Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vastsündinule b-hepatiidi süst – teha või mitte? RE: Vastsündinule b-hepatiidi süst – teha või mitte?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]veidi üle ei pinguta?
Neid vaktsiine on koguaeg tehtud ja ikka on viimasel ajal teemaks et miks ja milleks jne jne….
Kui üldse millegipärast ei muretse, siis ei ole mõtet üldse teha süsti onju? ära tee..
Siiani on beebid ikka süsti saanud ja ei ole häda miskit…Ma ei saa küll aru miks peaksin ma nüüd olema see \”kaasaegne\” emme, kes oma last ei vaktsineeri….[/tsitaat]
Kindel, et nii lihtne see teema ongi? Et beebid ikka süsti saanud ja ei ole häda miskit? Aga miks siis on aina rohkem ja rohkem haigeid lapsi? On palju haiguseid (autism, ATH, epilepsia, allergiad, astma jne), mille tekkimise üks põhjustest võib olla just vaktsiin. Loomulikult ükski arst enamasti tunnistada ei taha, et vot selle lapse haiguse algpõhjus on just vaktsiinis.
Minu jaoks on see vaktsineerimise teema väga raske teema. Mina ei ole veel otsustanud. Õnneks on veel natuke aega, et mõelda, kas lasen pisikest vaktsineerida või ei. Ilmselt lasen, aga mitte selle nö riikliku kava järgi. Lasen ilmselt teha valikuliselt ja hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.