Esileht Väikelaps veekindlad saapad aga lapsel jalad märjad RE: veekindlad saapad aga lapsel jalad märjad

Postitas:
Kägu

RE: veekindlad saapad aga lapsel jalad märjad

On täiesti olemas spordipoodides vahendid, millega saab jalatsid veepidavaks. Mina tegin laste tennised veekindlaks. Vahend oli mõeldud spordiriiete veekindlaks tegemiseks, ostsin mitu aastat tagasi Hawaii Expressist. Kui kaua see kiht püsib, pagan seda teab – väikseks jäid tennised. Igatahes aiapink, mille peal pihustasin, hülgas tükk aega vett :). Olen seda küll rohkem üleriietele kasutanud ja hetkel mul polegi ühtki eriti head aerosooli kodus. Jalanõudele mõeldud ei ole mu kogemustel nii head, aga kasutan neid näiteks oma saabaste peal.

Minu kogemus igasuguste pruugitud tex-idega on selline, et olen ostnud mitmeid selliseid saapaid lastele ja ainult ühed on niisugused, et lapsel pole jalad märjaks saanud. Mingid kaltsukast ostetud gore-texid (firmat ei mäleta) olid sellised, et kui laps nendega korraks läbi vihmamärja muru jooksis, olid sokivarbad läbimärjad. Nagu mingid pika säärega toatuhvlid oleks jalas olnud :(.

0
0
Please wait...