Esileht Ilu ja tervis Afropatsid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Afropatsid

Postitas:

Tere!
Kas keegi teab, kus tehakse korralikke afropatse?
Ainuke koht, mida tean, on Kamibi salong Tallinnas. Nende galeriis ei tundu aga väga kvaliteetsed patsid olevat.

Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära palun lase endale sihukesi jubedusi teha. See rikub juukseid ja näeb kole välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juukseid ta kohe kindlasti ei riku. Ja kas jube või mitte, see on igaühe enda asi. Aetakse segi Rastadega, need jah rikuvad juukseid. Kahjuks tegijaid enam ei tea. Kõik on loobunud, sest töö on väga mahukas ja hakkab kätele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaamatu, mis ilu nendes patsides küll nähakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kasutud on kommentaarid stiilis “on kole” – see pelgalt teie isiklik arvamus. Mul endal on varem olnud 4 kuud – ei riku juukseid absoluutselt, seega inimesed, kelle teadmised on puudulikud, palun ärge avaldage arvamust, sest see ongi ainult teie “arvamus”, mitte tõde. Olge kenad ja ärge raisake enda ja teiste aega 🙂

Leidsin õnneks kolm tegijat Tallinnas, augusti lõpus lasen teha. Minek on aastasele ümbermaailmareisile ja selleks ajaks on nad üsna mugavad 🙂

Kui kedagi peaks tulevikus huvitama, jagan kontakte:
* Patsimaja
* Kamibi ilusalong
* Juuksur Jaanika (pildid ja kontakt https://m.facebook.com/pg/Tule-ja-saa-kauniks-187733927965015/photos/?mt_nav=1)

Kõike kaunist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Patsitegijaid peab jah tikutulega taga ajama. Kui endal varem olnud ja sobinud, siis OK.
Endal olid ja sain kohutava kogemuse osaliseks.Peanahale ei sobinud, tekkis lööve ja vesivillid. Kui väidetakse, et ei riku juukseid, siis ikkagi rikub. Patside tõttu tuli väga palju oma juukseid välja, sest patsid olid ikkagi liiga rasked ja selle tõttu oli näha, kuidas juukseid tuli peanahast välja ja turritas patsidest välja. Patsid olid vaid ühe kuu, rohkem vastu ei pidanud. Julmalt juukseid tuli ära patse lahti harutades, ikka liiga palju. Kõigile sellised patsid ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 20:41; 25.05 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kontrollisin igaks juhuks postituse kuupäeva, kas on ikka 2017 a v 2007.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehee… enamus selliseid postitusi ongi ca aastast 2007 harilikult. Esimestel päevadel tõesti on peanahk pinge all, aga minu jaokso li see 1-3 esimest päeva. Siis juba juuksed kasvavad. Mis juuste välja tulemisse puutub – iga päevaga kaotame ju juukseid, patside puhul on see märgata rohkem, kuna nad kõik jäävad sinna sisse. Mul pärast iga pesukorda jääb kammi sisse nii palju juukseid, et kardan hõrenemist, aga pahmakas 27 aastat peas olnud 🙂

Mul olid eelmisel korral afrod 4 kuud, pärast seda olid kõige ilusamad, siledamad, tervemad juuksed, imestasin tohutult. Puhkus juustele – afrodega pesin iga 2 nädala tagant juukseid, puudus kontakt kemikaalide või soenguvahenditega ning kuumtöötlust nad ju föönitamise või sirgendamise näol ei saa. Pärast nelja kuud olin oma uute tervete juustega väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel korral unustasin lisada, et erinevaid patse tehakse ChopnDye Studios. Info leiab fb.

Ma tean kindlalt, et mul langes kohutavalt palju juukseid seoses sellega, et patside tõttu oli peanahaga probleeme ja patside raskus kiskus juukseid peanahast välja. Üldiselt neile, kellel on nõrgem peanahk ja tundlikum, neil ei tasu teha afropatse. Aga tänapäeval on väga huvitavaid erinevaid patse olemas. Ise eelistan valmispunutud kinnitatavaid patse. Väga mugav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 20:41; 25.05 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teab, kus tehakse korralikke afropatse?

Aastas 2001, ehk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Afropatsid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.