Esileht Väikelaps Ei viitsi lapsega õues käia

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Ei viitsi lapsega õues käia

Postitas:

Elame küll majas, aga käiksin ka linnas iga ilma ja aastaajaga õues. Pigem ma ei viitsi toas väga mängida. Oma hoovis liivakasti kõrval neid päikesetervitusi teha on täiesti okei 🙂 Või kätekõverdusi.

Tahaks tegelikult rohkem käia linnas mänguväljakutel ja jalutamas, aga kogu see sõit ja sättimine võtaks liiga kaua aega, niiet lepin koduaia võimalustega. Praeguste ilmadega on jah suht keeruline, aga õnneks mul poiss 2.5a leiab alati tegevust – sõidab oma autodega teraassil või taome palli. Mure on hoopis 8a tüdrukuga. Ajan ta õue ja tõesti mitte midagi ei ole teha. Läheb tuppa tagasi ja istub oma telefonis või tahvlis. Jalutama tuleb ka väga pika ja mossis näoga. Ometi, veidi liigutama ikka peab. Kevadel, kui saab rattad ja tõuksid välja võtta läheb ehk kergemaks. Aga paari aastastega on õues lõbu laialt. Vähemalt neil ja väsitavad ennast ära ning jäävad paremini magama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ELame oma majas, meil on suur aeg aga mu 4 aastane ei ole kunagi olnud isetegutseja tuupi laps ja uksi ta oues mangimas ei kai. Kui ta pisem oli siis seadsin eesmargiks iga paev vahemalt 1,5 h lapsega oues olla (nii ta magas paremini ja soi paremini). Nuud kus ta on 4 ta ei viitsi enam manguvaljakutel niisama kaia, ainult siis kui moni sober ka tuleb meiega. Onneks lasteaias nad on iga paev palju valjas ja peale lastaeda eraldi veel oues ei kai. Nadalavahetustel kui ilm vahegi lubab kaime perega alati kusagil ja kui ilm on jama kutsume mone lapse sobra kulla, laheme kinno voi sooma. Kodus istumine on minu jaoks jube ja samuti tahab laps kodust valja saada seega haigused on meie jaoks koige jubedam periood, kus olemegi nelja seina vahele lukustatud. Kodus on kasvamas veel beebi ka aga isegi beebiga saame koik kaigud tehtud, talle meeldib meiega igalpool kaasas kaia, vaga uudihimulik beebi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis lapsega juhtub kui mitu nädalat järjest õues ei käi kui jube tormi tuul ja tuiskab ,hea peremees ei aja oma koeragi õue. Ja meil nii ,et kui nädal nohu ravitud ja lähme õue jalutama siis on meil läinud nohu hoopis hullemaks ja köhima hakanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 19:12; 24.01 02:33; 25.01 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis lapsega juhtub kui mitu nädalat järjest õues ei käi kui jube tormi tuul ja tuiskab ,hea peremees ei aja oma koeragi õue. Ja meil nii ,et kui nädal nohu ravitud ja lähme õue jalutama siis on meil läinud nohu hoopis hullemaks ja köhima hakanud.

Sa ju ise kirjeldad mis juhtub, kui lapsega nädal aega õues ei käi. Laps jääb õue minnes kohe haigeks, sest ta ei ole karastatud ja istub kogu aeg soojas toas. Ka nohuga peab õues käima. iga ilmaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Saage aru, et kõik ei taha teiste emmedega lobiseda. Ma just vaatan hirmuga, kui teisi emasid ka mänguväljakul, et äkki tulevad juttu ajama. Mina tahan oma lastele keskenduda, mind teised emad häirivad.”

See hirm on meil Eestis küll kaduvväike, et keegi võõra inimesega tuleks juttu ajama! Isegi kui mõni on selline ülisuhtlev ja avatud, siis enamasti tunneb ta ära, kas keegi on valmis tema jutule vastama. Kui sa ikka laialt vastu naeratama ei lähe, siis ei tohiks küll karta, et keegi sinuga hirmsasti jutustama hakkab.
Või mõtled sa tuttavaid emasid – siis on muidugi jah oht, et mõni jutukam su lastega mängimise aja ära rikub. Aga temalgi hakkab lõpuks igav, kui ainult ühesilbiliselt vastad ja pigem laste mängule keskendud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 09:53; 17.01 14:32; 23.01 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin koduse väikelapsega (3-a) jalutamas, lihtsalt jalutamas. Tohutu liikumisvajadus on ja iga ilmaga – endal eelkõige! Väljaskäik tõstab mul tuju. Toas päevade kaupa ma saaks depreka või midagi 😛 Kui ma oleks terve talve toas – huuu, ei taha mõeldagi…

Enne last sättisin nii,et ma läheks tööle ja tuleks töölt jala, samuti käisin aasta läbi 3x nädala õues jooksmas.Lapsega ka nüüd jalutame iga päev. Õnneks laps ise tahab ka õue minna, sundima teda ei pea.
Eriti rõõmustab laps, kui õues on poriloigud – sest siis saab ta kummikutega kõik tee peal olevad poriloigud läbi käia! Ühel päeval oli kõva lumetorm ja küsisin, et kas sa ikka tahad õue minna? Tahtis ikka, olime maja varjus, kühveldasime lund – tema väikse ja mina suure labidaga. Nii et sellist ilma, kus “hea peremees ei aja koeragi õue” meie jaoks enam-vähem ei olegi – märja ilmaga on toredad poriloigud ja lumega-lörtsiga on tore lumi, mida labidaga tõsta. Suvel äikesetormiga (sest välk on ohtlik ikkagi) istume toas ainult…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin koduse väikelapsega (3-a) jalutamas, lihtsalt jalutamas. Tohutu liikumisvajadus on ja iga ilmaga – endal eelkõige! Väljaskäik tõstab mul tuju. Toas päevade kaupa ma saaks depreka või midagi Kui ma oleks terve talve toas – huuu, ei taha mõeldagi…

Enne last sättisin nii,et ma läheks tööle ja tuleks töölt jala, samuti käisin aasta läbi 3x nädala õues jooksmas.Lapsega ka nüüd jalutame iga päev. Õnneks laps ise tahab ka õue minna, sundima teda ei pea.
Eriti rõõmustab laps, kui õues on poriloigud – sest siis saab ta kummikutega kõik tee peal olevad poriloigud läbi käia! Ühel päeval oli kõva lumetorm ja küsisin, et kas sa ikka tahad õue minna? Tahtis ikka, olime maja varjus, kühveldasime lund – tema väikse ja mina suure labidaga. Nii et sellist ilma, kus “hea peremees ei aja koeragi õue” meie jaoks enam-vähem ei olegi – märja ilmaga on toredad poriloigud ja lumega-lörtsiga on tore lumi, mida labidaga tõsta. Suvel äikesetormiga (sest välk on ohtlik ikkagi) istume toas ainult…

minu lapsele just välgu ja suure paduvihmaga meeldib õues olla

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 19:12; 24.01 02:33; 25.01 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis lapsega juhtub kui mitu nädalat järjest õues ei käi kui jube tormi tuul ja tuiskab ,hea peremees ei aja oma koeragi õue. Ja meil nii ,et kui nädal nohu ravitud ja lähme õue jalutama siis on meil läinud nohu hoopis hullemaks ja köhima hakanud.

Sa ju ise kirjeldad mis juhtub, kui lapsega nädal aega õues ei käi. Laps jääb õue minnes kohe haigeks, sest ta ei ole karastatud ja istub kogu aeg soojas toas. Ka nohuga peab õues käima. iga ilmaga.

kui on ikka palavik siis ei tohi minna ja esimesed päevad kui nohu siis nina tilgub ja lapsel endal juba vastik olla ja õues nuusata eriti kui veel miinuskraadid.Ei ole vist eriti mõnus kui tatt voolab ja õues -12 kraadi külma ja tatt külmub nina alla ära .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 19:12; 24.01 02:33; 25.01 21:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Väikelaps Ei viitsi lapsega õues käia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.