Esileht Tööelu, raha ja seadused. vanemahüvitise tagasimaksmine RE: vanemahüvitise tagasimaksmine

lisaks- kui su tööleping lõppes 23.07, siis ei saanud sul mitte kuidagi alata LHP 24, sest puhkusele on võimalik jääda ainult töötaval inimesel-

Olin selles kohas tööl olles teisest kohast lapsehoolduspuhkusel. Ehk siis: jäin koolist A lapsehoolduspuhkusele kuni lapse 3aastaseks saamiseni. Kui laps oli 1,5aastane, läksin asendusõpetajaks koduvalla kooli B, olles koolist A ikka LHP-l. Dekreeti jäin mõlemast koolist täpselt järgmisel päeval, mil LHP koolist A lõppes. Kui dekreet lõppes, lõppes ka mu tööleping kooliga B, koolist A olen edasi lapsehoolduspuhkusel. Aga aitäh toetava sõna eest! Ma ei jaga seda va juriidikat ja mul pole ka midagi selle vastu, kui pean vh tagasi maksma, aga tahan enne aru saada, et ma tõesti pean seda tegema, st see on õige.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.01 12:15; 13.01 12:57; 13.01 15:11; 13.01 16:58; 13.01 17:03;