Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vastsündinule b-hepatiidi süst – teha või mitte? RE: Vastsündinule b-hepatiidi süst – teha või mitte?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Küsimus on ilmselt suuresti selles, et mina tõesti TEAN, mida, kuidas ja miks erinevad vaktsiinid organismis teevad, ning seetõttu pole mind kuigi lihtne igasugu jaburate kollijuttudega hirmutada. Peale selle tean ma küllalt palju ka haigustest, nende tüsistustest ja levikust meie ühiskonnas, et mitte muutuda lihtsalt lohakaks ja hoolimatuks.[/tsitaat]

Ma ei saa ütlemata jätta, et kõige pimedamat ja ebaloogilisemat juttu vaktsiinide kohta olen kuulnud meditsiinitudengitelt. Ma vist ei taha teada, kuidas neile seda osa koolis õpetatakse.
Tark inimene TEAB, et tal ei pruugi alati täiesti õigus olla ja TEAB seda ka, et kõiki ei saa ühe mõõdupuuga mõõta. Just seetõttu ei julge mina ka kindlasti öelda, et minu variant on kõigile kõige õigem.
Sinu jutust ma kahjuks loen välja, et kui me ei tee nii nagu sina, siis oleme lohakad ja hoolimatud.
Kui sa nüüd vaatad, siis siin teemas ei ole keegi välja tulnud äärmuslike ja kallutatud vaktsiinivastaste juttudega. Kõik, kes sõna võtavad, lähtuvad eelkõige enda elust ja lapsest. Täiesti vaktsineerimise vastaseid siin ei ole.
Mitte keegi pole siin kahetsenud seda, et laps mõne vaktsiini hiljem saanud. Küll aga on kerget kahetsust, et laps sai vaktsiini arsti ütlemise järgi.

Miks lähevad riiklikku vaktsiiniplaani uskujad nii solvavaks? Ma ei mõista? Miks on raske näha, et on ka teistsuguseid lapsi, kellele vaktsiinid tõesti väga hästi ei mõju? Miks saab miinuseid ema, kes ütleb, et ta lapse probleemid on tõestatult vaktsiinist põhjustatud?
Ma ei jäta hirmust tüsistuste ees vaktsineerimata ega vaktsineeri hirmust haiguste või oma arsti arvamuse ees.
Kuidas reaalselt ikkagi võib üks alla-aastane täiesti tavalises perekonnas ema-isa silma all kasvav beebi saada b-hepatiidi? Kui suur on tõenäosus, et just nii ta selle saab?
Miks on vaja teha b-hepatiidi süst vastsündinule, kelle allergiatest, toidutalumatusest vm hädadest pole veel mingit aimu? Mitte ühtegi argumenteeritud vastust sellele ei anta. Kõige tõesemana näiv vastus tuli kord ühelt neuroloogilt – siis on lapsed kõige kättesaadavamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.