Esileht Koolilaps 7 a poisi pikkus- kuidas nii lühike? Mures…

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: 7 a poisi pikkus- kuidas nii lühike? Mures…

Postitas:

vaatasin Tuuli saadet. Tema pojad vist ka said 7?
olid 120cm ringis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin öelda, et see 175cm kasv ei ole suur katsatroof, mina olen 177cm pikk naine, käisin hiljuti ühel juhtidele mõeldud koolitusel, see tähendab, et kõik seal olid haritud ja suhtelised edukad inimesed. Ma olin ainus naine ja ma olin kõige pikem.
Mulle on jäänud mulje, et edukate meeste seas ongi lühemaid rohkem, võibolla on nad harjunud kuidagi rohkem pingutama.
Enamus naisi on alla 170cm, seega hea mees leiab kindlasti ka kaaslase.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 20:05; 21.03 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

7-aastaselt võis meie poiss ka olla 120-122cm. Kooli läks ta 7,5-aastaselt ja siis oli 124cm pikk. Lasteaias ja esimeses klassis oli poiss tõesti keskmist kasvu. Aga nüüd, kus ta on 10-aastane, on klassi kõige lühem laps ehk siis 139cm pikk. See teeb teda veidi kurvaks. Isegi temast varem lühemad poisid on pikkust visanud. Tüdrukutest ma ei hakka rääkimagi. Need näevad välja nagu teismelised. Poiss on neile kaenla alla. Mingit kasvuspurti pole temal kunagi olnud. Ikka tasapisi on need sentimeetrid tulnud. Geenide järgi ei olegi oodata, et temast pikk poiss saaks. Ma ise pakun, et ta sinna 175cm kanti jääb, aga vabalt võib ka isasse minna ja üldse alla 170cm jääda. Enesekindlust tuleb poisile sisestada. Kui poiss mingil hetkel oma isast pikem on, siis on kõik ok. Sellega on enesekindlus juba saavutatud. Meie peres nagunii on põhimõte, et lühikesed mehed on ka inimesed ja pole neil naiste leidmisega ka mingit probleemi.

Milleks muretseda? Iga laps kasvab omal ajal. Meie poiss 7-aastaselt umbes 120, praegu 11-aastaselt 138. Vanem vend sama kehv kasvaja noorena, kasvuspurt tuli 16-aastaselt. Praegu 20-aastane ja 191 pikk.

No jaa, aga kui pikad te ise olete? Mul mees 165cm pikk, mina 171cm. Mehe vanemad mõlemad olid 165cm pikad. Minu ema on 164cm pikk ja isa oli 180cm. Meil suguvõsas ikka palju lühikesi.
Mees kasvas kuni 14-15aastaseni ja kasv jäi kinni. Selles vanuses oli tal kasvuspurt ja kõik. Rohkem ei lisandunud sentimeetritki.

Praegu seda kasvukõverat vaadates on meil poeg täpselt keskmise kasvuga ja annab lõpuks pikkuseks isegi 180cm. Samas on ta ikkagi klassi lühim. Lihtsalt tema klassi ongi sattunud keskmisest pikemad lapsed. Üldse ma arvan, et need kasvukõverad on vist ajast ja arust. Inimese pikkus pidevalt suureneb. Lapsed on ikka palju pikemad, kui nad olid siin mõnikümmend aastat tagasi.
Aga ega ma väga ei muretsegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 09:23; 21.03 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapsi pole, aga elukaaslase ema on ~155-160, isa 190, elukaaslane 180cm. Minu ema 160, isa ~185, mina 170. Minu lähemad naissugulased on kõik päris lühikesed, õnneks mind see geen ei puudutanud. Samas minu vend (ema poolt) on 14-aastasena juba praegu minust pikem ja tema isa on pea 2m pikk. Nende suguvõsas on pea kõik mehed väga pikad, üle 190.

Pikkuse otsustab siiski see, kelle geenid on dominantsemad, minu puhul näiteks isa omad, olen ka tema näo ja kehaehitusega ja juuksevärv on ka sama.

Tean mitut noormeest, kes on minuga kas sama pikad või natuke (kuni 10 cm) lühemad, see on päris tavaline. Ei ütleks, et neil midagi “viga” on selle pärast. Lühikesi tüdrukuid jagub ka lühematele meestele, kui selle pärast muretsed 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga minu klassis on 12-aastane tüdruk , kes on minust viis entimeetrit pikem)151 cm).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul enda lapsepõlvest mõõdud olemas. Olin 6,5-aastaselt 118cm. Nüüd olen 176cm pikkune naisterahvas ehk siis keskmisest pikem. Algklassides sibasin alati rivi lõpuosas kehalise tunnis, gümnaasiumi minnes olin aga eesotsas. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 7-aastane on 122cm pikk ja 5-aastane vend 120cm, ise olen 168cm ja mees 185cm. Loodan ka, et vanemal pojal lähiajal pisutki pikkust juurde tuleb, klassis on ta üks lühimaid. Aga ämma jutu järgi oli ka mees olnud pikalt väga lühike ja korralik kasvuspurt algas alles 15-aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Oleme ju ise kõik lapsed olnud. Tuletage nüüd meelde. Kas polnud nii, et klassi kõige lühemast sai korraga pikim ja mõni kasvas vaid ühe suvega tohutult? Mina olen olnud klassis nii pikkuselt kolmas kui lühematest tagantpoolt kolmas. Kasv on ettearvamatu ja muretseda pole mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Koolilaps 7 a poisi pikkus- kuidas nii lühike? Mures…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.