Esileht Beebi ja mitmikud Ämmakas või arst?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ämmakas või arst?

Postitas:

Kas teiega on raseduse ajal tegelenud arst või ämmakas? Kui tihti vastuvõtul käinud olete ja kui tihti UH tehtud on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 18:27; 06.08 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei olnud raseduse jooksul mitte ühtegi muret. Minuga tegeles ämmakas. Visiidil käisin esimesel trimstril kord kuus, teisel kord kolme ndl jooksul ja kolmandal trimestril iga 2 ndl tagant. Uh-sid oli kokku 4 plaanilist, lõpus tehti üks veel lapse mõõtmiseks, sest kahtlustati, et üks on väiksem. Mitmes ndl sul on? Kas loomulikud või esilekutsutud? Viimaseid jälgitakse rohkem sest tihti on ka rohkem komplikatsioone.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalaid 21 ja loomulikud. 12/13 nädalal oli aga verejooks ja olin kokku kümme päeva haiglas, leiti hematoom. Sellega nüüdseks õnneks korras ja hematoom kadunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 18:27; 06.08 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ainult arsti juures, õigemini ämmakas mõõtis ja kaalus, aga arst oli alati kabinetis ning ämmakas ütleski ainult numbreid. Ämmakast ma tegelt midagi, isegi nime ei tea…

UH ei mäleta kordasid. Ilmselt korralised, sest niisama ei tehtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 21:32; 06.08 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas loomulikud või esilekutsutud? Viimaseid jälgitakse rohkem sest tihti on ka rohkem komplikatsioone.

Kust sa sellise tule-eile-meile jutu võtsid? Väljendid võiks ka pisut kabedamad olla:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 21:32; 06.08 21:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ämmakas või arst?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.