Esileht Pereelu ja suhted Ei suuda seksida

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Ei suuda seksida

Postitas:

Juba mõte sellest mõjub nii, et tekivadki päriselt füüsilised (psühhosomaatilised) sümptomid, nii et ei pea pea- vm valu teesklemagi. Mu mees on minu jaoks kõige kallim inimene kogu ilmas ja emotsionaalne klapp meie vahel on nii tugev, nagu ma kunagi varem pole tundnud. Ta on minu jaoks ka väliselt ilus ja seksikas, ta aitab ja toetab mind kõiges jne. Ma naudin väga tema puudutusi, aga ainult siis, kui need puudutavad minu nö ilusamaid kohti, näiteks nägu, kaela, õlgu, juukseid, aga sealt edasi mööda keha allapoole liikudes ainult rõvedad kohad tulevadki. Olen tugevalt ülekaaluline ja kui varem üksi elades see mind ei häirinud, siis nüüd vaatan oma keha justkui mehe silmade läbi ja näen, kui jälk ma välja näen. Mu keha lihtsalt ei saa talle meeldida ja tean, et kui ta oleks saanud valida minu olemuse ja hingega naise, ainult et ilusas kehas, siis oleks ta seda ka valinud. Minu olemus kaalub tema jaoks üles minu välise koleduse. Mitte, et tema mulle selliseid asju näkku ütleks, aga ma lihtsalt tean seda. Ta ei saa mulle mitte kunagi siira imetlusega öelda, et ma olen niiiiiii ilus, või kui ütlebki, siis ainult sellepärast, et teab, kui meeletult ma seda kuulda tahaksin. Aga mina tunnen ennast siis veelgi halvemini, sest tean, et see pole tõsi ja et ma olen oma meeleheitega teise inimese valetama sundinud. Kogu see teadmine tekitab minus nii suure alaväärsustunde, et tahaks põgeneda temast eemale ja siis põgenengi selles osas, mis puudutab seksi ja füüsilist lähedust.

Ma ei tea enam, mida teha. Ta pole kordagi seksi nõudnud, on proovinud lihtsalt ise erineval moel algatada ja minu järjekordse keeldumise korral on nii mõistev ja hea, aga lõputult ei saa see ju nii kesta. Kui vahel harva (kord kuus või nii) seksimegi, siis ei naudi ma seda üldse, vaid justkui käin mõttega pidevalt tema kehaga mööda minu keha kaasas: käsi silitab nüüd rõvedat paksu kintsu, suu suudleb pekist kõhtu, kael peab olema sirge, et lõualott vähem välja paistaks jne. Tõmbun sisemiselt täiesti krampi. Asja teeb hullemaks see, et tundliku inimesena tajub mu mees ära, et minus ei ole grammigi kirge ja on ainult häbi ja teesklus, ükskõik, mida ta teeb, ja see võtab ka temalt kire maha. Tihti jääb see harv sekski niimoodi lõpetamata ja mina saan ainult kinnitust oma teadmisele, et ta küll tahab mind ja algatab seksi, aga mu jälk keha rikub kõik ära ega suuda teda tegelikult erutada. Ma ei oska seda kuidagi muuta. Tahaksin lihtsalt ära surra.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 12:33; 15.03 11:00; 15.03 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suremise asemel tegele intensiivselt oma kehaga. See halamine ei aita midagi.
Lihtne ju. Mitte selle teostamine ei ole lihtne, vaid selle soovitamine on lihtne, sest see ongi ainus vastus, mida saab sulle anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba mõte sellest mõjub nii, et tekivadki päriselt füüsilised (psühhosomaatilised) sümptomid, nii et ei pea pea- vm valu teesklemagi. Mu mees on minu jaoks kõige kallim inimene kogu ilmas ja emotsionaalne klapp meie vahel on nii tugev, nagu ma kunagi varem pole tundnud. Ta on minu jaoks ka väliselt ilus ja seksikas, ta aitab ja toetab mind kõiges jne. Ma naudin väga tema puudutusi, aga ainult siis, kui need puudutavad minu nö ilusamaid kohti, näiteks nägu, kaela, õlgu, juukseid, aga sealt edasi mööda keha allapoole liikudes ainult rõvedad kohad tulevadki. Olen tugevalt ülekaaluline ja kui varem üksi elades see mind ei häirinud, siis nüüd vaatan oma keha justkui mehe silmade läbi ja näen, kui jälk ma välja näen. Mu keha lihtsalt ei saa talle meeldida ja tean, et kui ta oleks saanud valida minu olemuse ja hingega naise, ainult et ilusas kehas, siis oleks ta seda ka valinud. Minu olemus kaalub tema jaoks üles minu välise koleduse. Mitte, et tema mulle selliseid asju näkku ütleks, aga ma lihtsalt tean seda. Ta ei saa mulle mitte kunagi siira imetlusega öelda, et ma olen niiiiiii ilus, või kui ütlebki, siis ainult sellepärast, et teab, kui meeletult ma seda kuulda tahaksin. Aga mina tunnen ennast siis veelgi halvemini, sest tean, et see pole tõsi ja et ma olen oma meeleheitega teise inimese valetama sundinud. Kogu see teadmine tekitab minus nii suure alaväärsustunde, et tahaks põgeneda temast eemale ja siis põgenengi selles osas, mis puudutab seksi ja füüsilist lähedust.

Ma ei tea enam, mida teha. Ta pole kordagi seksi nõudnud, on proovinud lihtsalt ise erineval moel algatada ja minu järjekordse keeldumise korral on nii mõistev ja hea, aga lõputult ei saa see ju nii kesta. Kui vahel harva (kord kuus või nii) seksimegi, siis ei naudi ma seda üldse, vaid justkui käin mõttega pidevalt tema kehaga mööda minu keha kaasas: käsi silitab nüüd rõvedat paksu kintsu, suu suudleb pekist kõhtu, kael peab olema sirge, et lõualott vähem välja paistaks jne. Tõmbun sisemiselt täiesti krampi. Asja teeb hullemaks see, et tundliku inimesena tajub mu mees ära, et minus ei ole grammigi kirge ja on ainult häbi ja teesklus, ükskõik, mida ta teeb, ja see võtab ka temalt kire maha. Tihti jääb see harv sekski niimoodi lõpetamata ja mina saan ainult kinnitust oma teadmisele, et ta küll tahab mind ja algatab seksi, aga mu jälk keha rikub kõik ära ega suuda teda tegelikult erutada. Ma ei oska seda kuidagi muuta. Tahaksin lihtsalt ära surra.

õpi korralikult suhu võtma. Siis mees ei pea sind puutuma ja saab ikkagi pinge maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.03 12:38; 15.03 14:23; 15.03 14:38; 15.03 15:08; 15.03 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba mõte sellest mõjub nii, et tekivadki päriselt füüsilised (psühhosomaatilised) sümptomid, nii et ei pea pea- vm valu teesklemagi. Mu mees on minu jaoks kõige kallim inimene kogu ilmas ja emotsionaalne klapp meie vahel on nii tugev, nagu ma kunagi varem pole tundnud. Ta on minu jaoks ka väliselt ilus ja seksikas, ta aitab ja toetab mind kõiges jne. Ma naudin väga tema puudutusi, aga ainult siis, kui need puudutavad minu nö ilusamaid kohti, näiteks nägu, kaela, õlgu, juukseid, aga sealt edasi mööda keha allapoole liikudes ainult rõvedad kohad tulevadki. Olen tugevalt ülekaaluline ja kui varem üksi elades see mind ei häirinud, siis nüüd vaatan oma keha justkui mehe silmade läbi ja näen, kui jälk ma välja näen. Mu keha lihtsalt ei saa talle meeldida ja tean, et kui ta oleks saanud valida minu olemuse ja hingega naise, ainult et ilusas kehas, siis oleks ta seda ka valinud. Minu olemus kaalub tema jaoks üles minu välise koleduse. Mitte, et tema mulle selliseid asju näkku ütleks, aga ma lihtsalt tean seda. Ta ei saa mulle mitte kunagi siira imetlusega öelda, et ma olen niiiiiii ilus, või kui ütlebki, siis ainult sellepärast, et teab, kui meeletult ma seda kuulda tahaksin. Aga mina tunnen ennast siis veelgi halvemini, sest tean, et see pole tõsi ja et ma olen oma meeleheitega teise inimese valetama sundinud. Kogu see teadmine tekitab minus nii suure alaväärsustunde, et tahaks põgeneda temast eemale ja siis põgenengi selles osas, mis puudutab seksi ja füüsilist lähedust.

Ma ei tea enam, mida teha. Ta pole kordagi seksi nõudnud, on proovinud lihtsalt ise erineval moel algatada ja minu järjekordse keeldumise korral on nii mõistev ja hea, aga lõputult ei saa see ju nii kesta. Kui vahel harva (kord kuus või nii) seksimegi, siis ei naudi ma seda üldse, vaid justkui käin mõttega pidevalt tema kehaga mööda minu keha kaasas: käsi silitab nüüd rõvedat paksu kintsu, suu suudleb pekist kõhtu, kael peab olema sirge, et lõualott vähem välja paistaks jne. Tõmbun sisemiselt täiesti krampi. Asja teeb hullemaks see, et tundliku inimesena tajub mu mees ära, et minus ei ole grammigi kirge ja on ainult häbi ja teesklus, ükskõik, mida ta teeb, ja see võtab ka temalt kire maha. Tihti jääb see harv sekski niimoodi lõpetamata ja mina saan ainult kinnitust oma teadmisele, et ta küll tahab mind ja algatab seksi, aga mu jälk keha rikub kõik ära ega suuda teda tegelikult erutada. Ma ei oska seda kuidagi muuta. Tahaksin lihtsalt ära surra.

Su probleem on kinni sinu peas. Ilmselt oleks vaja nõustajat v psühholoogi, et sellest “peaprobleemist” lahti saada. Kehaga on aga lihtne – kaalu ja välimust on võimalik muuta. Praegusel viisil jätkates viib aga see sinu probleem teie suhte paratamatult tupikusse ja lõppu. Mitte ükski mees ei suuda pikalt vastu pidada suhtes, kus naine seksis ennast vabaks lasta ei suuda ning ennast ei armasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 12:46; 14.03 15:37; 15.03 11:23; 16.03 07:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, hakka trenni tegema ja kaota ära oma pekine kõht ja rasvased kintsud!
Mida muud sa loodad? Võta kätte ja mine trenni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene, tee siis midagi, et sa nii paks ei oleks!!!! Mul on ka 5 kg üle, ma tean seda. Ja kuigi minu mees näiteks seda üldse ette ei heida ja leiab, et see on väga ok, siis ise tunnen, et pean sellega tegelema ja teengi trenni ja toitun vastavalt.

Ma usun, et see on mingi libateema!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas – on ka mehi, kellele meeldibki seks nagu soos kõndimine. võib-olla sinu omale ka meeldivad paksud naised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 12:46; 14.03 15:37; 15.03 11:23; 16.03 07:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlen, et äkki sul oleks psühholoogi vaja. Nii endast mõelda ei ole eriti tervislik, olgu see pekk seal siis või ärgu olgu. Kuidas sa selle mehe üldse hoovi tõmbasid, kui niimoodi enda pärast põed? Muidugi võib kaalust alla võtta, aga oletame, et see võtab aega, kas siis mees peab terve aja ilma olema ja ise ka? Üldse pole seks ju mingi täiuslike ja imeilusate privileeg, pealegi, su mehele võib vabalt su keha ka sellisena meeldida. Väga erinevad on inimesed nii enesekriitikas kui ka kehatüübi eelistuses. Ma ei ütle, et sa ei võiks kaalus alla võtta, kui seda soovid, aga lihtsalt normaalse elu elamist ei tasu edasi lükata. Meil kõigil on piiratud aeg antud, ei tasu seda maha masetseda, kui vähegi suudad vältida ja ei tasu rikkuda ära oma õnne komplekside ja muretsemisega. Keegi ei tule ütlema, et sa oled täiuslik ja nüüd võib lõpuks elu nautida, need otsused tuleb endal ära teha nii kaua, kuni veel saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

`Minu sõbrale lausa meeldivad ülekaalulised naised. Ühe sellisega on ta lausa kaks last saanud, järsku sinu mees on sama tüüpi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis on teemaalgataja strateegilisd mõõdud, kaalunumber? Üritaks aru saada, kas pseudoprobleem…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, Kägu 22:17 ja teised ka tegelikult. Täpseid mõõte-numbreid ütlema ei hakka, aga ütlen, et on 100+, nii et pseudoprobleem kindlalt ei ole.

Kaalu langetamine, sellise sügava depressiooniga nagu minul, tähendab, et iga eksimuse ja tagasilanguse puhul karistan ennast meeletute süüdistustega ja hakkan iga korraga ennast üha rohkem vihkama. Motivatsioon ja eluisu on niigi nullis ja see tähendab, et neid eksimusi ikka tuleb omajagu. Siis tahangi lihtsalt kõigele käega lüüa ja ennast surnuks õgida, kuigi tean, et ei tohi jne. Niimoodi ma siis pendeldan oma dieediga – kaal kokkuvõttes püsib või langeb üliaeglaselt. Kui oled täiesti tasakaalust väljas, tundub peaaegu võimatu endale mingit uut positiivset harjumust juurutada. Lihtsalt kirjeldan seda, mida tunnen. Aga ma tegelen selle kõigega.

Minu ex-mees oli selline, kellele tõesti meeldisidki paksud naised ja ma tundsingi ennast üsna ilusana – või vähemasti ei vihanud ennast ega mõelnud sellele pidevalt. Eks ma selle kogunenud enesekindlusega sisenesin ka uude suhtesse. Mu mees armastab mind ja suhtub mu madalasse enesehinnangusse tohutu mõistmise ja hoolimisega, ma tunnen seda. Ta on ise samuti lapsena ülekaaluline olnud, koolikiusamist kannatanud jne. Ta näeb mind ilusa inimesena, just selle õigena enda jaoks, ta suudab leppida, et ma ei ole päriselt väliselt ilus, aga ma ise ei suuda leppida selle teadmisega, et ei ole selline naine, nagu ta südames tahaks ja väärib – ilus, seksikas, enesekindel, rõõmus. Ja ma ei suuda tunda ennast seksikana, kui tean, et teine mind tegelikult sellisena ei näe. Minu jaoks tundub jah, et seks on ainult ilusate ja täiuslike pärusmaa.

Ma ei tea, kuidas psühholoog saaks aidata. Olen varasemas elus ka mõnega kokku puutunud ja nende jutt on tegelikult üsna needsamad käibetõed, mida ma niigi juba tean. Põhjalikuma psühhoteraapia jaoks raha ei ole. Ei teagi, mida siit perekoolist ootasin. Võib-olla tahtsin lihtsalt teada, kas on siin inimesi, kes on ise midagi sarnast kogenud – seda, et hingevalu oma välimuse pärast muutub nii suureks, et hakkab tugevalt kogu elu kahjustama, ja et mis siis lõpuks saanud on? Kas ja kuidas olete osanud endaga rahu teha? Sest mina tunnen, et ei oska oma mina-pilti muuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 12:33; 15.03 11:00; 15.03 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled ise endale mingi idee välja mõelnud ja teed kõik selleks et see suhe kaoks. Kui mees armastab ja mõistab, siis ta pettub ikka päris tõsiselt kuidas sina seda suhet näed. Oh sina oled ülekaaluline, seksida ei sobi kuna sul on mingid luulud või sa sisimas ei tahagi seda suhet, alateadvuslikult tõukad meest eemale. Mees kellele paks naine ei sobi, laseb ise varvast ja hoiab seksist kilomeetri kaugusele.

Ma ise arvan pigem viimast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hah…midagi sellist nagu teemaalgataja viimane kiri, oli oodatagi. Miks küll on nii, et nendel kõige suurematel inimestel on alati tohutult palju vabandusi, miks nad sellised on? Küll depressioon, aega pole, tervis paha trennis käimiseks, raha pole või kaal lihtsalt ei alane, kuigi toituvad ja elavad nii metsikult tervislikult või peaaegu üldse ei söögi midagi. Kui inimene tahab ennast ka päriselt muuta, siis ta teeb midagi, mitte ei otsi vaid vabandusi paks edasi olemiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 12:46; 14.03 15:37; 15.03 11:23; 16.03 07:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen analoogset tunnet tundnud. Minu jaoks oli ka raske leppida oma suure kerega (80 kg) ja kartsin, et pole mehe jaoks piisavalt ilus ja sale. Kuid lõpuks tegin korrektuurid oma peas, sul ei jää muud üle, kui leppida oma kehaga või siis lõpuks ajad sa sellise kätumisega mehe minema. Teemaalgataja näol on ilmselt tegemist väga noore inimesega? 30+ ilmselt oma kehast nii obsessed ei saa olla, usun, et vanusega tuleb sul ka enesekindlust juurde. Kui ütled, et eelmisele mehele sa meeldisid sellisena nagu olid, siis kust on sinu madal enesehinnang tulnud?
Inimesed kaevavad endale ise haua ja siis karjuvad sealt appi, et keegi neid sealt päästaks, kuid tegelikult on päästetee seal, et lõpeta haua kaevamine, vaid naudi elu – sul on seda vaid üks!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usu mind, mehed armastavad rohkem silmadega kui sa aimata oskad. Kui su välimus mehele ei meeldiks, kas sa tõesti arvad, et ta elaks sinuga veel koos? Et ta üldse oleks kunagi sulle lähehenud?

Ei kujuta ette seksi inimesega, kelle vastu füüsiline kirg puudub. vaveal tet su mees suur erand on. Kui ta ei tunneks sinu suhtes füüsilist kirge, siis te oleksite lihtsalt head sõbrad – seda emotsionaalne klapp ilma füüsilise veetluseta tähendabki, sõbrad mitte armastajad.

Niie t hala jätt aja marss seksima, enne kui mees mõne teise paksukese endale leiab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalu langetamine, sellise sügava depressiooniga nagu minul, tähendab, et iga eksimuse ja tagasilanguse puhul karistan ennast meeletute süüdistustega ja hakkan iga korraga ennast üha rohkem vihkama. Motivatsioon ja eluisu on niigi nullis ja see tähendab, et neid eksimusi ikka tuleb omajagu. Siis tahangi lihtsalt kõigele käega lüüa ja ennast surnuks õgida, kuigi tean, et ei tohi jne. Niimoodi ma siis pendeldan oma dieediga – kaal kokkuvõttes püsib või langeb üliaeglaselt. Kui oled täiesti tasakaalust väljas, tundub peaaegu võimatu endale mingit uut positiivset harjumust juurutada. Lihtsalt kirjeldan seda, mida tunnen. Aga ma tegelen selle kõigega.

Mitte ainult toidulauda ei peaks üle vaatama, vaid ka trenni minema. Trenn annab õnnehormoone ning parandab enesetunnet. Ilmselt ongi su kehakaal ja rahulolematus endaga üks depressiooni põhjustaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 14:01; 15.03 14:03; 15.03 14:32; 15.03 14:56; 15.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta ette seksi inimesega, kelle vastu füüsiline kirg puudub. vaveal tet su mees suur erand on. Kui ta ei tunneks sinu suhtes füüsilist kirge, siis te oleksite lihtsalt head sõbrad – seda emotsionaalne klapp ilma füüsilise veetluseta tähendabki, sõbrad mitte armastajad.

Päris naljakas jutt. Meestel ei ole seksimiseks ilmstingimata vaja füüsilist kirge ning teiseks, pea iga mees oleks naise nõusolekul valmis seksima oma naissõbraga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 14:01; 15.03 14:03; 15.03 14:32; 15.03 14:56; 15.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta ette seksi inimesega, kelle vastu füüsiline kirg puudub. vaveal tet su mees suur erand on. Kui ta ei tunneks sinu suhtes füüsilist kirge, siis te oleksite lihtsalt head sõbrad – seda emotsionaalne klapp ilma füüsilise veetluseta tähendabki, sõbrad mitte armastajad.

Päris naljakas jutt. Meestel ei ole seksimiseks ilmstingimata vaja füüsilist kirge ning teiseks, pea iga mees oleks naise nõusolekul valmis seksima oma naissõbraga.

On ikka vaja. Igat krokodilli ei paneks isegi viimases hädas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.03 12:38; 15.03 14:23; 15.03 14:38; 15.03 15:08; 15.03 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka vaja. Igat krokodilli ei paneks isegi viimases hädas.

Nojah, ma ei arvanud, et teemaalgataja krokodill on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 14:01; 15.03 14:03; 15.03 14:32; 15.03 14:56; 15.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka vaja. Igat krokodilli ei paneks isegi viimases hädas.

Nojah, ma ei arvanud, et teemaalgataja krokodill on.

kes sedagi teab. Aga jutu uba oli,et ei pane need mehed ka just iga emast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.03 12:38; 15.03 14:23; 15.03 14:38; 15.03 15:08; 15.03 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes sedagi teab. Aga jutu uba oli,et ei pane need mehed ka just iga emast.

Jutu uba on selles, et panemise jaoks pole vaja füüsilist kirge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 14:01; 15.03 14:03; 15.03 14:32; 15.03 14:56; 15.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes sedagi teab. Aga jutu uba oli,et ei pane need mehed ka just iga emast.

Jutu uba on selles, et panemise jaoks pole vaja füüsilist kirge.

Ikka on vaja. Muidu võiks ju orava pesaauku ka nussida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.03 12:38; 15.03 14:23; 15.03 14:38; 15.03 15:08; 15.03 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka on vaja. Muidu võiks ju orava pesaauku ka nussida.

Meestele üldiselt piisab, kui naine meeldib. Võib-olla pole sa eriti seksuaalne, kui sulle ei piisa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 14:01; 15.03 14:03; 15.03 14:32; 15.03 14:56; 15.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka on vaja. Muidu võiks ju orava pesaauku ka nussida.

Meestele üldiselt piisab, kui naine meeldib. Võib-olla pole sa eriti seksuaalne, kui sulle ei piisa.

Jah, Ita Ever mulle meeldib, aga temaga… eieiei, unustage kohe ära.
Nii seksuaalne ma tõesti pole 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.03 12:38; 15.03 14:23; 15.03 14:38; 15.03 15:08; 15.03 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

et siis peale paksu olemise, on teemaalgataja ka selgeltnägija?

mees ei ütle midagi ta välimuse kohta halba, isegi vist peab ilusaks sõnades, aga teemaalgataja teab täpselt, et mees ei saa siiras olla ja kindlasti teab, mida mees TEGELIKULT mõtleb.

tead, mees ei roniks sulle selga, kui sa piisavalt pandav ei oleks. ilm on ilusaid ja heasüdamlikke naisi täis, aga tema tahab sind suksutada. kui ta mõtleks nii nagu sina siin oletad, siis roniks ta kellegi teise selga. on selge!

ära ise oma elu keeruliseks ela, nagu klassikud on öelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead tegelema kas oma kehaga või oma peaga. Kui sinu keha on sinu jaoks rõve, siis tuleb see kas ilusamaks saada või ilusamaks mõelda.
Aa, ja tead, on olemas mehi, kellele justnimelt ülekaalulised naised meeldivad. oLid sa temaga kohtudes saledam või valiski ta sin sellisena nagu praegu oled? No järelikult siis meeldib ju!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 15:58; 16.03 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te ütlete siin kohati täitsa toredaid asju, teete mu tuju lausa natuke rõõmsamakski!
Mehega kohtudes olin enam-vähem samas kaalus, mis praegugi. Oli küllaga seksi, oli flirti, ikka üsna hästi tundsin ennast – kuni sain teada, et ega ta mu ülekaalust (erinevalt mu eelmisest mehest) midagi head tegelikult ei arva. Arvab, et see on suur terviserisk, et see seab elus füüsiliselt mitmeid piiranguid jne. Ta serveeris seda muidugi kenasti – umbes nii, et ta tahaks, et ma ikka väga palju aastaid temaga oleksin, mitte keskealisena südameinfarkti sureksin jne. Jutt jumala õige ja ma ju nõustun täielikult, seega ei oskagi täpselt seletada, miks see niimoodi mu enesehinnangu täiesti nulli tõmbas.

Aga jah, kaaluga tuleb muidugi tegeleda nii ehk naa, kuid mida rohkem ma mõtlen, seda selgemalt näen, et viga on tõesti mu peas. Veel aasta tagasi lõin ennast üles, keerutasin peegli ees ja olin õnnelik. Sest ega ma muidu (kui ülekaal välja arvata) krokodill ei ole, nagu siit kahtlus läbi käis. 🙂 Aga täna ei taha peeglit nähagi. Ma pole ju tegelikult füüsiliselt muutunud selle aasta jooksul. Kui asi on peas, äkki piisab isegi väikestest muutustest, et panna mind jälle asju teistmoodi nägema? Proovin siin ennast oma masendusest välja sikutada, ennast võimaluste piires väheke kenamaks sättida teadlikult ja vaatan, kuidas see enesetundele mõjub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 12:33; 15.03 11:00; 15.03 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, jutt suurest terviseriskist ei ole lihtsalt mingi sinu kiusamiseks välja mõeldud jutt, vaid jumala tõsi ju. Minu kallis mees on ka veidi ülekaaluline (no võiks kaaluda 10-15 kg vähem). Jah, mind otseselt tema välimus ei häiri, küll aga närib mind pidev mure sellepärast, et ta oma ülekaalu tõttu võib jääda vägagi haigeks. Mingil ajal oli ta kaal veel suurem ja siis oli kohal prediabeet. Ma hoolin temast meeletult ja juba ainuüksi mõte sellest, et ta oma kaalu tõttu võiks jääda haigeks, toob pisara silma. Me oleme keskealised, just sellises vanuses, kus ülekaalust tingitud tervisehädad hakkavad välja lööma.

Ma usun, et ei ole olemas tervet sajakilost naist (kuigi ilmselt nüüd pool perekooli tõttab seda kinnitama). Ülekaalu käsitletakse liiga palju kui iluviga ja liiga vähe räägitakse sellest, et tegemist on ülisuure terviseriskiga kümnetele haigustele.

Sinu kaasal on väga õigus ja ta hoolib sinust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 12:46; 14.03 15:37; 15.03 11:23; 16.03 07:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et ta siiralt mõtleski seda, mida ütles ja tal oli ju õigus, ülekaal on südamehaiguse ja hordi muude haiguste soodumus, isegi väga tõsine risk. Kõik on paigast ära, hormoonid, veresuhkrud jne, lapsesaamine võib olla raske või võimatu (pcos ja ülekaal on ühe asja kaks ilmingut). Kõige suurem probleem ei ole lödisevates pekkides, mida sina näed. Mõistlik mees sul, võiksid teda kuulda võtta ometi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 15:58; 16.03 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises psühholoogilises seisundis ei õnnetu sul kaalu langetamine kindlasti ja mina sinu asemel kaaluksin tõsiselt maovähendusoperatsiooni. See jutt võib vahel aidata, et õpi ennast armastama sellisena nagu sa oled, aga enamjaolt on see tühi mula ja kedagi õnnelikuks ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei suuda seksida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.