Esileht Pereelu ja suhted Isa ei suhtle lapsega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Isa ei suhtle lapsega

Postitas:

Käsi püsti, kes on nõus suhtlema mehega, kellel on laps, aga kes selle lapsega ei suhtle.
Laps on väike.
Kuri kahtlus on, et ei maksa lapse emale alimente ka.
minuga on mees tore.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti poleks nõus. Mees või asi…
Aga ära muretse, küllap see “tore” mees ka sulle varsti tite teeb. Ta on ju NII tore! Ja siis jälle järgmise leiab, kellele tore mees olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on teema, millest võiksid mehega rääkida. Võimalik, et mees on laisk, hoolimatu ja kitsi.
Aga on ka 100 muud võimalust, miks olukord selline on. Mehega suhet alustades pead olema valmis, et lapse ema võib iga hetk elatise nõude sisse anda (kuni aasta eest tagantjärele). Samuti oleks mõistlik vara lahus hoida. Muid ohte ma ei näe. Inimesed muutuvad ja meest, kellel ühe naisega suhtest asja ei saanud, ei tasuks maha kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks uuriks, miks ta ei suhtle. Lisaks sooviksin näha alimentide maksmise maksekorraldusi. Kui mõlemas osas on tühjus, siis ei suhtleks. Minu maailmavaade ei klapi selliste alatute isenditega. Otsigu omasuguseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 16:00; 21.04 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma suhtlemisi mehega ei piira sellest nähtusest lähtuvalt, et kas ta on olnud kellegi spermadoonor või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.04 16:01; 22.04 18:24; 23.04 13:59; 23.04 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suhtleks sellisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.04 16:05; 24.04 10:51; 24.04 10:53; 24.04 11:53; 25.04 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma suhtlemisi mehega ei piira sellest nähtusest lähtuvalt, et kas ta on olnud kellegi spermadoonor või mitte.

sinu spermadoonorit siis ilmselt vägistati teadvusetus seisus või ei oska see “mees” kondoomi kasutada… nagu ütlesin, omasugused otsivad omasuguseid, ja üldiselt saavad ka neid. ilusat elu sulle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 16:00; 21.04 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noore ja lollina poleks ehk seda “väikest asjaolu” tähelegi pannud aga nüüd vanemana ei ärata selline mees mingit usaldust ega soovi koos tulevikku luua. Ohumärk sirab kaugele. Taoliste tüüpide ohvriks satuvadki tavaliselt keskkoolilõpetanud sinisilmad, kes veel tingimusteta usaldavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte miski ei anna inimesest paremat ülevaadet kui see kuidas ta suhtub oma lastesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsi püsti, kes on nõus suhtlema mehega, kellel on laps, aga kes selle lapsega ei suhtle.
Laps on väike.
Kuri kahtlus on, et ei maksa lapse emale alimente ka.
minuga on mees tore.

mina tõstan käe, juba kakskümmend aastat olen suhelnud
esimesest suhtest sündinud ups-lapsega mees ei suhtle, kuna lapse emaga läksid suhted juba enne lapse sündi lörri. lapse ema oleks ka abordi teinud, aga avastas raseduse liiga hilja. mees elatist maksis, kohtu kaudu nõuti, seega legaalse töökohaga inimesel pole sellest pääsu.
meie ühiste laste jaoks on ideaalne isa, kellel on alati lastele aega ja tahtmist tegeleda. mässab rohkemgi kui mina, samuti on tal kannatust rohkem ning lapsed on tema jaoks nr 1.

mehe suhtumise lapsesse (eriti, kui lahku mindi väikse lapse kõrvalt, kellega mehel polnud mingit sidet veel tekkinudki) määrab tihti ära mehe ja selle lapse ema suhe. kui tegemist naisega, kellega suhelda ei kannata, siis jääb võõraks ka laps.

tuttaval naisel on 2 mehega lapsed, kelle isad nendega ei suhtle, sest naine ei luba. pole lahkuminekust saati lubanud, kolis teise eesti otsa elamagi. elatist ka ei nõua, lapsi kasvatab ja peab ülal tema praegune elukaaslane.
kui need mehed peaksid kohtama teemaalgatajat, siis ausõna, nemad pole lapsega mittesuhtlemises süüdi. kui ema ikka keeldub isale last näitamast, siis eesti riigis pole institutsiooni, mis suudaks seda muuta. üks mees on saanud riigilt isegi rahalist hüvitist selle eest, et riik ei suutnud tagada tema õigust oma last näha

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 23:31; 23.04 00:34; 25.04 00:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsi püsti, kes on nõus suhtlema mehega, kellel on laps, aga kes selle lapsega ei suhtle.
Laps on väike.
Kuri kahtlus on, et ei maksa lapse emale alimente ka.
minuga on mees tore.

mina tõstan käe, juba kakskümmend aastat olen suhelnud
esimesest suhtest sündinud ups-lapsega mees ei suhtle, kuna lapse emaga läksid suhted juba enne lapse sündi lörri. lapse ema oleks ka abordi teinud, aga avastas raseduse liiga hilja. mees elatist maksis, kohtu kaudu nõuti, seega legaalse töökohaga inimesel pole sellest pääsu.
meie ühiste laste jaoks on ideaalne isa, kellel on alati lastele aega ja tahtmist tegeleda. mässab rohkemgi kui mina, samuti on tal kannatust rohkem ning lapsed on tema jaoks nr 1.

mehe suhtumise lapsesse (eriti, kui lahku mindi väikse lapse kõrvalt, kellega mehel polnud mingit sidet veel tekkinudki) määrab tihti ära mehe ja selle lapse ema suhe. kui tegemist naisega, kellega suhelda ei kannata, siis jääb võõraks ka laps.

tuttaval naisel on 2 mehega lapsed, kelle isad nendega ei suhtle, sest naine ei luba. pole lahkuminekust saati lubanud, kolis teise eesti otsa elamagi. elatist ka ei nõua, lapsi kasvatab ja peab ülal tema praegune elukaaslane.
kui need mehed peaksid kohtama teemaalgatajat, siis ausõna, nemad pole lapsega mittesuhtlemises süüdi. kui ema ikka keeldub isale last näitamast, siis eesti riigis pole institutsiooni, mis suudaks seda muuta. üks mees on saanud riigilt isegi rahalist hüvitist selle eest, et riik ei suutnud tagada tema õigust oma last näha

Aga piinlik sul ei ole, et mehe esimene laps jääb ilma tõelisest isa armastusest? Mul oleks piinlik oma mehe pärast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma suhtlemisi mehega ei piira sellest nähtusest lähtuvalt, et kas ta on olnud kellegi spermadoonor või mitte.

sinu spermadoonorit siis ilmselt vägistati teadvusetus seisus või ei oska see “mees” kondoomi kasutada… nagu ütlesin, omasugused otsivad omasuguseid, ja üldiselt saavad ka neid. ilusat elu sulle!

Üldsegi mitte. Tal oli mingi fuckbody (üsna pikki aastaid, s.t. nad oskasid kasutada kõiki vahendeid), kes anus, et soovib just selle mehe last. Mõlemad osapooled teadsid, et koos elama nad ei hakka ja suhet ei teki, lihtsalt seks. Ja siis ühel ajahetkel oli naisel last vaja, just sellelt mehelt oli last vaja nii hädasti. Anus ja palus. Naine saigi oma lapse. Sai mis tahtis, ühesõnaga. Mees lapse kasvatamisel ei osalenud, null emotsionaalset sidet.

“Minu spermadoonor” ta just pole, aga lihtalt üks tuttav. Mina suhtlen temaga ikka, mis mul sellest, et kellegile nö teene osutas. Mul suht kama. Ise valiks lapse eostamiseks mingi parema isendi, kui pereelu plaanis pole ja nö sobivust arvestama ei peaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.04 16:01; 22.04 18:24; 23.04 13:59; 23.04 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma suhtlemisi mehega ei piira sellest nähtusest lähtuvalt, et kas ta on olnud kellegi spermadoonor või mitte.

sinu spermadoonorit siis ilmselt vägistati teadvusetus seisus või ei oska see “mees” kondoomi kasutada… nagu ütlesin, omasugused otsivad omasuguseid, ja üldiselt saavad ka neid. ilusat elu sulle!

Üldsegi mitte. Tal oli mingi fuckbody (üsna pikki aastaid, s.t. nad oskasid kasutada kõiki vahendeid), kes anus, et soovib just selle mehe last. Mõlemad osapooled teadsid, et koos elama nad ei hakka ja suhet ei teki, lihtsalt seks. Ja siis ühel ajahetkel oli naisel last vaja, just sellelt mehelt oli last vaja nii hädasti. Anus ja palus. Naine saigi oma lapse. Sai mis tahtis, ühesõnaga. Mees lapse kasvatamisel ei osalenud, null emotsionaalset sidet.

“Minu spermadoonor” ta just pole, aga lihtalt üks tuttav. Mina suhtlen temaga ikka, mis mul sellest, et kellegile nö teene osutas. Mul suht kama. Ise valiks lapse eostamiseks mingi parema isendi, kui pereelu plaanis pole ja nö sobivust arvestama ei peaks.

See on muidugi hea nali, naine anus ja palus just selle mehe last ja mees siis suurest südamest tuli naisele vastu. Ja sina usud? No mitte üks mees ei hakka end sellisesse olukorda suuremeelsusest asetama, et suvalisele fuckbodyle lapse teeks spermadoonorluse korras. See on ilmselt jutuks hea küll, et vastutus ikka naise kaela veeretada. Naine tahtis, naine anus, mina (mees) olin puu otsas kui pauk käis. 😀 Samuti on selliseid naisi ikka käputäis ilmselt, kes kelleltki suvaliselt sekspartnerilt last palumas käiks. Naised soovivad lapsi ikka armastusest, eriti kui tegu oli planeeritud lapsega. Nii et, vaata ikka asju realistlikult ja ära usu kõike mida need nn. “isad” sulle räägivad, kuidagi tuleb end ju vastutusest puhtaks pesta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 00:12; 23.04 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga piinlik sul ei ole, et mehe esimene laps jääb ilma tõelisest isa armastusest? Mul oleks piinlik oma mehe pärast

ei ole, sest vägisi armsaks ei saa.
selle lapse saamine oli tolle naise valik, mehe käest ta selleks nõusolekut ei küsinud. jutt, et igast vahekorrast võib saada lapse ja alati peab selleks valmis olema, oli teemaks eelmisel sajandil. tänapäeval ei eeldata, et seksitakse vaid laste saamiseks. kui kaitsevahend alt veab, siis otsustab edasise üle vaid naine.
p.s olen ise ka kasvanud peamiselt vaid emaga ning ei leia küll, et mul oleks millestki elus puudu jäänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 23:31; 23.04 00:34; 25.04 00:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsi püsti, kes on nõus suhtlema mehega, kellel on laps, aga kes selle lapsega ei suhtle.
Laps on väike.
Kuri kahtlus on, et ei maksa lapse emale alimente ka.
minuga on mees tore.

Minu vennal on laps väike, kellega ta ei suhtle. Lahutasid naisega, kui see rasedaks jäi, sest tulid välja naisepoolsed pettused ja petmised. Algul vend ei uskunudki, et see tema laps on, DNA testiga selgus, et siiski on. Ta eksnaine leidis juba mõni kuu pärast lahutust, rasedana, uue elukaaslase, kellega tänaseni koos elab ja selle mehe nõudmisel ei suhtle mu vend oma lapsega. Alimente maksab vabatahtlikult. Laps kutsub uut meest isaks ja uus mees võtabki teda kui enda last. Ütleb, et kui tema elab emaga ja kasvatab last, siis järelikult on tema isa ja mingit teist siia vahele segama ei ole vaja. Kuna laps on alles 2,5a, siis vend praegu hoiabki distantsi, nii väike ei saa nagunii aru veel, kes on kes. Milleks teda asjatult segadusse ajada, et veel üks isa kuskil on. Eks aeg annab arutust, kunagi saab ta ikka tõe teada, kes ta pärisisa on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldsegi mitte. Tal oli mingi fuckbody (üsna pikki aastaid, s.t. nad oskasid kasutada kõiki vahendeid)

et suvalisele fuckbodyle lapse teeks spermadoonorluse korras.

See sõna on “fuckBUDDY”, mitte “fuckbody”. Kui nii kohutavalt on vaja välismaiseid sõnu kasutada, siis kasutage neid vähemalt õigesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sõna on “fuckBUDDY”, mitte “fuckbody”. Kui nii kohutavalt on vaja välismaiseid sõnu kasutada, siis kasutage neid vähemalt õigesti.

Kle, su läptopp on vist offlain, kuna jälle sa ei saanud teemast “õieti” aru ja lahmid mõtetusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldsegi mitte. Tal oli mingi fuckbody (üsna pikki aastaid, s.t. nad oskasid kasutada kõiki vahendeid)

et suvalisele fuckbodyle lapse teeks spermadoonorluse korras.

See sõna on “fuckBUDDY”, mitte “fuckbody”. Kui nii kohutavalt on vaja välismaiseid sõnu kasutada, siis kasutage neid vähemalt õigesti.

kepikeha on ikka kraad vingem kui kepisõber:-) isegi sõber ei pea olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.04 13:38; 23.04 15:20; 23.04 16:50; 23.04 16:54; 23.04 18:25; 23.04 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma suhtlemisi mehega ei piira sellest nähtusest lähtuvalt, et kas ta on olnud kellegi spermadoonor või mitte.

sinu spermadoonorit siis ilmselt vägistati teadvusetus seisus või ei oska see “mees” kondoomi kasutada… nagu ütlesin, omasugused otsivad omasuguseid, ja üldiselt saavad ka neid. ilusat elu sulle!

Üldsegi mitte. Tal oli mingi fuckbody (üsna pikki aastaid, s.t. nad oskasid kasutada kõiki vahendeid), kes anus, et soovib just selle mehe last. Mõlemad osapooled teadsid, et koos elama nad ei hakka ja suhet ei teki, lihtsalt seks. Ja siis ühel ajahetkel oli naisel last vaja, just sellelt mehelt oli last vaja nii hädasti. Anus ja palus. Naine saigi oma lapse. Sai mis tahtis, ühesõnaga. Mees lapse kasvatamisel ei osalenud, null emotsionaalset sidet.

“Minu spermadoonor” ta just pole, aga lihtalt üks tuttav. Mina suhtlen temaga ikka, mis mul sellest, et kellegile nö teene osutas. Mul suht kama. Ise valiks lapse eostamiseks mingi parema isendi, kui pereelu plaanis pole ja nö sobivust arvestama ei peaks.

See on muidugi hea nali, naine anus ja palus just selle mehe last ja mees siis suurest südamest tuli naisele vastu. Ja sina usud? No mitte üks mees ei hakka end sellisesse olukorda suuremeelsusest asetama, et suvalisele fuckbodyle lapse teeks spermadoonorluse korras. See on ilmselt jutuks hea küll, et vastutus ikka naise kaela veeretada. Naine tahtis, naine anus, mina (mees) olin puu otsas kui pauk käis. ???? Samuti on selliseid naisi ikka käputäis ilmselt, kes kelleltki suvaliselt sekspartnerilt last palumas käiks. Naised soovivad lapsi ikka armastusest, eriti kui tegu oli planeeritud lapsega. Nii et, vaata ikka asju realistlikult ja ära usu kõike mida need nn. “isad” sulle räägivad, kuidagi tuleb end ju vastutusest puhtaks pesta.

Oma silm on kuningas – olen ise seda näinud ja teema oli arutluse all üsna pikka aega. Naise poolt oligi tegu suure armastusega (ja iidoliga) ja see oli teada, et mees oma pere juurest ei lahku. Naine tõepoolest anus ja minu arvates masendavalt ka alandas ennast. Jah sellised inimesed on täiesti olemas, öelgu teie stereotüüpne arvamus mida tahes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.04 16:01; 22.04 18:24; 23.04 13:59; 23.04 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed muutuvad ja meest, kellel ühe naisega suhtest asja ei saanud, ei tasuks maha kanda.

Asi pole ju selles, kas sai suhtest asja või mitte. Oluline on mehe käitumine selles olukorras. Tõestab, et nõme mees. Aga kellele selline käitumine mingiks ohumärgiks ei ole, sobivadki sellise isendiga kokku, nii et pole hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma suhtlemisi mehega ei piira sellest nähtusest lähtuvalt, et kas ta on olnud kellegi spermadoonor või mitte.

sinu spermadoonorit siis ilmselt vägistati teadvusetus seisus või ei oska see “mees” kondoomi kasutada… nagu ütlesin, omasugused otsivad omasuguseid, ja üldiselt saavad ka neid. ilusat elu sulle!

On ka selliseid naisi, kes paluvad põlvili, et mees talle lapse teeks ja mõni mees ongi lahkelt nõus, võttes eelnevalt naiselt nõusoleku, et naine temalt suhtlemist lapsega ega elatist ei nõua. Tean päris mitut sellist juhust reaalsest elust. Issanda loomariik on kirju. Ma ei näe suurt vahet, kas mees loovutab spermat kliiniku kaudu või otse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.04 15:13; 23.04 15:28; 23.04 18:02; 23.04 18:06; 23.04 18:31; 23.04 22:31; 26.04 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei näe suurt vahet, kas mees loovutab spermat kliiniku kaudu või otse.

Suur vahe on. Kliiniku kaudu ei pea 18+ aastat elatist maksma.
Elatise mittenõudmise kokkulepe on tühine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.04 13:38; 23.04 15:20; 23.04 16:50; 23.04 16:54; 23.04 18:25; 23.04 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei näe suurt vahet, kas mees loovutab spermat kliiniku kaudu või otse.

Suur vahe on. Kliiniku kaudu ei pea 18+ aastat elatist maksma.
Elatise mittenõudmise kokkulepe on tühine.

Aga sellest me siin ju räägime, et mingit muud vahet spermadoonorlusel ei ole ehk elatise maksmine ei tee mehest kuidagi rohkem isa, kui selle mitte maksmine, mille kohustus tuleb seadusest. Milleks siis tambitakse neid mehi, kes loovutavad spermat oluliselt lihtsamal viisil ehk otse, säästes naist seega ka kunstliku viljastamise pikast protsessist, mille eest tuleb maksta ja mitte vähe? Võlaõigusseaduse järgi on muuseas ka suuline kokkulepe kehtiv. Kui naine tegi n-ö diili, et tema saab lapse, vältides nii kulusid, mis läheksid ja mees pääseb selle arvelt elatise maksmisest, siis võib see vabalt kehtida. Sellekohast kohtupretsedenti muuseas pole, nii et me tegelikult ei tea, et selline kokkulepe on tühine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.04 15:13; 23.04 15:28; 23.04 18:02; 23.04 18:06; 23.04 18:31; 23.04 22:31; 26.04 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei näe suurt vahet, kas mees loovutab spermat kliiniku kaudu või otse.

Suur vahe on. Kliiniku kaudu ei pea 18+ aastat elatist maksma.
Elatise mittenõudmise kokkulepe on tühine.

Kallis inimene, kas sa usud, et kliiniku kaudu viljastumine on naisele mingi mõnus protsess? Arvad et lihtsalt pihustatakse spermat ja ongi viljastatud? Võta teadmiseks, et see on väga palju vaeva nõudev ja naise organismi räsiv protsess. Tunduvalt lihtsam on keegi nö ära rääkida ja loomulikul teel viljastuda.

No see ei ole naissoos küll mingi eriskummaline või haruldane juhus, et sobiva isase leidmisel see laps ka kiirelt ära vormistatakse. Lapsetegemise jäme ots on alati naise käes. Ärge tulge lolli juttu ajama, et mees siin miskit otsustab. Siin on väga lihtne argument: seda, kas mees kasutab rasestumisvastast vahendit, on visuaalselt võimalik tuvastada. Seda, kas naine kasutab või mitte, visuaalselt tuvastada ei ole võimalik. Püsisuhtes kasutavad rasestumisvastaseid vahendeid enamasti naised, ja needsamad naised ka otsutavad ise, millal ja kellega nad lapse saavad.

Kui naine teavitab meest, et jättis vahendid ära, siis seda nimetatakse “lapse planeeriiseks”. Kui naine meest vahendite mittekasutamisest ei informeeri, siis seda nimetatakse “mees tahtis last, sest ta ei kasutanud ju kondoomi”.

Spermadoonorlus ei tee ühestki mehest mingit kohutavat olendit, kellega ei tohiks suhelda või peaks teda põlgama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma suhtlemisi mehega ei piira sellest nähtusest lähtuvalt, et kas ta on olnud kellegi spermadoonor või mitte.

sinu spermadoonorit siis ilmselt vägistati teadvusetus seisus või ei oska see “mees” kondoomi kasutada… nagu ütlesin, omasugused otsivad omasuguseid, ja üldiselt saavad ka neid. ilusat elu sulle!

Üldsegi mitte. Tal oli mingi fuckbody (üsna pikki aastaid, s.t. nad oskasid kasutada kõiki vahendeid), kes anus, et soovib just selle mehe last. Mõlemad osapooled teadsid, et koos elama nad ei hakka ja suhet ei teki, lihtsalt seks. Ja siis ühel ajahetkel oli naisel last vaja, just sellelt mehelt oli last vaja nii hädasti. Anus ja palus. Naine saigi oma lapse. Sai mis tahtis, ühesõnaga. Mees lapse kasvatamisel ei osalenud, null emotsionaalset sidet.

“Minu spermadoonor” ta just pole, aga lihtalt üks tuttav. Mina suhtlen temaga ikka, mis mul sellest, et kellegile nö teene osutas. Mul suht kama. Ise valiks lapse eostamiseks mingi parema isendi, kui pereelu plaanis pole ja nö sobivust arvestama ei peaks.

See on muidugi hea nali, naine anus ja palus just selle mehe last ja mees siis suurest südamest tuli naisele vastu. Ja sina usud? No mitte üks mees ei hakka end sellisesse olukorda suuremeelsusest asetama, et suvalisele fuckbodyle lapse teeks spermadoonorluse korras. See on ilmselt jutuks hea küll, et vastutus ikka naise kaela veeretada. Naine tahtis, naine anus, mina (mees) olin puu otsas kui pauk käis. Samuti on selliseid naisi ikka käputäis ilmselt, kes kelleltki suvaliselt sekspartnerilt last palumas käiks. Naised soovivad lapsi ikka armastusest, eriti kui tegu oli planeeritud lapsega. Nii et, vaata ikka asju realistlikult ja ära usu kõike mida need nn. “isad” sulle räägivad, kuidagi tuleb end ju vastutusest puhtaks pesta.

Oma silm on kuningas – olen ise seda näinud ja teema oli arutluse all üsna pikka aega. Naise poolt oligi tegu suure armastusega (ja iidoliga) ja see oli teada, et mees oma pere juurest ei lahku. Naine tõepoolest anus ja minu arvates masendavalt ka alandas ennast. Jah sellised inimesed on täiesti olemas, öelgu teie stereotüüpne arvamus mida tahes.

Ma kuulaks ära ka konkreetselt nii naise kui ka mehe versiooni lapse saamisest. See siin on sinu arvamus ning tundub kuidagi ühekülgne ja halvustav. Arutlusel aastaid? Sinuga või? Ja no mees oli naisele iidol, kas mees oli superstaar või? ???? Nali ju. Lisaks igati usaldustäratav mees küll muidugi kui omal pere olemas, aga samal ajal osutab lapse saamise teeneid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 00:12; 23.04 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võlaõigusseaduse järgi on muuseas ka suuline kokkulepe kehtiv.

Kokkulepe ei kehti, kui see ei vasta seadusele. Olgu siis suuline või kirjalik.

Elatise mittenõudmise kokkulepe on kehtetu. Ema võib sellisest kokkuleppest hoolimata nõuda kohe pärast lapse sündi põlvnemise tuvastamist ja seejärel juba elatist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.04 13:38; 23.04 15:20; 23.04 16:50; 23.04 16:54; 23.04 18:25; 23.04 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis inimene, kas sa usud, et kliiniku kaudu viljastumine on naisele mingi mõnus protsess? Arvad et lihtsalt pihustatakse spermat ja ongi viljastatud? Võta teadmiseks, et see on väga palju vaeva nõudev ja naise organismi räsiv protsess. Tunduvalt lihtsam on keegi nö ära rääkida ja loomulikul teel viljastuda.

Ma ei räägi ju naise, vaid mehe seisukohast. Kui mees tahab spermadoonoriks hakata, siis tehku kliiniku kaudu, kui just ei taha 18+ aastat elatist maksta. Kui mees on nii loll, et paari voodiskäigu pärast nii kaua “järelmaksu” tahab tasuta, siis polegi midagi teha. Naine võib mida tahes kokku lubada, aga pärast lapse sündi läheb nagu naksti kohtusse ja elatis mõistetakse välja. Naisel win-win – titt käes ja rahaline tugi ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.04 13:38; 23.04 15:20; 23.04 16:50; 23.04 16:54; 23.04 18:25; 23.04 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma suhtlemisi mehega ei piira sellest nähtusest lähtuvalt, et kas ta on olnud kellegi spermadoonor või mitte.

sinu spermadoonorit siis ilmselt vägistati teadvusetus seisus või ei oska see “mees” kondoomi kasutada… nagu ütlesin, omasugused otsivad omasuguseid, ja üldiselt saavad ka neid. ilusat elu sulle!

Üldsegi mitte. Tal oli mingi fuckbody (üsna pikki aastaid, s.t. nad oskasid kasutada kõiki vahendeid), kes anus, et soovib just selle mehe last. Mõlemad osapooled teadsid, et koos elama nad ei hakka ja suhet ei teki, lihtsalt seks. Ja siis ühel ajahetkel oli naisel last vaja, just sellelt mehelt oli last vaja nii hädasti. Anus ja palus. Naine saigi oma lapse. Sai mis tahtis, ühesõnaga. Mees lapse kasvatamisel ei osalenud, null emotsionaalset sidet.

“Minu spermadoonor” ta just pole, aga lihtalt üks tuttav. Mina suhtlen temaga ikka, mis mul sellest, et kellegile nö teene osutas. Mul suht kama. Ise valiks lapse eostamiseks mingi parema isendi, kui pereelu plaanis pole ja nö sobivust arvestama ei peaks.

See on muidugi hea nali, naine anus ja palus just selle mehe last ja mees siis suurest südamest tuli naisele vastu. Ja sina usud? No mitte üks mees ei hakka end sellisesse olukorda suuremeelsusest asetama, et suvalisele fuckbodyle lapse teeks spermadoonorluse korras. See on ilmselt jutuks hea küll, et vastutus ikka naise kaela veeretada. Naine tahtis, naine anus, mina (mees) olin puu otsas kui pauk käis. Samuti on selliseid naisi ikka käputäis ilmselt, kes kelleltki suvaliselt sekspartnerilt last palumas käiks. Naised soovivad lapsi ikka armastusest, eriti kui tegu oli planeeritud lapsega. Nii et, vaata ikka asju realistlikult ja ära usu kõike mida need nn. “isad” sulle räägivad, kuidagi tuleb end ju vastutusest puhtaks pesta.

Oma silm on kuningas – olen ise seda näinud ja teema oli arutluse all üsna pikka aega. Naise poolt oligi tegu suure armastusega (ja iidoliga) ja see oli teada, et mees oma pere juurest ei lahku. Naine tõepoolest anus ja minu arvates masendavalt ka alandas ennast. Jah sellised inimesed on täiesti olemas, öelgu teie stereotüüpne arvamus mida tahes.

Ma kuulaks ära ka konkreetselt nii naise kui ka mehe versiooni lapse saamisest. See siin on sinu arvamus ning tundub kuidagi ühekülgne ja halvustav. Arutlusel aastaid? Sinuga või? Ja no mees oli naisele iidol, kas mees oli superstaar või? ???? Nali ju. Lisaks igati usaldustäratav mees küll muidugi kui omal pere olemas, aga samal ajal osutab lapse saamise teeneid.

Ei see ei ole minu ARVAMUS. See on minu TEADMINE – olen mõlema osapoolega aastaid suhelnud.
Mida puutub asjasse usaldusväärsus – naisel oli last vaja, mitte midagi muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.04 16:01; 22.04 18:24; 23.04 13:59; 23.04 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis inimene, kas sa usud, et kliiniku kaudu viljastumine on naisele mingi mõnus protsess? Arvad et lihtsalt pihustatakse spermat ja ongi viljastatud? Võta teadmiseks, et see on väga palju vaeva nõudev ja naise organismi räsiv protsess. Tunduvalt lihtsam on keegi nö ära rääkida ja loomulikul teel viljastuda.

Ma ei räägi ju naise, vaid mehe seisukohast. Kui mees tahab spermadoonoriks hakata, siis tehku kliiniku kaudu, kui just ei taha 18+ aastat elatist maksta. Kui mees on nii loll, et paari voodiskäigu pärast nii kaua “järelmaksu” tahab tasuta, siis polegi midagi teha. Naine võib mida tahes kokku lubada, aga pärast lapse sündi läheb nagu naksti kohtusse ja elatis mõistetakse välja. Naisel win-win – titt käes ja rahaline tugi ka.

Eks naisi on ka erinevaid. Küllalt on ka sellised, kes ei taha peale lapse mehelt tõesti mitte midagi, k.a. ei seda meest ennast ega ammugi tema paarisada (naerukoht – tõesti win) euri.

Ja ega selle paarisaja euri pärast kedagi vägisi suhtlema ega armastama ka ei pane. Ehk siis – vastus teema algatusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis inimene, kas sa usud, et kliiniku kaudu viljastumine on naisele mingi mõnus protsess? Arvad et lihtsalt pihustatakse spermat ja ongi viljastatud? Võta teadmiseks, et see on väga palju vaeva nõudev ja naise organismi räsiv protsess. Tunduvalt lihtsam on keegi nö ära rääkida ja loomulikul teel viljastuda.

Ma ei räägi ju naise, vaid mehe seisukohast. Kui mees tahab spermadoonoriks hakata, siis tehku kliiniku kaudu, kui just ei taha 18+ aastat elatist maksta. Kui mees on nii loll, et paari voodiskäigu pärast nii kaua “järelmaksu” tahab tasuta, siis polegi midagi teha. Naine võib mida tahes kokku lubada, aga pärast lapse sündi läheb nagu naksti kohtusse ja elatis mõistetakse välja. Naisel win-win – titt käes ja rahaline tugi ka.

Naiivne! Enamik meestest, kes ei ela oma lapsega koos, ei maksa mingit elatist. Kes siin lollid on? Minu meelest naised, kes soetavad lapsed meestega, kes nendega koos elada ei taha. Elatise väljanõudmise korral piisab ainult naist ähvardada, et ta jääb lapsest ilma, kui julgeb elatist hakata välja pressima, kui naine loobub vabatahtlikult. Väga lihtne on Eesti oludes muuseas tõestada, et naine ei suuda lapsele piisavaid materiaalseid garantiisid normaalseks eluks tagada. Uuri statistikat – neid mehi on sadu, et mitte öelda tuhandeid, kes sentigi elatist ei maksa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.04 15:13; 23.04 15:28; 23.04 18:02; 23.04 18:06; 23.04 18:31; 23.04 22:31; 26.04 22:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Isa ei suhtle lapsega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.