Esileht Sünnitus Esilekutsumine!

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Esilekutsumine!

Postitas:

Olen üsna mures..nimelt avastati mu uriiniproovist palju valku ja ka vererõhk kõrge 155/95,niisiis olen eelmisest laupäevast saati haiglas. Tähtaeg on mul 15 sept..esmaspäeval otsustati esile kutsuda…nii siis esimene pàev sain 1 emakasse 1 suukaudu teine pàev 3 suukaudu siis oli üks päev vahet ja siis sain veel 3 suukaudu eile 1 emakasse ja kaks suukaudu…meeletud valud on alakõhus aga ei midagi…küsisin et pantaks geeli aga arstid ütlesid nemad ei kasuta…mida teha..kas niipalju tablette on hea kasutada? Olen esmakordne sünnitaja..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui yabletid buud eu moju siis teevad lootekott katki ja panevad tilgutid.mulle naiteks ei olegi midagi muud mojunud kui ainult see variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen üsna mures..nimelt avastati mu uriiniproovist palju valku ja ka vererõhk kõrge 155/95,niisiis olen eelmisest laupäevast saati haiglas. Tähtaeg on mul 15 sept..esmaspäeval otsustati esile kutsuda…nii siis esimene pàev sain 1 emakasse 1 suukaudu teine pàev 3 suukaudu siis oli üks päev vahet ja siis sain veel 3 suukaudu eile 1 emakasse ja kaks suukaudu…meeletud valud on alakõhus aga ei midagi…küsisin et pantaks geeli aga arstid ütlesid nemad ei kasuta…mida teha..kas niipalju tablette on hea kasutada? Olen esmakordne sünnitaja..

Tere teemaalgataja.

Loodan ,et tita on sul juba käes:)
Aga kirjutan enda kogemusest seoses esilekutsumisega 38nädalal.
Rasedus kulges enamasti hästi aga vererõhk oli siiski kõrge 140-150 sain vererõhu rohtu ja pidin ennast hoidma.
33 nädalal sain sellise haiguse endale nagu hepatogestoos (peopesad ja jalad sügelisid) maksanäitajad tõusid üli kõrgeks:(
38 nädalal arst helistas ja teatas ,et pean järgmisel päeval esilekutsumisele minema ,sest maksanäitajad veel rohkem tõusnud.
38 nädal läksin hommikul haiglasse ja meelitati last suukaudu tablettidega ei midagi õrnad valud päevade moodi, 2 päev tablett ja balloon – valud suuremad aga siiski ei midagi, 3 päev 2x tabletti ja siis 3 päeva öösel kell 01.00 tugev päevade moodi valu, lootekott tehti lahti pärast seda 3 pressiga laps käes.
Kokku läks sünnitus kirja 4h, kuigi olin valutanud 3 päeva juba:)

Tita oli tubli ja vaikne 🙂 esilekutsumisest midagi väga head meelede ei jäänud ,sest meest ei lubatud kõrvale , kuigi olin nõud perepalati võtma ja maksma aga öeldi ,et kellel tita käes need saavad palati võtta.
Lootusetuse tunne oli vahepeal kaua võib lähed haiglasse ja 3 päeva ise juba nii väsinud:)

Aga lõpp hea kõik hea:)))

Palju jõudu ja jaksu sulle:)))
Päikest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kutsuti kolmas sunnitus esile. P6hjusek oli vete lekkimine (20. mai vara hommikul hakkasid lekkima ja laps sundis 21. mail) 20. nda hommikul peale wc kulasamist tundsid et veed nirisevad, ja nii ikka p2ris tihti tuli sahmakatena. Haigla juurde l2ksime kella 14;00 ja siis uuriti ja oeldi, et beebi end kuivale ei j2ta ning saadeti linna peale jalutama. Tagasi kutsuti kella 18;00 aga olin seal juba 17;30 sest nii halb oli olla (l2ksin paiste) tehtivereproov ja siis hakkas kiire.. p6letiku n2itaja oli vist ikka p2222ris k6rge, sest kohe anti tablet, 30 min hilhem teine tablet ja veel 30 min hiljem uks tablett. Kuna asi juba vaikselt toimus siis pandi ikkagi tilk ka veeni tilkuma ja mingi aja p2rast kiirendati ka tilka. peale tilga panekut oli v2ga hull olla.. valud olid meeletud (2 esimest loomuliku sundi ja ei olnud uldse niii hull valu) l6puks kui pressid juba olid oli avatust alles 7 cm ja 2mmakas venitas k2egakaasa.. see hetk tahtsin jalaga anda talle… l6puks kui laps sundis olin kuidagi uimane justkui sellest sunnituse kiirendaisest, kokku l2ks 2 h ja 15 aga tundus et l2ks ikka palju palju kauem, valud niitsid totaalselt ajatau ja m6istuse.
Seega arvan, et kui nende arvatesoleks asi ikka hull olnud oleks nad tilka kasutanud mitte lihtsalt tablete v6i muid leebemaid varjante.
Ehk tita juba k2es ja v6ib 6nnitleda juba 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma usaldaksin siinkohal arste. Ega sa ise suurt midagi peale kükkide teha ei saa ju selles osas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Esilekutsumine!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.