Esileht Erivajadustega laps Ajukahjustus,epilepsia,vesipäisus ja vitamiinid.

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ajukahjustus,epilepsia,vesipäisus ja vitamiinid.

Postitas:

Tere!

Mu 1,9 aastasel tibul on siis sellised mured. Soov oleks rohkem teada vitamiinidest mida võiks anda. Enim olen huvitatud omega 3. Ja üldse milliseid vitamiine või toidulisandeid te oma lapsele annate. Mis aitaks kaasa ajutegevusele ja kes teab äkki aitaks ka epilepsiat:) Ja muidugi mis annustes.

Ette tänades!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 14:07; 25.11 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellel kompleksil on ajukahjustuse kohta uuringud ja lubavad tulemused http://www.hardynutritionals.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esprico on minu lapse lemmik. See on selline apelsinimaitseline kapsel, mis sisaldab omega3 ja omega6 vitamiine http://www.esprico.ee/index.php?menuID=610. Proovisin ka Looduspere poest ostetud kanepiõli, aga see sülitati välja (sisaldab lisaks eelpoolnimetatutele ka D, E ja muidki vitamiine). Ma võtan ise seda õli nüüd, kuna on nahale hea ja üldse kasulik ning päris normaalse maitsega, saab vabalt lapsele pudru sisse segada, mida ka proovida kavatsen homme 🙂
Epilepsia puhul kahjuks vist aitavad ainult retseptiravimid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paid Sulle!
Meil kadusid krambihood ära kui loobusime ravimitest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 01:19; 11.09 14:16;
To report this post you need to login first.

Huvitav oleks teada, millest krambid siis tekkisid? Andsid omaalgatuslikult mingeid rohtusid, millest tekkisid krambid ning nendest loobudes krambid lakkasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kõik alati must ja valge. Ajukahjustusega 5aastasel lapsel tekkisid nähtavad krambid üleöö. Esimesel krambihood olime juhtumisi kliinikus, seega esmaabi sai laps kohe arstilt. Kuna tekkisid ikka ja jälle siis neuroloog kirjutas ravimid. Tehti ka uuringud.Laps tarbis erinevaid ravimeid kombineeritult ja kogust järkjärgult töstvalt. Kui oli pea aasta juba tarbinud aga hood olid sellest hoolimata (st ravile ei allunud) ja sagedasti. Alati manustamine esmaabirohtu alles siis hoog rauges. Minu lapse muutsid need ravimid värisevaks, jõuetuks,apaatseks, käru lapseks.Otsustasime ise ravi katkestada ja vajadusel esmaabirohtu anda. 1X oli seda vaja teha, kohe alguses. Varsti neljas aasta nähtavate hoogustada. Peale igasugustest ravimitest loobumisest hakkas laps arenema.

Kui laps on normarenguga siis poleks mina ka ravi katkestanud ja oleksin arste kuulanud. Saad ju küsida lapselt kuidas ta end tunneb. Paraku minu laps on kõnetu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 01:19; 11.09 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma saan õigesti aru, et olete dr Paali patsiendid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma saan õigesti aru, et olete dr Paali patsiendid?

Jah oleme küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 14:07; 25.11 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti neljas aasta nähtavate hoogustada.

Aga oled sa kindel, et lapsel pole sinu silmale nähtamatuid hooge? Kas selle 4 aasta jooksul on EEG-d ja muid uuringuid tehtud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epileptikutele mõjub hästi magneesium. Nii väikesele vedelal kujul. Iherbist tellida – odavam ja suurem valik. Magneesiumil on närvidele ja lihastele lõdvestav toime. Ise epileptikuna tarbin vahel ka esmaabiks kui hoogu ette tunnen, aga siis kindlasti vedelal kujul ja suures koguses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 00:06; 07.03 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina isiklikult olen kapsaks lugenud raamatu “Optimaalne toitumine sinu lapsele” Patrick Holford (Briti toitumisnõustaja, kelle raamatuid on tõlgitud 33 keelde), Deborah Colson ja pidanud seda piisavalt usaldusväärseks, et võtta sealt üle palju soovitusi. Seal on käsitletud palju erinevaid probleeme, kaasa arvatud krambihood, tõmblused, epilepsia, mille all kirjutatakse b-vitamiinidest, mangaan, magneesium,tsink triost, d-vitamiinist, asendamatutest rasvadest, aminohapetest, fosfolipiididest ja taimedest. Eraldi on peatükktoidust ajule ja vitamiinidest ja nende mõjust. Käsitletakse asendamatuid rasvhappeid, sh oomega-3, 6 ja 9. Tean, et erilise lapse kõrvalt on väga keeruline leida aega lugemiseks aga mina julgustaksin seda tegema, sest nii on tõenäsus suurem, et leida just oma lapsele vajalik toetus. Eesti autorilt on sarnane raamat Madleen Simson´ilt „Toidu mõju lapse ajule, arengule ja käitumisele“ aga seda ma ise lugenud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovin veel eelmise postituse juurde (raamatusoovitus) täiendina lisada, et ise püüan lastele anda vitamiine, mineraale ja asendamatuid rasvasid võimalikult rohkelt just läbi teadlikult valitud toidu, et vähendada nendest kunstlikest preparaatidest tekkivat võimalikku riski. Näiteks asendamatute rasvade (sh oomega 3) tagamiseks annan hommikupudruga jahvatatud seemneid ning iganädalaselt rasvast kala, lisan toitudesse õlisid, vitamiinideks/mineraalaineteks lisan toitudele marju (sügavkülmutatud praegusel hooajal) ning sööme palju värsket toitu. Konkreetselt lisandina tarvitan aegajalt magneesiumi ja probiootikume. Aga meil on terviseküsimused teised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina isiklikult olen kapsaks lugenud raamatu “Optimaalne toitumine sinu lapsele” Patrick Holford (Briti toitumisnõustaja, kelle raamatuid on tõlgitud 33 keelde), Deborah Colson ja pidanud seda piisavalt usaldusväärseks, et võtta sealt üle palju soovitusi. Seal on käsitletud palju erinevaid probleeme, kaasa arvatud krambihood, tõmblused, epilepsia, mille all kirjutatakse b-vitamiinidest, mangaan, magneesium,tsink triost, d-vitamiinist, asendamatutest rasvadest, aminohapetest, fosfolipiididest ja taimedest. Eraldi on peatükktoidust ajule ja vitamiinidest ja nende mõjust. Käsitletakse asendamatuid rasvhappeid, sh oomega-3, 6 ja 9. Tean, et erilise lapse kõrvalt on väga keeruline leida aega lugemiseks aga mina julgustaksin seda tegema, sest nii on tõenäsus suurem, et leida just oma lapsele vajalik toetus. Eesti autorilt on sarnane raamat Madleen Simson´ilt „Toidu mõju lapse ajule, arengule ja käitumisele“ aga seda ma ise lugenud ei ole.

Madleen Simsonit lugeda/usaldada ei tasu. Kes teda isiklikult teavad, võivad öelda, et ise ta oma soovitatud dieetidest abi pole saanud, samuti pole abi saanud tema poeg. Vaadake kasvõi FB-s Madleen Simsoni pilte (kuupäevi vaadake ka) – kas tundub teie meelest terve inimene? Neid toidulisandeid mida ta müüb, ise ta enam ammu ei tarbi jne. Tegu on tegelikult joodikuga ja ahelsuitsetajaga, kes igal õhtul pudeli Liviko Gini alla kaanib ning alkoholiuimas lähedastele ähvardavaid ja segaseid kirju saadab öösel.
Hariduselt on tegu veterinaariga ning seda laborit, kuhu inimeste proovid saadetakse, pole olemaski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 00:06; 07.03 21:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Erivajadustega laps Ajukahjustus,epilepsia,vesipäisus ja vitamiinid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.