Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 156 )

Teema: IFV august :)

Postitas:

Mõtlesin, et teeks kuu algusega uue teema.
Tere siis kõikidele tegutsejatele, beebiootel olijatele ja ka kõigile neile, kel juba oma imed kätel on 🙂

Minul endal saab augusti lõpus aasta, alates siis esimesest visiidist arsti juurde, sooviga pesamuna saada. Jaanuaris oli esimene täisring, üks mammu siirdati ja üks sai külma. Esimene ring ei õnnestunud, märtsis oli külmaringi siirdamine ning kahjuks ka see ei õnnestunud.
Nüüd on olnud pikem paus, kuna uuele täisringile minemiseks olid siis 6 kuud järjekorrad.
Esimesed korrad toimetasin ITKs dr Tiina Loog käe all. Peale teist ebaõnnestumist sai aga otsustatud, et lähen kuskile mujale.
Seega nüüdseks olen kirjas hoopis Tartus dr Aivar Ehrenbergi juures. Minu kuu peaks siis olema nüüd juba september 🙂 Paari päeva pärast, kui päevad hakkavad, saan arstilt täpsema plaani ja graafiku mis ja kuidas. Kui varem oli mul lühike skeem, siis nüüd tuleb natuke teisiti, diphereline süst umbes nädal enne augusti lõpu päevi ja siis septembris alles muu süstimine.
Igaljuhul on ootusärevus juba suur, märtsi lõpus end järjekorda pannes tundus see aeg nii pikk oodata, aga varsti varsti juba käes 🙂

Nii et ootamine tasub alati ära! edu kõigile ja palju õnnestumisi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna siirdamisel käidud. Siirdati üks korralik ja hea blastotsüst. Veretestile 15.august. Arst lubas paar päeva enne kodus ka testi teha, kui soov on ???? Mina tegutsen ITK-s dr. Aluri juures. See minu esimene Ivf. Olen igatahes väga põnevil ja räägin oma mammuga, et ta tubli oleks ja endale minu sees koha leiaks ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks väike teemaarutlus ka- nimelt foolhape.
Nagu kõigile teada, on seda raseduse alguses vaja. Täna lugesin aga üht artiklit, kus oli juttu, et kui foolhape liiga kõrge, et siis see takistab rasestumist ja võib põhjustada raseduse varajast katkemist. Samuti aktiveerivad vähirakke ja rinnavähi tekkerisk suureneb. Samas polnud seal numbriliselt ära toodud kui kõrge on kõrge? Lihtsalt oli kirjas ka, et rasedatele mõeldud vitamiinides on foolhape kõrge ja tegelikult ei tohiks neid pikalt kasutada just sellepärast.

Nii see selleks.

Nüüd siis minust. Eelmise aasta s eptembrist hajjasin mina võtma igapäevaselt Elevit vitamiine arsti soovitusel. Muidu võtsin apovit täiskasvanute omi ja siis arst arvas et vaheta need eleviti vastu.
Nüüdseks võtnud siis 10-11 kuud. Aprilli lõpus tegin vereanalüüsid, seal foolhape üle max piiri. Norm märgitud 8,83-60,8 aga minul oli 67,8.
Keegi midagi ei oelnud, et liiga kõrge oleks. Muud näitajad olid jälle paranenud nende vitamiinidega nagu nt ferritiin, mis koguaeg alla normi olnud, nüüd 19,5.
Nagunii paari päeva pärast kirjutan günekoloogile ka, siis küsin tema arvamust, mida teha, mida edasi võtta jne, äkki peaks lihtsalt tavavitamiine võtma.

Lihtsalt huvitaks, kuidas teistel on olnud selle foolhappega….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

J6udu ja jaksu k6igile!
Minul naiteks on geenimutatsioon ja pidin foolhapet 5mg v6tma. 12.rasedusnadalal v6eti vereproov ja foolhape naitas 50 yhikut.
Eks arst annab oma hinnangu, mida tegema peab ja kas see nait oli liiga k6rge.
Elevit v6tan siiani ja arst ytles et vaga hea. Rasedust 18+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

J6udu ja jaksu k6igile!
Minul naiteks on geenimutatsioon ja pidin foolhapet 5mg v6tma. 12.rasedusnadalal v6eti vereproov ja foolhape naitas 50 yhikut.
Eks arst annab oma hinnangu, mida tegema peab ja kas see nait oli liiga k6rge.
Elevit v6tan siiani ja arst ytles et vaga hea. Rasedust 18+1

Kas rasestusid IVF-i teel? Mitmenda korraga õnnestus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.08 08:49; 02.08 13:26; 13.08 13:42; 13.08 16:48; 22.08 09:26; 23.08 07:40; 24.08 10:37; 31.08 12:44; 17.09 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, rasestusin ivf teel.
Ma ei taha kedagi hirmutada..
Alustasime oma teed 2013, oleme labi teinud 5 taisringi, 4 kylmaringi.
Olen saanud peale protseduure positiivseid rasedusteste, kuid need ei ole jaanud pidama. 2-3 nadala parast peale pos veretesti on punased ikka platsis olnud.
Ma olen kuulnud et vaga paljud saavad positiivsed tulemused juba peale 1.taisringi. Nii kadedaks tegi.
Nagu S6ritsa on oelnud: lootma et 6nnestub peab iga kord! Aga ei tohi vaga pilvedesse ka h6ljuma jaada ja lolliks minna.
See kukkumine v6ib vaga valus olla. Minul oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas algusest peale oled olnud ühes kliinikus? Kus? Kas see on sul esimene laps?

Minul saab IVFist oktoobris aasta, 2täisringi, proovimisest kokku aga 3 aastat. Vanus tiksub peale, hetkel 31. Lapsi varasemalt ei ole. Pere ka kodu ajakirja sirvides teeb meele mõrudaks, et enamikel on esimene laps ikka juba 20ndatest. Vanus on ilmselt mul pseudoprobleem aga midagi pole teha, enda plaanid olid ju teised 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.08 08:49; 02.08 13:26; 13.08 13:42; 13.08 16:48; 22.08 09:26; 23.08 07:40; 24.08 10:37; 31.08 12:44; 17.09 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka varasemast lapsi pole. Muidu ma nii vaga vast ei pingutaks.. ei tea..
Elan ja tootan valismaal. 3 taisringi ja 4 kylmaringi olen siin teinud. 2 taisringi Eestis, Elites. 1 Deniss S6ritsa juures, 1 (viimane) Andrei S6ritsa juures. Olen 33.
Tapselt 10 aastat tagasi olin rase omal kael. 25.rasedusnadalal tuli synnitus esile, mingi bakteri p6hjustatud. Parast seda sain kokku praeguse mehega, jaime ka rasedaks ise aga syda ei hakkand lööma.. ja parast seda taielik vaikus kuni 2013…
Raske on see tee k6igile. Neile kes teevad 1-2 korda ja ka neile kes rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 02.08 14:53; 03.08 10:17; 12.08 20:01; 19.08 13:24; 20.08 14:32; 24.08 11:02; 25.08 16:17; 25.08 21:42; 05.09 22:02; 19.09 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sai nyyd kaona..

Mul ka varasemast lapsi pole. Muidu ma nii vaga vast ei pingutaks.. ei tea..
Elan ja tootan valismaal. 3 taisringi ja 4 kylmaringi olen siin teinud. 2 taisringi Eestis, Elites. 1 Deniss S6ritsa juures, 1 (viimane) Andrei S6ritsa juures. Olen 33.
Tapselt 10 aastat tagasi olin rase omal kael. 25.rasedusnadalal tuli synnitus esile, mingi bakteri p6hjustatud. Parast seda sain kokku praeguse mehega, jaime ka rasedaks ise aga syda ei hakkand lööma.. ja parast seda taielik vaikus kuni 2013…
Raske on see tee k6igile. Neile kes teevad 1-2 korda ja ka neile kes rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervist, mina 2 nädala pärast esimesele külmaringile. Seoses sellega uurin et kas keegi on teinud intralipiidi lahust enne siirdamist? Sain aru et tehakse seda 8-10 päeva enne siirdamist ja siirdamise päeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile. Ma nii ootasin IVF augusti teemat ????
Minul on arsti aeg 9 august ja lähen oma elu esimesele, loodetavasti viimasele, ringile. Olen oma elukaaslasega koos olnud 11 aastat ja rasestuda püüdnud 7 aastat. Eelmise aasta novembris saime aga ametliku kinnituse, et loomulikul teel see kahjuks kunagi vôimalikuks ei saa. Nii otsustasime alustada IVFiga. Päris täpselt ma kogu protseduurist aru ei ole saanud, kuid loodan järgmisel nädalal kôigile oma küsimustele vastused saada. Sain aru, et enne viljastamist peab umbes kuu enne arstil käima, kus koostatakse vastav plaan. Haigekassale vajalikud lepingud allkirjasasime juba pool aastat tagasi ja viljasamine sai planeeritud septembri kuusse.
Ma väga loodan, kôige paremat ning see teekond saab kindlasti tänu teile palju lihtsam olema.
Kôike kaunist teile ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile. Ma nii ootasin IVF augusti teemat ????
Minul on arsti aeg 9 august ja lähen oma elu esimesele, loodetavasti viimasele, ringile. Olen oma elukaaslasega koos olnud 11 aastat ja rasestuda püüdnud 7 aastat. Eelmise aasta novembris saime aga ametliku kinnituse, et loomulikul teel see kahjuks kunagi vôimalikuks ei saa. Nii otsustasime alustada IVFiga. Päris täpselt ma kogu protseduurist aru ei ole saanud, kuid loodan järgmisel nädalal kôigile oma küsimustele vastused saada. Sain aru, et enne viljastamist peab umbes kuu enne arstil käima, kus koostatakse vastav plaan. Haigekassale vajalikud lepingud allkirjasasime juba pool aastat tagasi ja viljasamine sai planeeritud septembri kuusse.
Ma väga loodan, kôige paremat ning see teekond saab kindlasti tänu teile palju lihtsam olema.
Kôike kaunist teile ☺️

</blockquote
Tekkis küsimus, mis lepingud te allkirjastasite juba pool aastat tagasi ära Haigekassas? Olen aru saanud, et avaldus haigekassale tuleb teha IVF käigus või on mul veel midagi kahe silma vahele jäänud? Ise käin Nova Vitas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.08 00:50; 15.08 22:15; 16.08 21:42; 17.08 22:28; 31.08 13:14; 02.09 12:34; 19.09 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike mure. Võtsin pille, täna peaksin hakkama süstima, aga päevad ei ole alanud. Kas peavad olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.08 08:26; 13.08 10:21; 20.08 20:33; 31.08 18:55; 04.09 15:36; 05.09 20:51; 09.09 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada arstile email või helista

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 02.08 14:53; 03.08 10:17; 12.08 20:01; 19.08 13:24; 20.08 14:32; 24.08 11:02; 25.08 16:17; 25.08 21:42; 05.09 22:02; 19.09 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Allkirjastasime koos mehega nõusoleku kunstlikuks viljastamiseks, mille alusel pandi meid haigekassa järjekorda ???? Raha tagastamiseks, mis IVFile kulub saab tôesti paberid vormistada alles siis, kui teekond juba läbitud on vôi selle käigus. Vabandust, et segadust tekitasin ja nagu ma juba mainisin, siis olen selle teekonna kôige algelisemas faasis, ega saa veel päris täpselt aru, kuidas ja mis toimuma hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks väike teemaarutlus ka- nimelt foolhape.
Nagu kõigile teada, on seda raseduse alguses vaja. Täna lugesin aga üht artiklit, kus oli juttu, et kui foolhape liiga kõrge, et siis see takistab rasestumist ja võib põhjustada raseduse varajast katkemist. Samuti aktiveerivad vähirakke ja rinnavähi tekkerisk suureneb. Samas polnud seal numbriliselt ära toodud kui kõrge on kõrge? Lihtsalt oli kirjas ka, et rasedatele mõeldud vitamiinides on foolhape kõrge ja tegelikult ei tohiks neid pikalt kasutada just sellepärast.

Nii see selleks.

Nüüd siis minust. Eelmise aasta s eptembrist hajjasin mina võtma igapäevaselt Elevit vitamiine arsti soovitusel. Muidu võtsin apovit täiskasvanute omi ja siis arst arvas et vaheta need eleviti vastu.
Nüüdseks võtnud siis 10-11 kuud. Aprilli lõpus tegin vereanalüüsid, seal foolhape üle max piiri. Norm märgitud 8,83-60,8 aga minul oli 67,8.
Keegi midagi ei oelnud, et liiga kõrge oleks. Muud näitajad olid jälle paranenud nende vitamiinidega nagu nt ferritiin, mis koguaeg alla normi olnud, nüüd 19,5.
Nagunii paari päeva pärast kirjutan günekoloogile ka, siis küsin tema arvamust, mida teha, mida edasi võtta jne, äkki peaks lihtsalt tavavitamiine võtma.

Lihtsalt huvitaks, kuidas teistel on olnud selle foolhappega….

Sünteetilist foolhapet ei tohi liiga palju võtta, sest kui maks ei suuda tervet annust konverteerida, ülejäänud ladestub maksa ja see on väga ohtlik, põhjustab vähki jne. Osad inimesed ei suuda isegi tavaannust (400 mikrogrammi) sünteesida. Igatahes tuleb olla ettevaatlik ja mitte üleannustada. Soovitaksin pigem võtta folaati. Keha ei pea seda töötlema hakkama, see on kohe valmis sellisel kujul nagu ta on. Sünteetilise puhul peab maks tööd tegema, et konverteerida foolhapet kehale vastuvõetlikuks L-methylfolaadiks. Samasugusel kujul on lõpuks ka toidust saadud folaat, mida kehal tuleb algselt samuti töödelda. Nii toidust kui ka sünteetilise töötlemise käigus läheb palju kaduma, tahesttahtmata kõik ei imendu. Ehk siis kui sa sööd kuntslikku foolhapet 400 mikrogrammi, siis ära loodagi, et sa selle annuse kätte saad. Samamoodi on ka toidust. Sellepärast foolhapet üleüldse soovitatakse – toidust ei saa niikuinii piisavalt. Folaadi üleannustamises ei ole ohtu. Ehk siis võib vabalt võtta 800 mikrogrammi folaatti ja see ei ladestu kuhugi. Näiteks: http://www.solgar.com/SolgarProducts/Folate-800-mcg-as-Metafolin-Tablets.htm Tellida saab nt iHerbist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina olen siin nüüd päris esimest korda ja alustasin ka IVF raviga. Hetkel vôtan rasestumisvastaseid tablette teist päeva. Ja siis nädala pärast umbes saan teada, mis edasi täpsemalt tehakse. Konsultatsioonis ka muidugi räägiti, aga see raviplaan oli veidi keeruline:)
Siirdamine peaks toimuma septembri esimesel nädalal.
Ma eriti ei kujuta ette, mis mind ees ootab. Ei oskagi nagu midagi oodata ja niikuinii on kôigil need lood väga erinevad.
Aga ravi toimub ITK-s Dr Aluri juures.
Vanus muidu juba 37.
Loodame parimat:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Meie peres sirgub 13a tüdruk ja 6a poiss. Pesamunasoov planeerimine käib viimased 2 aastat. Aasta enne planeerimist oli õnnetu emakaväline mille käigus kaotasin munasarja ja ka juha. Läbisin nüüd paar nädalat tagasi LAP opi, mis põhjusel ei rasestu?! Selgus alles olev munajuha kinnikasvanud. Otsustasime abikaasaga siiski proovida viimast õlekõrt,mida mõlemad kardame IVF. Valisime Nova dr.Karitsa. Esimene meie visiit 31.august. Enne seda läheb abikaasa oma proove andma. Hirm on suur. Soovin kõigile kiireid õnnestumisi ja toredat suvelõppu. Kuna minuga augustis kindlasti midagi ei muutu soovisin siiski gruppi astuda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ootasin põnevusega augustikuu teemat. Siirdamine oli eile 11.08, VT-le 22.08.17, mingeid tundemärke ega ravimite kõrvalmõjusid ei tunne. Siirdati üks tubli 8 rakuline. Millal oleks mõistlik või kas üldse enne VT võiks rasedustesti teha? Edu ja õnnestumisi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud teevad teste enne suurt veretestipäeva. Mina kuulun nende hulka, kes ootab veretestini.
Ma laheks hulluks kui hakkaks teste kodus tegema. M6ned naitavadki alles veretestipaeval.
Kui päevad VT päevaks pole saabunud on lootust
Edu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 02.08 14:53; 03.08 10:17; 12.08 20:01; 19.08 13:24; 20.08 14:32; 24.08 11:02; 25.08 16:17; 25.08 21:42; 05.09 22:02; 19.09 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud ainult külmaringid ja siirdatud on blastod. Seega veretest juba nädal peale siirdamist. Selle nädala ma olen välja kannatanud, paaril korral on ka päevad juba alanud.
Praegu süstin, käin UHs (juba 3. kord) ja ootan. Kasvavad aeglasemalt kui eelmisel korral.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.08 08:26; 13.08 10:21; 20.08 20:33; 31.08 18:55; 04.09 15:36; 05.09 20:51; 09.09 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ootasin põnevusega augustikuu teemat. Siirdamine oli eile 11.08, VT-le 22.08.17, mingeid tundemärke ega ravimite kõrvalmõjusid ei tunne. Siirdati üks tubli 8 rakuline. Millal oleks mõistlik või kas üldse enne VT võiks rasedustesti teha? Edu ja õnnestumisi!

8-päevase puhul võib veretesti nädala pärast siirdamist juba teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.08 08:49; 02.08 13:26; 13.08 13:42; 13.08 16:48; 22.08 09:26; 23.08 07:40; 24.08 10:37; 31.08 12:44; 17.09 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

8 rakuline tähendab, et on 8 päevane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8 rakuline tähendab, et on 8 päevane?

Eksisin, ei tähenda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.08 08:49; 02.08 13:26; 13.08 13:42; 13.08 16:48; 22.08 09:26; 23.08 07:40; 24.08 10:37; 31.08 12:44; 17.09 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul õnnestus kolmas IVF, ITK–s kaks ebaõnnestusid ja kolmanda katse tegin NOVA Vitas, mis tõi oodatud tulemuse. 8 rakulistest sündisid terved ja armsad kaksikud, olen siiani üliõnnelik. Tasub vaeva näha. 8 rakulised on hea tulemus, mäletan, esimestel katsetel olid mul 5 ja 7 rakulised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Meie peres sirgub 13a tüdruk ja 6a poiss. Pesamunasoov planeerimine käib viimased 2 aastat. Aasta enne planeerimist oli õnnetu emakaväline mille käigus kaotasin munasarja ja ka juha. Läbisin nüüd paar nädalat tagasi LAP opi, mis põhjusel ei rasestu?! Selgus alles olev munajuha kinnikasvanud. Otsustasime abikaasaga siiski proovida viimast õlekõrt,mida mõlemad kardame IVF. Valisime Nova dr.Karitsa. Esimene meie visiit 31.august. Enne seda läheb abikaasa oma proove andma. Hirm on suur. Soovin kõigile kiireid õnnestumisi ja toredat suvelõppu. Kuna minuga augustis kindlasti midagi ei muutu soovisin siiski gruppi astuda

Mina käin ka Nova Vitas dr. Karitsa juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.08 00:50; 15.08 22:15; 16.08 21:42; 17.08 22:28; 31.08 13:14; 02.09 12:34; 19.09 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Meie peres sirgub 13a tüdruk ja 6a poiss. Pesamunasoov planeerimine käib viimased 2 aastat. Aasta enne planeerimist oli õnnetu emakaväline mille käigus kaotasin munasarja ja ka juha. Läbisin nüüd paar nädalat tagasi LAP opi, mis põhjusel ei rasestu?! Selgus alles olev munajuha kinnikasvanud. Otsustasime abikaasaga siiski proovida viimast õlekõrt,mida mõlemad kardame IVF. Valisime Nova dr.Karitsa. Esimene meie visiit 31.august. Enne seda läheb abikaasa oma proove andma. Hirm on suur. Soovin kõigile kiireid õnnestumisi ja toredat suvelõppu. Kuna minuga augustis kindlasti midagi ei muutu soovisin siiski gruppi astuda

Mina käin ka Nova Vitas dr. Karitsa juures.

Olete rahul valikuga? Kas seni on kõik hästi läinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel olen valikuga jah rahul. Järgmine nädal peaks olema punktsioon ja siirdamine. Hetkel süstid. Süste kartsin kõige rohkem, et kuidas oskan teha. Kuid Nova Vitas teeb med.öde köik selgeks ja näitab ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.08 00:50; 15.08 22:15; 16.08 21:42; 17.08 22:28; 31.08 13:14; 02.09 12:34; 19.09 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ridades tagasi. Jaanuaris oli esimene punktsioon, mille käigus või õigemini sellele eelnevalt tekkisid mingid kahtlased krambihood, öö enne punktsiooni veetsin haiglas tilga all. Punktsioon tehti ikkagi, kuid siirdamine lükkus edasi, vahepeal uuriti krambihoogu, mis ongi seletamatu. Märtsis oli siirdamine, mis kahjuks ei jäänud püsima. Nüüd augustis võtsime uue teekonna käsile ja seekord lühikese skeemiga. Täna oli punktsioon, enesetunne super, eile veel vaatasin, et kuupäev sama mis jaanuaris, täna sain sama voodi ITK-s mis jaanuaris ja rakke saadi 17 täpselt nagu jaanuaris.No see peab olema hea märk, lihtsalt peab. Esmaspäeval siis siirdamine. Õnneks ka puhkus, et võtan vabalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere hommikust!
Mina käisin arstil eelmisel nädalal 09.08. Hakkasin võtma rohtu nimega estrofem.
Eile kohtusin taas arstiga ja hakkas nagu tellimise peale menstruatsioon 🙂 Täna, ehk siis teisest päevast, hakkasin end süstima. Ravimiks Gonal f ja annus 150. Hommikul, kui süstla kätte võtsin, siis see värises nii kõvasti, et ei teadnud, kas endale pihtagi saan 😀 Õnneks võin öelda, et ei tundnud tegelikult mitte midagi. Nõel on pisikene ja isegi seda ei olnud tunda, kuidas ravim minu sisse läks. Kas see on normaalne? Protseduuri lõppedes näitas süstla näidik ilusti nulli. Ma väga loodan, et tegin kõik õieti ja ravim sai manustatud.
Ilusat päeva kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 156 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.