Esileht Hobinurk Bora Bora

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Bora Bora

Postitas:

kas keegi on käinud seal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see asuks Türgis või Egiptuses, siis kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see asuks Türgis või Egiptuses, siis kindlasti.

Appi, kui hea! 😀

Aga, kui nüüd tõsiselt rääkida, siis tasub minna kindlasti, kuigi ma ei ole ise seal käinud.
Kohapeal peaks olema pikemalt kui nädal, sest lennud Eestist kestavad ise kokku peaaegu 4 päeva.
Seega selliste vintsutustega ei tasu olla seal ilmselt alla 2 nädala.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paariks nädalaks pole tõesti mõtet maailma lõppu minna 🙂 Rahakott peab puuga seljas olema – lennupiletid on kallid ja kohapealne elu ka. Unistan juba aastaid Prantsuse Polüneesia paradiisisaartest ja olen silma peal hoidnud lennupiletitel, uurinud majutust jne. Kahe inimese reisi eelarve kokku peaks olema vähemalt 15 tuhat eurot. Piltide järgi meenutab Seišelle, kus olen käinud. Nii et kui tahad lähemat ja soodsamat paradiisi, siis julgen soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole, kuid olen käinud Maldiividel. Mõlema koha poindiks on turistidele mõeldud resordid, kus saab nautida luksust, olla ilusas rannas ning see on ka kõik. Aga mind ajendas kirjutama see, kes ütles, et nädalaks pole mõtet minna. Tahaks öelda, et see oleneb inimesest. Ja nüüd tagasi Maldiivide juurde, sest võrdlus on siin igati asjakohane. Olin nädala. Minu jaoks oli see eriline puhkus, sest ma ei käi tavaliselt sellistes tüüpilistes turismipiirkondades, lisaks on päike ja ilus rand minu jaoks marginaalse tähtsusega, primaarne on kultuur, loodus ning võimalus tunnetada võimalikult palju kohalikke olusid. Kui on nt 20 päevane reis, siis sellest ehk 3-4 päeva olen kuskil turistidele mõeldud kohas, passin rannas, ei tee midagi. Aga tagasi asja juurde. Maldiivid oli pigem suur pettumus. Sain väga hea hinna, water bungalow AI 630€/öö, mis oli hea pakkumine resordi taset ning sealseid hindu arvestades, muus osas siiski väga kallis. Esimene päev olin vaimustuses, teine päev juba vähem ning kolmas päev oli selline käib-kah. Iseenesest oli kõik ilus, tore ning luksuslik, aga teha polnud seal midagi (ok, käisin küll jahiga sõitmas ning snorgeldamas, kuid seda on siiski ikka väga vähe). Kui see oleks maksnud 200€/öö, siis poleks seda pettumust ka tulnud, vähemalt mitte sellisel kujul. Aga kui sa oled maksnud väga palju ning sa tüdined, siis mida päev edasi, seda rohkem sa tunned, et see emotsioon, mis sa saad, ei ole seda raha absoluutselt väärt. Seega enda seisukohast öeldes, 3 päeva sellise luksuse eest maksta oleks olnud ok, kuid peale seda, tundus see juba raha põletamisena. Nii “pikka” aega mitte-millegi-tegemine väga kalli raha eest, on minu jaoks kohutav. Ja miks ma seda üldse räägin? Tean, et minu suguseid on palju, seega, enne kui otsustate minna eksklusiivsele reisile, mõelge hoolikalt, kas see on ikka teie jaoks. Mulle meeldis väga Madeira, ilus loodus, tegevust jagub, seega Polüneesia ei tõmba enam üldse. Minu soovitus inimesele, kes tahab nautida luksust, puhtust, ilusat randa ning lisaks ka midagi muud, oleks Reunion.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Bora Bora

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.