Esileht Sünnitus 3. sünnitus

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: 3. sünnitus

Postitas:

Kuidas teil 3 sünnitus on olnud võrreldes esimese ja teise sünnitusega?
Mul esimene sünnitus oli väga pikka ja raske. Teine seevastu väga kiire ja üsna kerge ( ilma valuvaigistiteta ca 3 h haiglas ). Nüüd siis täisa huvitav oleks teada kuidas kulgeb kolmas sünnitus. Kas võib olla veel kiirem või võimalus jälle pikaks sünnituseks. Teise ja kolmanda vahe on, aga pea 9 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli samuti teise ja kolmanda vahe 9 aastat. Kartsin, et suure vahe tõttu on sünnitus taas nagu esimene kord :-).
Õhtul algasid kerged avanemisvalud, aga ei midagi hullu. Põhimõtteliselt sain kodus valude vahel edasi tukkuda. Hommikul kell 5.00 jõudsime haiglasse. 6.30 oli laps käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kolmas ees, 2 ja 3 vahe aga 6 aastat. Ju ma siis pean paar tundi varem haiglasse lihtsalt sättima, kui eelmine vastaja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin kolmanda lapse augustis. Esimene sünnitus oli ka suht ok, õmbluseid oli aga väga palju. Ühesõnaga valutamine ei olnud kõige hullem, väljutamine ka mitte, aga lõpuks ikka nö jama. Taastumine võttis kaua. Teise lapsega ei olnud praktiliselt üldse õmblusi ja sünnitus kestis u 4 tundi. Kolmanda ja teise lapse vahe on 10.a. Veed tulid varem, kuid valusid ei tekkinud peale seda terve ööpäev..:S pandi tilk ja siis algas kohe ka protsess, mis kokku kestis vaid 1 tund 🙂
Õde, kes KTG-d tegi ütles ka, et kolmas ongi selline aeglase pihtaalgamisega, aga lõpp läheb ruttu. Ega ma ei tea, ju see ikka nii on, et kuidas kellelegi. Aga ole valmis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. 28h
2. 30h
3. 35h
4. 3,5h
Teine ja kolmas lõppesid narkoosi all kuna platsenta ei tulnud ise ära ja verekaotus oli seetöttu suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga järgmine sünnitus on olnud eelmisest kiirem ja ka valutum. Esimese ja teise lapse oli 9 aastat, teise ja kolmanda 6 aastat. Kolmas oli tõesti kiire võrreldes kahe esimesega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nii kardan kolmandat just selle tõttu, et teine oli ainult 3h esimesest tundemärgist kuni laps käes. Kodus või autos ka sünnitada ei taha 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene sünnitus lõppes erakorralise keisriga, diagnoosiks funktsionaalselt kitsas vaagen. Teine oli kiire ja kerge (2,5 h). Kolmas oli natuke pikem, vete tilkuma hakkamisest ja esimesest valupojast ca 6 tundi, aga kokkuvõttes rahulikum ja mõnusam kui teine. 2. ja 3. vahe oli ca 6 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nii kardan kolmandat just selle tõttu, et teine oli ainult 3h esimesest tundemärgist kuni laps käes. Kodus või autos ka sünnitada ei taha ????

Minul esimene pool tundi, teine tund aega ja kolmas 2 tundi. Kolmas oli reaalselt kõige rahulikum ja mõnusam, kõik “protseduurid” said enne tehtud, ainult allkirja ei jõudnud anda ja ämmaemand ei jõudnud kindaid käte panna, et avatust katsuda, pidi hoopis lapse kinni püüdma. Esimese kahega ei olnud aega ei riidest lahti võta ega KTG-d teha ega vererõhku mõõta – lihtsalt otse lauale ja valmis. Esimesed kaks 3 pressiga, viimane kukkus lihtsalt ühe pressiga välja 😀 Nii et igat pidi võib minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 23:07; 28.11 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kolmas kiire, aga tohutult valus ja intensiivne. Esimesest muidugi lihtsam, mis oli väga pikka ja raske. Aga mul oli ka väga suur laps (4,5 kg). Hingetõmbeaega ei olnud üldse ja pärast olin aastaid shokis sellest valust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 16:34; 29.11 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kolmas kiire, aga tohutult valus ja intensiivne. Esimesest muidugi lihtsam, mis oli väga pikka ja raske. Aga mul oli ka väga suur laps (4,5 kg). Hingetõmbeaega ei olnud üldse ja pärast olin aastaid shokis sellest valust.

Minu kolmas oli ka suur – 4,120. Ikka oli kiire ja kerge. See on ikka nii individuaalne. Mu õde sünnitas oma 2,7-kilost le 30 tunni ja pärast tikiti teda kokku 2 tundi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 23:07; 28.11 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kolmas kiire, aga tohutult valus ja intensiivne. Esimesest muidugi lihtsam, mis oli väga pikka ja raske. Aga mul oli ka väga suur laps (4,5 kg). Hingetõmbeaega ei olnud üldse ja pärast olin aastaid shokis sellest valust.

Minu kolmas oli ka suur – 4,120. Ikka oli kiire ja kerge. See on ikka nii individuaalne. Mu õde sünnitas oma 2,7-kilost le 30 tunni ja pärast tikiti teda kokku 2 tundi.

Jah, nõus. See sõltub ikkagi kõige rohkem sellest, mida ise mõjutada ei saa. Minu 4,2 kilone oli mu kõige kergem sünnitus. See, kui tihedalt ja kui pikalt on valud, ei ole enda teha – mõtle ja valmistu, palju tahad. Asenditega saab muidugi kaasa aidata ja veidi ehk kergendada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 16:34; 29.11 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene 4 h, teine 6 aasta pärast vaid 50 min, kolmas sünnitus? Õnneks elame sünnitusmaja kõrval????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Sünnitus 3. sünnitus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.