Esileht Väikelaps Esimene tellimus MyToysist

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Esimene tellimus MyToysist

Postitas:

Tere, oskab keegi öelda, kas esimest tellimust tehes MyToysis on postikulu või mingi muu soodustus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 09:03; 16.01 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

peaks saama 10 euro soodustuse meilile kui registreerid ennast kundeks.

st saad sooduskoodi ja siis maksmisel kasutad. see tervet postikulu ei kata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 09:07; 16.01 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas MyToysis keelt vahetada saab? Ei saa saksa keelest sõnagi aru ega leia ka kohta, et inglise keelele üle minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 09:56; 16.01 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas MyToysis keelt vahetada saab? Ei saa saksa keelest sõnagi aru ega leia ka kohta, et inglise keelele üle minna.

ei saagi vahetada. Küll aga saad ntx chromele panna lisanduse, mis automaatselt tõlgib lehekülje.

Google preferences all on extensions, sealt saad valida, et lisa, ja siis otsingusse toksi google translate, see lisab sul rakenduse niimoodi, et saad ühe näpuliigutusega tõlkida.

Ma kasutan ka Safarit, sellele saab ka selle lisada, ilmselt on ka teiste brauserite jaoks olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 09:07; 16.01 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa võid proovida nii, et avad 2 veebilehte korraga: mytoys.de (saksakeelne), mytoys.com (inglise keeles).

kui ma ise ca 10a tagasi esimest tellimust tegin, siis hakkasin mõlemast korraga tegema, et paremini aru saada, aga lõpuni läksin kuni tellimuse kinnitamiseni ainult saksakeelsega.
tollal oli ingliskeelses versioonis oluliselt vähem tooteid kui saksakeelses ja osad kaubagrupid olid üldse puudu.
sa võiksid alustuseks minna sinna mytoys.com lehele ja vaadata, kas seal on kõik need, mida tahad. kui on, tee tellimus sealt. aga kui pole, võta 2 lehte kõrvuti ja lõpeta tellimus vaid saksakeelses.

praegu, pilku peale visates, saan aru, et com-lehel on vaid mytoys, aga de-lehel saab tellida nii ambellist, mirapodost kui ka ühest poest veel sama pakiga. kas lastekaupadest ka erinevusi on, aru ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lehe saab tõlkida, tehes hiirega paremklõpsu ja klikates “Translate to English”

Sooduskupongi ikkagi ei leia, kuigi lasin mehel kasutajaks registreerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 09:03; 16.01 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmatellijana pane linnuke reklaamilisti kasti vms, saad paar eurot alla. Googelda sooduskoode, esmatellija saab alati 10-30% hinnast alla, oleneb, kui lahked nad parasjagu on 😀 Kindlasti vaata ka teised koodid läbi, mõnikord tasub mõnda teist koodi kasutada.
Googelda nt mytoys coupon.
Saksa keelt ei valda, aga alati tellin Chromest, aga vali kindlasti, et tõlgiks inglise keelde. Eesti keelde tõlkimisel on rohkem vigu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas MyToys.ru-st ka Eestisse tellida saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 09:56; 16.01 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma hakkan tellima esmaspäeval, sain tasuta postikulu kupongi, kuna eelmises tellimuses oli 1 tellitud asi puudu. Kui keegi soovib, võib minuga liituda, postikulu ei lisandu. Tallinnas saan käest kätte üle anda )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sooviksin ühe väikese asja tellida. Ka Tallinnast olen. Kuidas sinuga ühendust saaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle võib kirjutada olanna@suhtlus.ee =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Esimene tellimus MyToysist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.