Esileht Kodunurk Aknapesu robot

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Aknapesu robot

Postitas:

Kas osta?
Aega ei ole. Aknaid on palju. Ka selliseid kuhu ilma redelita pesema ei pääse. Jagage palun kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Ära osta. Aasta tagasi tegin perekooli sama teema, sain mingid vastused, mõni soovitas, mõni keelas. Ostsin. See robot määris mu akna mustuse ühtlaste ja ebaühtlaste triipudena aknale laiali. Lasin ühte akent pesta vist oma 10 korda, tulemus küll paranes iga korraga natuke, kuid jäi ikka triibuline. Saatsin poodi tagasi ja ostsin Kärcheri aknapesuri ning olen äärmiselt rahul.
http://foorum.perekool.ee/teema/aknapesurobot-kodurobotid-vs-hansapost/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.05 12:10; 05.05 12:49; 05.05 13:23; 08.05 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kummaline. minul on ja ma olen küll rahul. eks sa pead ise ära proovima, muud ei jää üle. siin on ju näha küll ja küll kasvõi neid nõudepesumasina vajalikkuses kahtlejaid, kes arvavad, et mis see mõned nõud käe all ära lobistada ei ole. mina selline ei ole. ma olen soetanud kõik kodumasinad ja kõik robotid, mida soetada saab (muruniitja, tolmuimeja, aknapesu) ja olen väga, väga rahul. mulle ei meeldi käsitsi pesta ei nõusid, ei pesu, ei aknaid, ei meeldi niita ega tolmu imeda, kui seda saab mingi masin minu eest teha ja mina sel ajal hoopis raamatut lugeda või kinno minna või hommikul kauem magada. aga nagu sa näed, on neid, kes ostavad Kärcheri masina on sellega äärmiselt rahul. mul on see ka, nende akende jaoks, mida masinaga pesta ei saa.

ühesõnaga, ma ei näe mõtet teha ise tööd, mida saaks teha masin.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kasutad masinat vastavalt juhendile ja originaal puhastusvahendeid siis vöid ilmselt rahule jääda.Tavaliselt ostab eestlane endale udupeene koduroboti ja siis hakkab ise talle vajaminevaid varuosi ja hooldusmäärdeid valima, peasi et oleks odavam. Sellest algavadki enamus pretensioonid ja rahulolematus roboti tõhususe ja töökvaliteedi osas.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 12:36; 05.05 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kasutad masinat vastavalt juhendile ja originaal puhastusvahendeid siis vöid ilmselt rahule jääda.Tavaliselt ostab eestlane endale udupeene koduroboti ja siis hakkab ise talle vajaminevaid varuosi ja hooldusmäärdeid valima, peasi et oleks odavam. Sellest algavadki enamus pretensioonid ja rahulolematus roboti tõhususe ja töökvaliteedi osas.

Oh jäta. Loomulikult ei proovinud ma aknaid rohelise seebi ning vanadest sokkidest tehtud lappidega pesta, ikka originaaltarvikutega.
Nagu juba kirjutasin, sõltub kõik ilmselt akende mustusest. Küllap puhtamaid aknaid suudab siis see robot küürida, kuigi aega läheb tal selle protsessi peale ropult.
Aga eks siis teemaalgataja peab ise proovima, kas talle sobib või ei.

Ja kui see peaks oluline olema, siis jah, mul on nõudepesumasin, jah, mul on tolmuimejarobot, ei, mul ei ole muruniidukrobotit.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.05 12:10; 05.05 12:49; 05.05 13:23; 08.05 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kasutad masinat vastavalt juhendile ja originaal puhastusvahendeid siis vöid ilmselt rahule jääda.Tavaliselt ostab eestlane endale udupeene koduroboti ja siis hakkab ise talle vajaminevaid varuosi ja hooldusmäärdeid valima, peasi et oleks odavam. Sellest algavadki enamus pretensioonid ja rahulolematus roboti tõhususe ja töökvaliteedi osas.

Oh jäta. Loomulikult ei proovinud ma aknaid rohelise seebi ning vanadest sokkidest tehtud lappidega pesta, ikka originaaltarvikutega.
Nagu juba kirjutasin, sõltub kõik ilmselt akende mustusest. Küllap puhtamaid aknaid suudab siis see robot küürida, kuigi aega läheb tal selle protsessi peale ropult.
Aga eks siis teemaalgataja peab ise proovima, kas talle sobib või ei.

Ja kui see peaks oluline olema, siis jah, mul on nõudepesumasin, jah, mul on tolmuimejarobot, ei, mul ei ole muruniidukrobotit.

Ma ei viidanud sulle. Kirjutasin, et “tavaline eestlane”. Inimesed reageerivad valulikult just tõesele väitele, kuna keegi ei taha tõde kuulda ja samastuda massile. Loomulikul perekoolis käivad erilised, andekad ja oluliselt tublim kiht eestlastest.:)

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 12:36; 05.05 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viidanud sulle. Kirjutasin, et “tavaline eestlane”. Inimesed reageerivad valulikult just tõesele väitele, kuna keegi ei taha tõde kuulda ja samastuda massile. Loomulikul perekoolis käivad erilised, andekad ja oluliselt tublim kiht eestlastest.:)

Inimesed reageerivad valulikult siiski ka mittetõeste väidete peale, kui nende kogemusi või teadmisi põhjendamatult alavääristatakse.
Ja otse loomulikult viitasid sa muuhulgas mulle.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.05 12:10; 05.05 12:49; 05.05 13:23; 08.05 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe roboti süvitsi arvustus:
https://www.youtube.com/watch?v=16P5Rqagem8

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Ära osta. Aasta tagasi tegin perekooli sama teema, sain mingid vastused, mõni soovitas, mõni keelas. Ostsin. See robot määris mu akna mustuse ühtlaste ja ebaühtlaste triipudena aknale laiali. Lasin ühte akent pesta vist oma 10 korda, tulemus küll paranes iga korraga natuke, kuid jäi ikka triibuline. Saatsin poodi tagasi ja ostsin Kärcheri aknapesuri ning olen äärmiselt rahul.
http://foorum.perekool.ee/teem…..hansapost/

no mul on kärcheri pesur, aga see ei aita mul kuidagi neid aknaid pesta, mida ma pesema ei ulatu. kärcheriga on pesemisulatus, vastupidi, isegi väiksem kui tavaliste vahenditega, sest varre jagu on puudu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mul on kärcheri pesur, aga see ei aita mul kuidagi neid aknaid pesta, mida ma pesema ei ulatu. kärcheriga on pesemisulatus, vastupidi, isegi väiksem kui tavaliste vahenditega, sest varre jagu on puudu.

Kärcheril on pikendusvars täiesti olemas, nii pesumopil kui kuivatil endal.
https://www.tooriistakeskus.ee/product/pid/5840/bid/5847
Samuti on neil olemas kitsamate akende jaoks kitsam otsik.
Mul on aknaid suuri ja väikesi, esimesel ja teisel korrusel, igale poole saime redeli ning pikenduskomplekti abil ligi.

Maani kummardus (iroonia!) muidugi modele, kes selle teema inimeste silma alt nurga taha ära koristas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.05 12:10; 05.05 12:49; 05.05 13:23; 08.05 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olemas Kärscheri aknapesumasin aga niipalju jätab jutte ja triipe, et ikkagi pean kõik lapiga üle hõõruma. Mõttetu ost oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olemas Kärscheri aknapesumasin aga niipalju jätab jutte ja triipe, et ikkagi pean kõik lapiga üle hõõruma. Mõttetu ost oli.

On kyll mötetu ost. Ei pea end spetsialistiks, aga 15 a puhastus alal ja erinevad koolitused seljataga. Kärscherit nimetan rikaste koduperenaiste mänguasjaks, inimestele kellel töepoolest oma ajaga midagi paremat teha pole. See on aeglane ja äärmiselt ebaeffektiivne. Olen korduvalt klientidele töestanud, et nende kallis mänguasi on praht ja käsitsi teeb selle töö palju kiiremini ja paremate tulemustega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolm aastat möödas, kuidas nüüd robotid on? asi on edasi arenenud, uuemad tooted müügile tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 17:42; 09.07 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://kodurobotid.ee/pood/aknapuhastusrobotid/winbot-x-aknapesurobot/
Mul see, uueväärne (1kord kasutasin kapi peegeluste puhastamisel), müüks 100€-ga ära. Ca aasta tagasi ostetud. Seisab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on aknad mis ei avane või millele on ligipääs üli ebamugav, siis on see robot täitsa normaalne. Aga kui on aknad mida on ka võimalik käsitsi pesta, siis on robot mõttetu.
Mingit aja kokkuhoidu pole, käsitsi pesemine on palju kiirem ja tulemus on parem.
Mul on Mamibot iGlassbot w120. Ma ei tea kas ma ei oska seda kasutada või on ta “tehisintellekt” liiga rumal aga mingi tavalise ristküliku kujulise akna täielik puhastamine käib talle üle jõu. Vahepeal peab teda puldiga juhtima, et ta ikka terve akna puhastaks, mitte ainult mingi osa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on aknad mis ei avane või millele on ligipääs üli ebamugav, siis on see robot täitsa normaalne. Aga kui on aknad mida on ka võimalik käsitsi pesta, siis on robot mõttetu.

Mingit aja kokkuhoidu pole, käsitsi pesemine on palju kiirem ja tulemus on parem.

Mul on Mamibot iGlassbot w120. Ma ei tea kas ma ei oska seda kasutada või on ta “tehisintellekt” liiga rumal aga mingi tavalise ristküliku kujulise akna täielik puhastamine käib talle üle jõu. Vahepeal peab teda puldiga juhtima, et ta ikka terve akna puhastaks, mitte ainult mingi osa.

ma eile rentisin sama masina. aken 5m kõrge ja 1m lai. pidin ainult juhtima puldiga. masin vist kardab kõrgust. akna ääred ca 5-10cm jäid üldse tegemata. aga, puhtam ikka

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 17:42; 09.07 09:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Aknapesu robot

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.