Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ahoi vanemad triibupüüdjad ! :)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Ahoi vanemad triibupüüdjad ! :)

Postitas:

Ise 40+ ja juba 7 kuud triipe püüdnud… Vanemad lapsed 14 ja 9 🙂 Nüüd pesamuna ootuses lootuses 🙂

Vahel ikka lootus juba päris nullis… Ov toimub enam vähem korralikult – testide ja uh abiga leitud. Vahepeal sõin hormoone, et tekitada rohkem/kvaliteetsemaid munarakke – ei aidanud midagi 🙁

Kuidas teil? Kas on mingeid salanippe mida kasutate 😉 Millal plaan pöörduda tõsistemate toimingute (IUI IVF) poole ?

Ja väga hea meelega kuulaks ka õnnestujatelt kogemusi 🙂

Hetkel peaks kohe kohe ov aeg käes olema 🙂 Tsükli 12-päev 🙂 Tsükkel suht regulaarne 28 päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 23.08 15:40; 26.08 11:28; 26.08 13:20; 29.08 10:41; 30.08 11:48; 31.08 12:35; 06.09 13:33; 06.11 19:02; 21.03 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan kohe 40 ja ka hakkasin triipe püüdma, alates sellest kuust, eks näis kas õnnestus. 3 last juba olemas:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mainisin ära, et munarakkude kvaliteeti väga muuta ei saa..
Ise 30+ ja IVF teed aastaid käidud. Rakkude kvaliteet pole kiita..

Aga arvestades vanust, siis kui poole aasta jooksul pole õnnestunud rasestuda, võiksite viljatusravi arstile pöörduda. Muidu on see aeg aasta, aga ma ei ootaks. Kasvõi uuringuteks vms. Mehe tervise suhtes saaks ka targemaks. Haigekassaga saab IVFi kuni 41. sünnipäevani ja siis tuleb kõik endal kinni maksta. Eestis saab seda teha kuni 50 eluaastani..

Aga jätkake üritamist ja loodan, et teil läheb kiirelt ja kergelt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka 40+ ja unistan kolmandast lapsest. Arsti hinnangul on tervis korras. Olen ka kaks korda rasestunud, kuid rasedused peetusid üpris alguses, pandi diagnoos, et tuleb südame aspiriini koha alguses võtma hakata. Kahju, et seda kohe ei öeldud. Nüüd püüan kolmandat korda vanuses 40+ rasestuda… hakkan end juba narrina tundma, premenopausi peaks äkki hoopis ootama. Aga edu Sulle ja hoia meid kursis, kuidas läheb! ise ka ikka jätkan veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 12:02; 29.08 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, see teema oleks nagu täiesti minu jaoks tehtud.
Meil on samuti plaan uue kuu alguses anda võimalus kolmanda lapse tulekuks. Kaks poissi on 12-a ning 6-a. Vanuse poolest ei ole veel küll 40+, vaid mõned aastad alla.
Külastan arsti septembri alguses ning pärast seda on “tee avatud” 🙂
Edu meile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 15:16; 30.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina üritan ka juba üle poole aasta beebit saada, vanus 35+, kodus olemas juba 3last, kes kõik ka koolilapsed. Suvealguses oli ka üks peetumine, mis õnneks ise puhastus. Nüüd augustist proovime siis uuesti, septembri alguses peaks selguma kas seekord õnnestus või mitte. Edu kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust paar aastat üle neljakümne. Alustame triipude püüdmist järgmisest kuust, kui loomulikul teel ei rasestu, jääb beebi tulemata. Pisut muremõtteid tikub aegaajalt pähe aga eks probleeme võib esineda ka noorematel. Ootame ja loodame 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et meid siin nii mitu on 🙂 Eks see vanus jah teeb murelikuks natsa, just selles mõttes, et kas 41-aastane enam rasedaks jääb 🙁

Eile käisin uh ja leidus ilus munarakk 17 mm, nii et kohe kohe ov sis 🙂 ja siis hakkan ootama ja lootma jälle…

Sai ka arstiga juba kunstlikuviljastamise teemat arutatud. Et detsembrist siis hakkame seda moodi proovima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 23.08 15:40; 26.08 11:28; 26.08 13:20; 29.08 10:41; 30.08 11:48; 31.08 12:35; 06.09 13:33; 06.11 19:02; 21.03 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen hetkel 44 ning rasedust 28.nädalat. Eelnevalt 3 last olemas, nüüd uus abielu ning otsus saada ühine laps. Alustasime siis kui sain 42, jäin kohe rasedaks, esimesel katsel, kuid see rasedus peetus 6+1 nädalal(tabletipuhastus). Uuesti rasestumine võttis aega ca 1,5 aastat ja siiani kõik analüüsid korras, lapsega kõik hästi ning enda enesetunne suurepärane! Lasin dr. Šoisi juures ka Panorama testi teha, mis oli korras. Vanuse puhul ongi vist kõige määravam see, et kas loomulikul teel enam rasestutakse, kuna munarakkude reserv on otsakorral (nii räägivad arstid). 40+ pole tänapäeval enam mingi ulmevanus veel kord emaks saamisel ???? Mina küll ei tunne ennast mingi vanainimesena ja kui jäin loomulikul teel rasedaks, siis järelikult on ka nö loodus minuga ühel meelel ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii hea lugeda sinu postistust viimane Kägu 🙂
Mul kohe jälle indu juures 🙂
Ma ikka muisu stressan siin, et 42 kukub kohe ja kogu moos.
Mul mingi test tehti, Müller vist nimi – seal mingi näit, et kui parimas eas rasestuja siis 13 ja täiesti juba ilma munarakkudeta siis 0,2 ja minu näit oli 3,7 – et nagu midagi on veel järgi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 23.08 15:40; 26.08 11:28; 26.08 13:20; 29.08 10:41; 30.08 11:48; 31.08 12:35; 06.09 13:33; 06.11 19:02; 21.03 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle kahe aasta juba üritan aga ei midagi. 40-41 aastaselt oli kaks peetumist ja rohkem pole õnnestunud rasestuda. Tegelikult lasin mõttest lahti aga ka see pole aidanud!
Käisime soojamaa reisil, et ehk keskkonna vahetus aitab ikka ei miskit. Progresterooni olen krõbistanud ja ikka ei midagi.
Igal juhul minul lootus kadunud ja olen sellega ka leppinud!
Teistele üritajatele hoian pöidlaid ja varbaid ehk Teil läheb hästi ja kiiresti!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 18:47; 30.08 01:18; 10.10 01:07; 27.12 21:17; 27.12 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mingi test tehti, Müller vist nimi – seal mingi näit, et kui parimas eas rasestuja siis 13 ja täiesti juba ilma munarakkudeta siis 0,2 ja minu näit oli 3,7 – et nagu midagi on veel järgi 🙂

Kus seda Mülleri testi teha saab? Tartu Naistekliinikus mulle seda ei pakutud, küsida ei osanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 12:02; 29.08 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tehti see test välismaal, ei ela hetkel Eestis. Siiski viljatusravile (kui selleni jõuame) tahaks Eestisse tulla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 23.08 15:40; 26.08 11:28; 26.08 13:20; 29.08 10:41; 30.08 11:48; 31.08 12:35; 06.09 13:33; 06.11 19:02; 21.03 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle nimi on Anti Müller test ja seda saab teha küll Tallinnas erakliinikutes, mis tegelevad viljatusraviga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehakse Tartus Ülikooli kliinikumis ka Anti Müllerit. Minule määras selle dr. Rull.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 18:47; 30.08 01:18; 10.10 01:07; 27.12 21:17; 27.12 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane Kägu ja muud ka 🙂 Kuidas teil need Anti Mülleri vastused olid?
Kas ma pean oma 3,7 pärast väga mures olema …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 23.08 15:40; 26.08 11:28; 26.08 13:20; 29.08 10:41; 30.08 11:48; 31.08 12:35; 06.09 13:33; 06.11 19:02; 21.03 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle kahe aasta juba üritan aga ei midagi. 40-41 aastaselt oli kaks peetumist ja rohkem pole õnnestunud rasestuda. Tegelikult lasin mõttest lahti aga ka see pole aidanud!
Käisime soojamaa reisil, et ehk keskkonna vahetus aitab ikka ei miskit. Progresterooni olen krõbistanud ja ikka ei midagi.
Igal juhul minul lootus kadunud ja olen sellega ka leppinud!
Teistele üritajatele hoian pöidlaid ja varbaid ehk Teil läheb hästi ja kiiresti!

Ära kaota lootust! Oled sa kordki palvetanud? Mina olen palvevastuseid saanud! Loodan et sa pole vastu kui su eest palvetan. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 21:13; 06.09 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma juba kirjutasin ka siin teemas, et samuti plaanis uuest kuust kolmandale lapsele võimalus tulemiseks anda. Rääkige aga sellist asja, et kas olete kaalu ja muude näitajate pooles vormis või on siin ka minulaadseid, kes on kerges ülekaalus? Muretsen natuke sellega seonduvalt, et kuidas läheb. Kuigi pean ütlema, et olen ca 10 kg kergem võrreldes sellega, kui jäin teist last ootama 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 15:16; 30.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka ikka veits palju seda kaalu – pikkust mul 169 cm ja kaal 77 kg.
Samas esimese ja teise lapsega mul löppkaal sama olnud, aga algkaalus 10 kilone vahe 😉 Nii, et esimesega sai 30 kg juurde vöetud (jube, ma tean), teisega 20 kg, äkki siis kolmandaga 10 kg ainult 🙂
Samas saan aru, et ka ülekaal võib rasestumist möjutada ja proovin ikka köik teha, et kaal langeks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 23.08 15:40; 26.08 11:28; 26.08 13:20; 29.08 10:41; 30.08 11:48; 31.08 12:35; 06.09 13:33; 06.11 19:02; 21.03 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga loodan, et sul õnneks läheb, teemaalgataja.
Ma alustasin teise lapse proovimist 37-aastaselt, tänaseks 41 ja mõttest lahti laskmas. Rasedaks jäin kohe teisel kuul pärast tablettidest loobumist, aga see rasedus peetus. Vahepeal oli paar biokeemilist rasedust, kus test näitas positiivset, kuid päevad siiski algasid mõningase hilinemisega ning aasta hiljem tuli teine rasedus, mis samuti 1. trimestril peetus. Seejärel 3 ebaõnnestunud IVFi, 1 külmaring ka. Ikka ei midagi. Olen proovinud ka kõiksugu alternatiivseid asju: toitumise korrigeerimist, nõelravi, raviteesid, posijaid. Tulemuseta. Anti-mülleri test on mullegi tehtud ja viimane näit oli 0,7. Kui arstile läksin 4 aastat tagasi, siis oli see 1,6. Referentsväärtused võivad olla erinevad, ilmselt eespool kirjutanud Kägu puhul kasutati mingeid teisi väärtusi. Vt nt http://www.rmanj.com/2013/09/anti-mullerian-hormone-amh-testing-of-ovarian-reserve/
Mulle ütles arst, et see on vanusele vastav tulemus ega ole midagi anormaalset. Ka muud testid ja uuringud olid leidudeta. Ühesõnaga selgusetu viljatus, aga ilmselt põhjuseks siiski vanus, mis muud.
Lahtilaskmine pole olnud lihtne, aga olen leidnud jõudu sellest, et esimene laps on juba teismeline ja elu seetõttu palju vabam. Saame teha selliseid asju, mida väikeste lastega peres pole lihtne ette võtta: spontaanseid reise, pidusid, nautida teineteise seltskonda, tegeleda kõige sellisega, mis arendab ja patareid täidab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh viimane Kägu 🙂
Teile soovin ikka köikide soovide täitumist ja kunagi ei tea ju… 😉 Kõike vöib juhtuda 🙂 Vähemalt teil siiski viljastumine on toimunud, isegi kinnitumine… Soovitan sellist “imetohtrit” nagu Avo Üts. Söbranna sai sarnase probleemiga temalt abi.

Minul veel IVF proovimata ja kui muidu ei õnnestu, siis paneme ennast kirja.

Hetkel ootan mitteoodatavaid päevi, mis peaks paari päeva pärast hakkama. Rasedussümptomid on köik olemas – nagu alati 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 23.08 15:40; 26.08 11:28; 26.08 13:20; 29.08 10:41; 30.08 11:48; 31.08 12:35; 06.09 13:33; 06.11 19:02; 21.03 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga loodan, et sul õnneks läheb, teemaalgataja.
Ma alustasin teise lapse proovimist 37-aastaselt, tänaseks 41 ja mõttest lahti laskmas. Rasedaks jäin kohe teisel kuul pärast tablettidest loobumist, aga see rasedus peetus. Vahepeal oli paar biokeemilist rasedust, kus test näitas positiivset, kuid päevad siiski algasid mõningase hilinemisega ning aasta hiljem tuli teine rasedus, mis samuti 1. trimestril peetus. Seejärel 3 ebaõnnestunud IVFi, 1 külmaring ka. Ikka ei midagi. Olen proovinud ka kõiksugu alternatiivseid asju: toitumise korrigeerimist, nõelravi, raviteesid, posijaid. Tulemuseta. Anti-mülleri test on mullegi tehtud ja viimane näit oli 0,7. Kui arstile läksin 4 aastat tagasi, siis oli see 1,6. Referentsväärtused võivad olla erinevad, ilmselt eespool kirjutanud Kägu puhul kasutati mingeid teisi väärtusi. Vt nt http://www.rmanj.com/2013/09/a…..n-reserve/
Mulle ütles arst, et see on vanusele vastav tulemus ega ole midagi anormaalset. Ka muud testid ja uuringud olid leidudeta. Ühesõnaga selgusetu viljatus, aga ilmselt põhjuseks siiski vanus, mis muud.
Lahtilaskmine pole olnud lihtne, aga olen leidnud jõudu sellest, et esimene laps on juba teismeline ja elu seetõttu palju vabam. Saame teha selliseid asju, mida väikeste lastega peres pole lihtne ette võtta: spontaanseid reise, pidusid, nautida teineteise seltskonda, tegeleda kõige sellisega, mis arendab ja patareid täidab.

Posijaid? Kui sa usud posijasse siis peaksid ka teadma et oled avanud ukse kurjadele jôududele! Ma ei môista inimesi kes rakendavad oma usku ennemini nôidadesse kui aga Jumalasse! Piiblis ûtleb selgelt kes on nôiad! Nad ise ka tunnistavad et Jumal on olemas ja et nende hookuspookus on kurjadelt vaimudelt! Nt selgeltnägijate saade kus tänava pealt korjati kokku mitmeid abielupaare et ûksteise seljataha segamini panna siis sinnamaani oli nôid edukas neid kokku panema kuni liikus ûhe naise juurde kelle kohta ûtles et ei saa infot! See naine palvetas endamisi Issameiet! Kui te olete nôidade poole pöördunud-Palvetage ja paluge andestust selles ja paluge last Jumalalt!
Kes ei tee seda, see ka tulemusi ei saa! Vaatan et naised kes on eelenevalt antibeebipille sisse söönud on suurtes rasestumisraskustes! Ka see vajab läbi palvetamist sest tegelikkuses on see paras mûrk ja kui naisi rasestub ka läbi pillide siis seda enam kui palju sûdameid on looja läinud ilma et oleks mingit teadmist oma “juhuslikust” rasestumisest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 21:13; 06.09 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga loodan, et sul õnneks läheb, teemaalgataja.
Ma alustasin teise lapse proovimist 37-aastaselt, tänaseks 41 ja mõttest lahti laskmas. Rasedaks jäin kohe teisel kuul pärast tablettidest loobumist, aga see rasedus peetus. Vahepeal oli paar biokeemilist rasedust, kus test näitas positiivset, kuid päevad siiski algasid mõningase hilinemisega ning aasta hiljem tuli teine rasedus, mis samuti 1. trimestril peetus. Seejärel 3 ebaõnnestunud IVFi, 1 külmaring ka. Ikka ei midagi. Olen proovinud ka kõiksugu alternatiivseid asju: toitumise korrigeerimist, nõelravi, raviteesid, posijaid. Tulemuseta. Anti-mülleri test on mullegi tehtud ja viimane näit oli 0,7. Kui arstile läksin 4 aastat tagasi, siis oli see 1,6. Referentsväärtused võivad olla erinevad, ilmselt eespool kirjutanud Kägu puhul kasutati mingeid teisi väärtusi. Vt nt http://www.rmanj.com/2013/09/a…..n-reserve/
Mulle ütles arst, et see on vanusele vastav tulemus ega ole midagi anormaalset. Ka muud testid ja uuringud olid leidudeta. Ühesõnaga selgusetu viljatus, aga ilmselt põhjuseks siiski vanus, mis muud.
Lahtilaskmine pole olnud lihtne, aga olen leidnud jõudu sellest, et esimene laps on juba teismeline ja elu seetõttu palju vabam. Saame teha selliseid asju, mida väikeste lastega peres pole lihtne ette võtta: spontaanseid reise, pidusid, nautida teineteise seltskonda, tegeleda kõige sellisega, mis arendab ja patareid täidab.

Posijaid? Kui sa usud posijasse siis peaksid ka teadma et oled avanud ukse kurjadele jôududele! Ma ei môista inimesi kes rakendavad oma usku ennemini nôidadesse kui aga Jumalasse! Piiblis ûtleb selgelt kes on nôiad! Nad ise ka tunnistavad et Jumal on olemas ja et nende hookuspookus on kurjadelt vaimudelt! Nt selgeltnägijate saade kus tänava pealt korjati kokku mitmeid abielupaare et ûksteise seljataha segamini panna siis sinnamaani oli nôid edukas neid kokku panema kuni liikus ûhe naise juurde kelle kohta ûtles et ei saa infot! See naine palvetas endamisi Issameiet! Kui te olete nôidade poole pöördunud-Palvetage ja paluge andestust selles ja paluge last Jumalalt!
Kes ei tee seda, see ka tulemusi ei saa! Vaatan et naised kes on eelenevalt antibeebipille sisse söönud on suurtes rasestumisraskustes! Ka see vajab läbi palvetamist sest tegelikkuses on see paras mûrk ja kui naisi rasestub ka läbi pillide siis seda enam kui palju sûdameid on looja läinud ilma et oleks mingit teadmist oma “juhuslikust” rasestumisest!

Palveta siis palun minu eest!
Pole elusees rasestumisvastaseid tablette söönud, olen ka ilusti ema mul on lapsi aga sooviks pesamuna. Kolm peetumist seljataga ja kaks üsasisest lapse surma. 2,5 aastat üritan aga ei tule midagi välja!
Kuidas ma usun jumalasse, miks ta saadab ja siis võtab`? Seleta mulle ja palveta minu eest sest mina seda teha ei oska ja ei usu sest usk on võetud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 18:47; 30.08 01:18; 10.10 01:07; 27.12 21:17; 27.12 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Nii tore oli leida ka selline grupp, 40+…ise ka nõksa üle ja olin just 4-ndal ringil. No ei jää külge! Eks ta hirmutav ole, sest 45 on viimane piir, kus seaduslikult võib veel viljastada IVF meetodil. Loodan, et need paar-kolm korda, mis veel jäänud on, tuleb ka oodatud tulemus, kui mitte, siis kahjuks eelnevalt lapsi ka ei ole. Mehel väga kehv sperma ja 99,9% ainult IVF teel võimalik viljastada. Kahju, et hakkasime sellega tegelema 40 aastaselt alles…
Hoian teistele pöidlad peos ja ootan häid uudiseid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ülekaalul on ka oma mõju rasestumisele aga tänapäeval on teada, et palju suurem mõju on vähesel liikumisel. Kergelt ülekaalulise aga aktiivselt liikuva inimese tervisenäitajad võivad olla paremad kui normaalkaalus aga vähe liikuval inimesel.

Nii et marss liigutama. Alustuseks kasvõi jalutama või kepikõnnile aga kui vähegi aega leiab, siis 3 x nädalas ka trenni.

Jumalasse uskumine pole mitte millegi poolest parem või eetilisem kui posijatesse uskumine. Kirik on muide üks väga räpase ja naiste suhtes vägivaldse ajalooga rahamaias organisatsioon. Halogrammi postamendi jalaga löömise peale tõstis EELK kisa aga EELK ise korraldas mõned aastad tagasi ühe rahvaravitsejast naise tuleriidal põletamise kordamise etenduse. Päris tuleriidal oli päriselt elanud ja päriselt kiriku poolt tuleriidal põletatud naise kuju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist võtan ka siia platsi sisse.
Vanust 39. 1 laps olemas. Uue mehega pikk kooselu juba seljataga ja nüüd vanuigi tuli mõte, et võiks veel mõni laps olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, teemaalgataja ka ikka ridades 🙂 Aeg muudkui jookseb ja ei midagist 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 23.08 15:40; 26.08 11:28; 26.08 13:20; 29.08 10:41; 30.08 11:48; 31.08 12:35; 06.09 13:33; 06.11 19:02; 21.03 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 33 ja soovin oma esimest beebit. Nüüd sai üritamisest 2 aastat täis, seega olen juba pikemat aega rasestuda tahtnud. Kirjutasin oma loo pikemalt Novembrikuu triibupüüdjate teema alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küll bebi juba käes, aga olin umbes 37 kui hakkasime proovima kolmandat saama.
Selle aja seel oli 3 peetumist-katkemist esimeses trimestrts.
Mul soovitati ka südameaspiriini ja retseptiga foolhapet (palju kangem tavalisest). Ning kui rasedaks jäin, siis hakkasin kohe verevedeldajat süstima. Käisin ka EMOs ja seal üks õde ütles, et paljudel on rasedused pidama jäänud just süstima hakates. Igatahes ka minu rasedus jäi püsima õnneks. Samuti olime viljatusraviarsti juures ja tegime uuringuid (seal selgus, et minul imendub foolhape kehvasti, sp siis ka retseptiga kangem variant).
Pisike on nüüdseks juba pea 9-kuune ja sündis ta mõned kuud enne minu 40ndat sünnipäeva.

Lootust peab olema, kuigi see kipub vahel vägisi kaduma. Ka mina olin masenduses ja kurb ja väga õnnetu. Lõpuks ju peab ometigi õnnestuma.
Ning kui on olnud juba vähemalt ükski peetumine, soovitan kohe viljatusraviarsti juurde minna, sest esialgsed järjekorrad on ju pikad ja aeg kulub. Ka uuringutele läheb oma aeg jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 23:03; 05.03 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks südameaspiriin hea siis on? Kuidas see aitab rasestuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.12 21:04; 10.01 08:27; 09.02 21:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ahoi vanemad triibupüüdjad ! :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.