Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus nädal 16-30.06 Jaani hõnguline

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 512 )

Teema: IVF-ikate uus nädal 16-30.06 Jaani hõnguline

Postitas:

[small]Tintsman kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täna oli siis minul see väga tähtis päev, Kas olen rase v ei. Aga ei tulnud arsti poolt seda õnneliku sõnumid. Olen kodus ja pühin pisaraid , hingel on nii valus.Miks küll minul ei lähe kunagi nii nagu vaja.Mul oli see esimene katse.Mul nüüd küsimus: kui kiiresti võib teisele katsele minna ,kas peab väike vahe kah sees olema ? [/tsitaat]

Armas Tintsman, ära kurvasta!
Tõsi ta on, et esimene kord õnnestub ikka väga vähestel IVF-ga rasestuda. Nagu siin foorumiski näeme, on neid, kes alles 6. katsel titeootele jäävad. Siin ei olegi muud, kui vaja kannatlikku meelt, head usku ja järjepidevust.

Tean ka, et üldiselt vist on 3-4 kuud kahe täisringi vahe. Aga kui midagi külma pandi, siis ei pea vahe nii pikk olema.

Edu sulle! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tintsman, pai sulle! Uus katse oleneb sellest, kas sul on midagi külmast võtta või tuleb uus täisring. Mul endal külmaringi kogemus puudub, sest esimene katse ka õnnestus ja üks pisipiiga togib mind kõhus iga päev, aga mul arst ütles, et kui ebaõnnestub, siis 2 kuu pärast uus täisring (külmaringi jaoks ei olnud mul enam embrüoid). Mõnel on aga arstid pikemaid pause pidanud, seega uuri oma arsti arvamust.

Libahunt, mina lasin siirdada 2, oli juba algselt 2 soov ja kuna edasi areneski vaid 2 embrüot, siis nii lihtne see otsus oligi. Täna on mul kõhus 1 aktiivne siputaja 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tintsman, pikk pai sulle! Esimene ebaõnnestumine ongi kõige raskem! Ka minu arst mainis et minimaalne vahe 2 täisringi vahel on 2 kuud. Samas palju oleneb sinu enesetundest, tervisest ja ka kliinikust.
Külmaringi vist tohib planeerida juba järgmisse tsüklisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke, mind saatis Aluri Rassi juurde, ehk sellest ka erinevad ravimid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.06 10:49; 17.06 16:03; 18.06 10:47; 18.06 10:48; 18.06 20:26; 19.06 09:55; 20.06 13:01; 25.06 22:24; 26.06 16:52; 26.06 19:10; 26.06 20:43; 26.06 22:10; 26.06 23:18; 27.06 12:46; 27.06 18:45; 27.06 23:12; 27.06 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tintsman – ma ka alles esimesel ringil, aga vaim on valmis ebaõnnestumiseks, et kukkumine poleks nii valus.
Olen mõistnud, et elus ei tohi ja ei saa mitte millegis täiesti kindel olla, seetõttu on parem kui liiga palju kohe ka ei looda.
Ega paistabki, et 1 IVF õnnestub vaid mingil % inimestel, oleneb vist kõik materjali kvaliteedist ja orgamismist.
Hea ju, et vähemalt enamus kompenseeritakse.
Päris julm oleks, kui ei kompenseeritaks ka :S

On sul miskit külmas ka ?

Kes muidu mulle seletab, kui järgmine ring oleks külmapoistega, mis ravimeid tuleb siis naisel võtta või kuidas külmakatega asi välja näeb ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt 17.06 08:41; 17.06 09:13; 17.06 10:05; 17.06 11:15; 17.06 16:04; 18.06 13:38; 18.06 16:38; 18.06 19:36; 19.06 08:56; 19.06 10:16; 19.06 14:47; 20.06 09:33; 20.06 12:20; 22.06 16:54; 22.06 21:20; 22.06 22:44; 23.06 12:54; 23.06 16:26; 24.06 11:34; 24.06 12:09; 24.06 12:37; 25.06 09:45; 25.06 09:59; 25.06 11:17; 25.06 13:52; 25.06 15:06; 25.06 16:17; 25.06 16:55; 26.06 21:55; 26.06 22:54; 27.06 13:56; 27.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke

kui omas tsüklis teha, siis käid mitu korda ultrahelis ja pärast proge.
kui aga mitte oma tsüklis, siis estrofem 2 ja hiljem 3 tablt + pärast proge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks õhtu veel oodata.
tintsman-minul esiemenekord oli nii et vt näitas rasedust ja siis peetus.käisin ühe korra ultrahelis ja umbes 18 päeva pärast uus siirdamine külmaringiga.kasutasin estrofemi ja proget.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loetud tunnid veel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole küll IVFikas, kuid käin teid siin lugemas ja vaikselt kaasa elamas. Tahtsin teiega jagada, mida ma täna ühest vene ajakirjast lugesin. See on nimelt IVFi õnnestumisest ja kohvi joomisest. Võib teile ehk jabur tunduda, aga nimelt oli seal kirjas, et kohvi joomine IVFi ajal vähendab rasestumise protsenti 50% võrra, kui naine joob kohvi päevas rohkem kui 5 tassi. See pigem teile mõtteaineks 🙂 Soovin vaid, et maailmas sünniks palju lapsi ja headesse peredesse, kuhu neid nii väga oodatakse- näiteks nagu siin 🙂
Kõigile rasvaseid triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huuh, 5 tassi kohvi on ikka väga palju. Ma üldjuhul piirdun ühe tassiga hommikul ja vahel joon 1 ka pärastlõunal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete nii armsad ja kallid , oskade kohe lohutada. Tänan Teid.Meil ei jäänud külma midagi ega kedagi. Nii et tuleb siis uuesti täisring ette võtta.Soovin teistele ainult õnne ja edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu, tänud info jagamise eest!

Mina joon muretult koffeinivaba kohvi : ) ka praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Tintsman kirjutas:[/small]
[tsitaat]Te olete nii armsad ja kallid , oskade kohe lohutada. Tänan Teid.Meil ei jäänud külma midagi ega kedagi. Nii et tuleb siis uuesti täisring ette võtta.Soovin teistele ainult õnne ja edu![/tsitaat]

Minul oli kohutav külmaring, tundsin ennast zombina peavalude pärast. Külmas oli 2 tegelast, sulasid ideaalselt üles, arenesid nagu vaja, aga ükski mu sees ei kinnitunud. Teine täisring on õnnestunud. Seega pooldan täisringe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Tintsman kirjutas:[/small]
[tsitaat]Te olete nii armsad ja kallid , oskade kohe lohutada. Tänan Teid.Meil ei jäänud külma midagi ega kedagi. Nii et tuleb siis uuesti täisring ette võtta.Soovin teistele ainult õnne ja edu![/qtsitaat]

minul ka esimesel katsel külma ei läinud midagi. Nüüd teisel ringil olen saanud 2 pos uriinitesti, aga homme tõehetk veretesti näol.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saatsin mehe apteeki crinone osta ja apteegis öeldi, et retsepti pole. olen paanikas. helistasin arstile, öeldi, et ta jõuab koju kell 21. no aga kodust ta ju vaevalt saab retsepti teha. mul enam pole geeli :(((

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst saab kodust teha küll, ma usun. Ära muretse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Tintsman kirjutas:[/small]
[tsitaat]Te olete nii armsad ja kallid , oskade kohe lohutada. Tänan Teid.Meil ei jäänud külma midagi ega kedagi. Nii et tuleb siis uuesti täisring ette võtta.Soovin teistele ainult õnne ja edu![/tsitaat

Mul käimas kolmas täisring, ka see kord polnud midagi külma panna, aga loodame parimat!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kmkm, arvan et arstil ka kodus on juurdepääs vastavale programmile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pandamjau, suur tänu Sulle taaskord nii tubli töö eest! Linkide lisamine oli väga hea! Soovin, et alanud nädal tooks nii Sulle kui ka kõigile VT tegijatele kauaigatsetud rõõmusõnumi.
Kmkm- loodan, et saad arsti ja geeli ikka kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, kuna minu arst pidi koju jõudma kell 21, siis helistasin gün. osakonda velvearstile. see suure (tehnilise) vaevaga tegi mulle retsepti. helistab mees ja ütleb, et sellist ravimit pole üldse olemas! apteek nüüd helistab ise sellele valvearstile. no uskumatu, mitu korda ütlesin mis ravim ja eelmist retsepti ta nägi, miks siis ei saa korrektselt kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mirjam kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Tintsman kirjutas:[/small]
[tsitaat]Te olete nii armsad ja kallid , oskade kohe lohutada. Tänan Teid.Meil ei jäänud külma midagi ega kedagi. Nii et tuleb siis uuesti täisring ette võtta.Soovin teistele ainult õnne ja edu![/tsitaat

Mul käimas kolmas täisring, ka see kord polnud midagi külma panna, aga loodame parimat!
[/tsitaat]Hoian Teiel pöialt! Edu Teile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alondra kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Tintsman kirjutas:[/small]
[tsitaat]Te olete nii armsad ja kallid , oskade kohe lohutada. Tänan Teid.Meil ei jäänud külma midagi ega kedagi. Nii et tuleb siis uuesti täisring ette võtta.Soovin teistele ainult õnne ja edu![/qtsitaat]

minul ka esimesel katsel külma ei läinud midagi. Nüüd teisel ringil olen saanud 2 pos uriinitesti, aga homme tõehetk veretesti näol.[/tsitaat]Õnne ja edu sulle !!! Loodan et kõik on nii nagu peab. Eks siis homme kuuleb kuidas läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei-hei naised. Ma ka kodus lõpuks. Olgugi, et tänane päev oli kreisi, klapitasin oma päevakavasse siiski aja augu, et käia hoopis Tartus verd andmas. Nali on muidugi selles, et olgugi, et cito analüüs, vastuse saab ikka alles homme hommikul. Aga päevi ei ole veel, seega ikka usun viimse hetkeni ja lootus sureb viimasena.
Alondra, see on ju hea, kui triibud jälle. Mina ütlen, et siit tuleb homme üks ilus number, mina igatahes usun:)
Homsest hakkab siis valang pihta nende numbritega:D Kes keda üle trumpab:D
Tintsman esimene ebaõnnestumine ongi alati kõige valusam ja tõsi on see, et väga vähestel õnnestub esimese korraga. Aga sellegipoolest tuleb endas alati leida jõudu, et edasi minna, mitte pingile istuma jääda. Aga räägi kindlasti oma arstiga sellest kui kärmelt uuele katsele saab ja usalda ka oma sisetunnet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

katakiisu,
hakkan siis homme siin hommikust saati passima ja usun, et teil kõigil tulevad ilusad numbrid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tintsman,tänan Sind! Siiralt soovin Sulle kiiremat õnne tulekut teie perekonda!
Katakiisu, Alondra, pöidlad teile homseks!! Huvitav, kes kelle ilusate numbritega üle trumpab?:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kmkm:D
Mirjam ma pakun, et Alondra paneb selle võistluse kinni:D meil pole võimalustki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Hernehirmutis, PAI sulle ja loodame, et tsükkel peagi taastub ja saad uue EDUKA katse teha. Pöidlad sulle sinu toimetustel.

Tere Libahunt, edukat poiste ja tüdrukute õhtut ja hoia kursis mitme tibuga koju saad 19.06! Pöidlad sulle!

Tere Lisette7. Soovitan samuti kehal puhata lasta, tundub, et ta vajab seda ja vaadake mida head sulle august toob 😀 Palju päikest sulle, peatset korrapärast tsüklit ja edukaid toimetamisi IME nimel.

Tere Tintsman, PAI JA KARUKALLID! Esimene kord on raske, meil kõigil oli see nii, kel esimene kord ei õnnestunud. Aga tead, homme on sul tagasi TAHE ja oi kui suur ja peagi võtad taas selle tee ette ja siis juba võiduka lõpuni! Meie alla ei anna, eks.

PEATSEID IMESID TEILE !!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kmkm, kui sa täna geeli ei saa, siis see 1 õhtu ei tee midagi halba. Homme hommik ju kohe saad.

Alondra, Katakiisu, Pätu, ilusad ja mis peamine kasvutendentsiga numbrid palun homme siia, eks 😀

Minust, mina teid üle ei trumpa, olen hetkel Katakiisuga samal pulgal, ei pidanud vastu ja tegin täna VT, 9 päev siis oli veel hommikul, kui VT sai tehtud ja tulemus samuti 5 ehk siis tuleb veel praadida õige päevanI ja kui see ilusasti kasvab siis poiss?!! Hetkel ei looda paljut, et poleks valus kukkuda, samas hing niiiiiiiiii igatseb ja tahab ju beebit. Ootaja aeg on oi oi kui pikk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis pandamjau! Sina räägid meile alati, et imedesse tuleb uskuda – nüüd usu enda imesse ka :)! Hoian sulle endiselt põialt!
Minagi püüan hoiduda liigsest rõõmustamisest ja planeerimisest, sest hirm \”kukkuda\” on ikka alateadlikult sees. Aga usun seda küll, et iga asi meie elus juhtub siis, kui selleks on õige aeg!
katakiisu, pätu – mõtlen teile ja soovin ilusaid numbreid. Mingit võistlust meil ei ole, kõik oleme ühtviisi hea uudise ära teeninud.
Nüüd magama, et hommik kiiremini saabuksa ja ilusa päeva meile tooks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kmkm,mul on 1 crinone üle,juhul kui elad Tallinnas.
Mina käin vaikselt piilumas ja kõigile pöidlaid hoidmas.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 512 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus nädal 16-30.06 Jaani hõnguline

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.