Esileht Koolilaps Au Pair välismaal

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Au Pair välismaal

Postitas:

Tere. Tütar kandideeris hiljuti läbi cv keskuse Ameerikasse au pairiks. Nüüd tuli ka vastus, et vastate kriteeriumitele ning tulge vestlusele. Programm ise on 18-26 aastastele ning kestab 12-13 kuud. Enne seda täidetakse eestis palju pabereid, otsitakse sobilik pere JA makstakse kokku umbes 600 eurot programmitasu ja viisa eest.
Küsimus on selline, et kas kellegil teist on kogemusi OVERSEAS CHALLENGE OÜ ja KAJA HOLM-iga. Overseas challenge pidavat siis vahendama noori Ameerika partner expertaupair-ile.

Hetkel tundub natuke petuskeemina, kuigi enne raha maksmist tundub olevat ka kogu ametlik osa ja intervjuu tulevase host-perega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal pole nendega kogemust, aga võid ju uurida kas see firma kuulub IAPA-sse – rahvusvaheline au pairide vahendajate organisatsioon, mis teatud olulised reeglid sätestab.
Ma tean, et mingi summa peavad au pairid maksma, et ka vahendajatel oleks kindlus, et tegu on tõsise ja motiveeritud kandidaadiga. Aga 600 € tundub Eesti kohta palju küll.
Hetkel on sinu tütar sellel positsioonil, et tema valib firma, kes teda vahendaks. Mitte nii, et firma justkui oleks teda välja valinud. Konkureerivaid vahendajaid on ka ilmselt mitu. Ülioluline on see taustauuring küll. Tingimused ja reeglid peavad väga mustvalgelt paigas olema ja nendega peab enne lepingule alla kirjutamist põhjalikult tutvuma. Sest au pairid on üks üks kõige enam ohustatud gruppe mis puudutab tööjõu ärakasutamist. On ülioluline, et noorel oleks kelle poole pöörduda kui perega mingi jama tekib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahendajafirma usaldusväärsust oleks tulnud googeldada ikka enne kandideerimist, kuid parem hilja kui ei kunagi – googelda aga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oska läbi firma kandideerimist kommenteerida. Meie oleme juba 3 aastat au pairi kasutanud. Viimati leidsime pere24.ee kaudu. Siiani on köigi tüdrukutega väga head kogemused ja asi on peamiselt usaldusel püsinud. Arvatavasti tuleks üks päev ka leping teha.
Otsin ka uueks aastaks au pairi/koduöpetajat Saksamaale. Vöid jagada seda infot oma tütrega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Minu tütar käis nende kaudu Ameerikas , oli lapsehoidjaks 12 kuud. Eestis tehakse vestlus ja täidetakse pabereid. Ameerikas kohapeal oli neil esialgu nädalane koolitus , seejärel läksid peredesse. Igale Au-Pairile määratakse seal oma mentor , kelle poole võib pöörduda 24/7.
Petuskeem see siis küll ei olnud

Edu soovides,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin samamoodi 2012. aastal USA-s au pairiks. Leidsin CV Online-ist selle OÜ Overseas Challenge kuulutuse, kandideerisin ja Kaja Holm kutsus vestlusele. Siis oli USA partneriks neil AuPairCare. Programmitasu ja viisa tasu oli ka ning tervisekindlustus. Ei ole petuskeem. Mina jäin väga rahule ja tore oli. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar läks ka selle Overseas Challenge Kaja Holm kaudu eelmisel aastal. Lootis algul leida pere sõbranna lähedal seal, aga kahjuks sellel ajal ei olnud seal piirkonnas ühtki pere, kes uut Au Pairi endale vajaks. Muidu paistab tüdruk ise rahul olevat, pere pidi tema suhtes arvestav olema ja lapsed ka sõnakuulelikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Tütar kandideeris hiljuti läbi cv keskuse Ameerikasse au pairiks. Nüüd tuli ka vastus, et vastate kriteeriumitele ning tulge vestlusele. Programm ise on 18-26 aastastele ning kestab 12-13 kuud. Enne seda täidetakse eestis palju pabereid, otsitakse sobilik pere JA makstakse kokku umbes 600 eurot programmitasu ja viisa eest.
Küsimus on selline, et kas kellegil teist on kogemusi OVERSEAS CHALLENGE OÜ ja KAJA HOLM-iga. Overseas challenge pidavat siis vahendama noori Ameerika partner expertaupair-ile.

Hetkel tundub natuke petuskeemina, kuigi enne raha maksmist tundub olevat ka kogu ametlik osa ja intervjuu tulevase host-perega.

Olen sarnase skeemiga olnud Ameerikas Au-Pair. 12 kuud tööd ja 13 kuu ehk üks kuu lisaks on mõeldud puhkamiseks ja reisimiseks. Seal on spetsiaalne 13-kuuline viisa (kultuuriga tutvumise ja õppimise viisa).
Elasin peres, tehti kolmepoolne tööleping (pere, mina, agentuur), et tööaeg ei oleks üle 8h päevas.
Kohustuslik oli võtta kursusi ülikoolis teatud punkte. Agentuur korraldas korra kuus ühise ürituse selle piirkonna au-pairidele ja siis tutvustati ameerika kultuuri. Kogusin raha ja käisin aasta teises pooles sõpradega lennukiga lääne-rannikul reisil ja nädalavahetustel ka sõitsin rongiga vahel kaugemale.
Oli väga tore aasta. Pere oli ka tore. Mina sain osa sellest tagatisrahast pärast aasta lõpetamist tagasi, kõik agentuurile ei jäänud.
Samas kogu elamine aasta jooksul + auto + söök + taskuraha + lennupiletid oli ju mulle tasuta. Uurige veel seda raha-asja, kas ja mille jaoks see läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Au Pair välismaal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.