Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vastsündinule b-hepatiidi süst – teha või mitte? RE: Vastsündinule b-hepatiidi süst – teha või mitte?

Postitas:

Ma ütleks selle pika jutu peale nii. Minul on kaks last-esimene sai köik vaktsiinid ja tulemuseks oli ekspressiivne kõnehäire ja migreen. Teine laps ei ole saanud vaktsiine nn graafiku järgi vaid lasin teha valikuliselt. ja tal ei ole häda midagi. Vanima lapse puhul on ÄRA TÕESTATUD et need probleemid tulid just vaktsiinist. Siis miks ma peaks olema huvitatud teisele lapsele ka nende tegemisest. Ma ei ole vaktsiinide vastane ja laps saab need köik aga tunduvalt hiljem. Kuna ma käin vanema lapsega iga aasta Tartus haiglas uuringutel siis sealne arst seleltas mulle ilusti ära vaktsiini olemuse. Mõni laps talub neid väga hästi ja pole häda miskit ei teki isegi mingeid kõrvalmöjusid ja need lapsed kelel tervis on nõrgem -need ei vöta seda vaktsiini vastu ja organism tahab selle välja visata aga ei saa ja siis tekivad igasugused muud probleemid ja asi vöib löppeda ka surmaga. Ka minule sealne arst soovitas oodata kuni kolmanda elukuuni vähemalt-siis hakata mötlema selel peale.
Aga teemaalgatajale-soovitan küll mina t oota selle kiire asjaga. Kui ta juba suurem on tee siis. alati jõuad teha aga kui juba tehtud ja mingi probleem on sisi tagasi vötta enam ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 11:07; 14.01 11:13;
To report this post you need to login first.