuigi sümptomite järgi ma seda ei usuks ja arstid ei kinnitanud)…andis mulle ühe laulu mida ta kuulab igal \”sünnipäeval\”….väga armas lugu..http://www.youtube.com/watch?v=XijQW0DqLLk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.