Esileht Ilu ja tervis Ilusüstid ja jokkeri huuled.Kuidas see võimalik?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ilusüstid ja jokkeri huuled.Kuidas see võimalik?

Postitas:

Aru ma ei saa.
Kui huulte suu nurgad vaatavad näiteks allapoole, kuidas siis võimalik süstidega need ülessepoole saada?
Seletage rumalale?
Aina enam on naistel need jokkeri huuled(suunurgad vaatavad ülesse poole).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 07:59; 05.02 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aru ma ei saa.
Kui huulte suu nurgad vaatavad näiteks allapoole, kuidas siis võimalik süstidega need ülessepoole saada?
Seletage rumalale?
Aina enam on naistel need jokkeri huuled(suunurgad vaatavad ülesse poole).

See suunurki tõstev süst on jah tohutult levinud trend viimasel ajal. Tulemus on kole ja ebaloomulik. Selle näeb kohe ära, kui see on tehtud, sest on nii teravalt silmapaistev ja annab inimesele naeruväärse ilme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:30; 01.02 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lähisugulane on Botoxit ja täitesüste tegev arst, kes end pidevalt välismaal koolitab ja tahab tõesti HÄSTI teha. Ta on mulle neid võtteid tutvustanud. On täiesti võimalik tõsta suunurki nii, et midagi ei ole aru saada, see ongi igal normaalsel arstil eesmärk. Ja iga normaalse ellusuhtumisega klient seda ka soovib. Need, kel süst jääb näha, on käinud kas halva tegija juures (odavas kohas kosmeetiku juures, kes tegelikult anatoomiast suurt midagi ei tea) või on kliendil endal odav maitse. No sama nagu E-korviga kunstrinnapommid. Saab panna ka B või C, aga miskipärast mõni ikka paneb pommid.
Hästi tehes saab teha väga paljusid asju, mis kõrvalt näha ei jää, paistavad täiesti loomulikud, lihtsalt välimus on värskem – selline, nagu sel inimesel enne esimesi vanadusmärke oli. Näiteks tõsta pisut põsesarnu, tõsta kulmusid – need, mis just 30-ndate lõpus hakkavad pisut-pisut alla vajuma, andes märku, et inimene pole enam 30.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lähisugulane on Botoxit ja täitesüste tegev arst, kes end pidevalt välismaal koolitab ja tahab tõesti HÄSTI teha. Ta on mulle neid võtteid tutvustanud. On täiesti võimalik tõsta suunurki nii, et midagi ei ole aru saada, see ongi igal normaalsel arstil eesmärk. Ja iga normaalse ellusuhtumisega klient seda ka soovib.

Esiteks, alustame sellest, et ilusüstid on äri. Rahategemise moodus. Loomulikult räägib see “sugulane” sulle, et ta tahab teha hästi, sest ta soovib ka hästi teenida. Info headest tegijatest liigub suust-suhu, mitte reklaamide kaudu.
Teiseks, olen ka selle asja sees, (meditsiinivaldkond) ja näen, mis tegelikult toimub ja kuidas lollide arvelt raha tehakse. Selle, kas on lastud suunurki süstida näeb ilmeksimatult ära. See ON näha, isegi väikese koguse juures. Mitmed töö- ja koolikaaslased on lasknud seda teha ja isegi vilumatu silm tuvastab muutused näo miimilistes lihastes.
Kolmandaks, ükski normaalne ellusuhtumisega inimene ei hakka sellise jamaga tegelema, ses ta enesehinnang on paigas. Minu meelest see suunurkade tõstmise protseduur on üks kõige naeruväärsemaid “ilu”protseduure üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:30; 01.02 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka suunurgad allavajunud ja iluspetsialist (vbl see sama välismaal õppinud sugulane) ütles, et on võimalik teha botoxit nii, et see suurki tõstaks. mingeid huuletäitesüste ma ei tahtnud.

No tegigi ära, aga muudatust mitte mingisugust, pigem tekkisid suunurkadesse mingid vorstid. loodetud efekti ei tulnud. seega öelge nüüd, kus tegelikult ka suunurki tõsta saaks, minu meelest allapoole hoidvad suunurga teevad inimese palju vanemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka suunurgad allavajunud ja iluspetsialist (vbl see sama välismaal õppinud sugulane) ütles, et on võimalik teha botoxit nii, et see suurki tõstaks. mingeid huuletäitesüste ma ei tahtnud.

No tegigi ära, aga muudatust mitte mingisugust, pigem tekkisid suunurkadesse mingid vorstid. loodetud efekti ei tulnud. seega öelge nüüd, kus tegelikult ka suunurki tõsta saaks, minu meelest allapoole hoidvad suunurga teevad inimese palju vanemaks.

Minul on ka suunurki tõstetud, ühelt poolt oli eriti ära vajunud. Täitesüstiga siis. Tulemus kena ja loomulik, ülespoole midagi ei vaata.
Järelikult su spetsialist ei ole väga pädev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Botoxit ei tehta mitte kunagi näo alumisele piirkonnale. Kus sa siis lasid seda teha või arst ei teadnud seda, et botoxit ei süstita mitte kunagi alumisse piirkonda ega huultesse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 07:59; 05.02 22:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Ilusüstid ja jokkeri huuled.Kuidas see võimalik?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.